Вівторок, 20 березня 2018 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
19 березня 2018
Східний дивізіон країн Міжмор'я: потенціали і перспективи
19 березня 2018
Польща може вислати російських дипломатів – ЗМІ
19 березня 2018
Німеччина і Франція засудили путінські "вибори" в Криму
16 березня 2018
Наказ про отруєння екс-шпигуна дав особисто Путін – МЗС Британії
15 березня 2018
Міністр розвитку Польщі: Найважливіше, що Україна стала на шлях євроінтеграції
14 березня 2018
Канада солидарна с Великобританией в деле об отравлении в Солсбери
14 березня 2018
Британія висилає 23 дипломата РФ і скасовує запрошення Лаврову. А також не приїде на чемпіонат світу з футболу
14 березня 2018
Британія скликає термінове засідання Радбезу ООН через отруєння у Солсбері
14 березня 2018
Міністр інфраструктури: Польщі важлива Україна у Новому шовковому шляху
13 березня 2018
Порошенко тайно встречался с Помпео в Украине, заявил Ляшко


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
ІТС 26 грудня 1996

Діяльність Інституту трансформації суспільства у 1996 році

17 січня 1996 року у м. Хмельницькому Інститут трансформації суспільства спільно з Хмельницькою обласною держадміністрацією, Хмільницькою міською адміністрацією , Інститутом економічного розвитку Світового Банку, Міжнародним фондом “Відродження” за методичної підтримки відділу економічної просвіти Світового банку організував і провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічної реформи у Хмельницькій області, роль державних органів влади у процесі реформування економіки регіону”. Захід проведено для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації.


29-31 січня 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства спільно з Інститутом Брукінгза (США), Інститутом світової економіки та міжнародних відносин НАН України організував і провів міжнародний економічний семінар на тему: “Банківський капітал та розвиток фінансового сектора на Україні”.


13 лютого 1996 року у м. Івано-Франківську Інститут трансформації суспільства спільно з Івано-Франківською обласною держадміністрацією, Івано-Франківською міською адміністрацією, Інститутом економічного розвитку Світового Банку, Міжнародним фондом “Відродження”, клубом ділових людей “Галицький двір” за консультативної та методичної підтримки відділу економічної просвіти Світового банку організував і провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічної реформи в Україні та на Івано-Франківщині”. Захід проведено для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації Івано-Франківщини.


26 лютого 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства та Світовий банк організували та провели економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації на тему: ”Інвестиційний процес в Україні: загальнодержавний та регіональний аспекти  можливості, проблеми та перспективи (на прикладі Чернігівської та Хмельницької областей)”.


26 березня 1996 року Інститут трансформації суспільства та Контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації провели економічний “круглий стіл” на тему: “Велика приватизація в Україні: можливості і проблеми”.


11 квітня 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства та Світовий банк організували та провели економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, діячів політичних партій, рухів, профспілок, ділових кіл та засобів масової інформації на тему: ”Інвестиційний процес в Україні: загальнодержавний та регіональний аспекти  можливості, проблеми та перспективи (на прикладі Івано-Франківської та Волинської областей)”.


24 квітня 1996 року у м. Тернополі Інститут трансформації суспільства спільно з Тернопільською обласною держадміністрацією, Тернопільською міською радою, Інститутом економічного розвитку Світового банку, Міжнародним фондом “Відродження”, Інститутом економіки та підприємництва (м. Тернопіль) організував і провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічних реформ в Україні та в Тернопільській області”. Захід проведено для представників місцевої влади, діячів політичних партій та рухів, громадських організацій, профспілок, науковців, ділових кіл та засобів масової інформації.


29 травня 1996 року Інститут трансформації суспільства спільно з Київським гуманітарним інститутом організували та провели міждисциплінарний семінар “Безпека України у сучасному світі”.


28 травня 1996 року у м. Луцьку Інститут трансформації суспільства спільно з Волинською обласною держадміністрацією та Луцьким міськвиконкомом, Волинським відділенням УСПП організував та провів семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Хід економічних реформ в Україні та у Волинській області”. У заході взяли участь представники Волинської обласної та Луцької міської законодавчої та виконавчої влади, діячі політичних партій та громадських організацій, профспілок, науковці, ділові кола, засоби масової інформації Волині. Семінар та економічний “круглий стіл” проведено за підтримки Інституту економічного розвитку Світового банку та Міжнародного фонду “Відродження”.


14-15 червня 1996 року у м. Камянець-Подільському Інститут трансформації суспільства, Камянець-Подільська міська Рада, Інститут економічного розвитку Світового банку, Міжнародний фонд “Відродження” організували та провели семінар та економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, ділових кіл та засобів масової інформації на тему: “Банківський капітал та розвиток інвестиційного процесу в контексті ринкових реформ в Україні”.


5-6 липня 1996 року Інститут трансформації суспільства, Інститут економічного розвитку Світового банку, Одеська міська рада та Міжнародний фонд “Відродження” у м. Одесі організували та провели семінар та економічний “круглий стіл” на тему: “Стратегічні напрямки економічних перетворень: загальнодержавний та регіональний аспекти”.


9 липня 1996 року Інститут трансформації суспільства та Фонд ім. Фрідріха Еберта організували та провели у м. Києві семінар “Роль районної влади у формуванні міської системи управління (на прикладі м. Києва)”.


25 липня 1996 року Інститут трансформації суспільства та Світовий банк організували та провели у м. Києві економічний семінар “Механізми залучення інвестицій в регіони України” (для представників ділових кіл м. Одеси).


1 жовтня 1996 року у м. Києві Інститут трансформації суспільства організував та провів економічний “круглий стіл” на тему: “Економіка України в податкових лабетах: як розірвати і чим замінити?”


19-20 жовтня 1996 року у м. Стрию Інститут трансформації суспільства, Інститут економічного розвитку Світового банку, Міжнародний фонд “Відродження”, Стрийська районна державна адміністрація, Стрийський виконком організували та провели семінар та економічний “круглий стіл” для представників місцевої влади, діячів політичних партій та рухів, громадських організацій, профспілок, науковців, ділових кіл та засобів масової інформації “Трансформація соціально-економічної системи України: загальнодержавний та регіональний аспекти”.


6 грудня 1996 року Інститут трансформації суспільства організував і провів семінар у формі “круглого столу” на тему: “Перешкоди свободі слова в Україні та шляхи їх подолання”.


24 грудня 1996 року Інститут трансформації суспільства спільно з Міжнародним фондом “Відродження” організували та провели економічний семінар та тренінг “Перешкоди на шляху економічних реформ та можливі шляхи їх подолання”.   [версія для друку]
 [обговорити на форумі]  [підписатися на матеріали]
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
30 грудня 2018
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
30 грудня 2018
Народний капіталізм: економічна модель для України
19 березня 2018
Провокації в Україні та Польщі – це спецоперації Росії
19 березня 2018
У Варшаві відбувається симпозіум «Революція, війна і їхні наслідки»
19 березня 2018
Польща для Євроспільноти – це велика вартість і союзник
19 березня 2018
Співпраця з Україною після зміни на посаді міністра оборони Польщі
19 березня 2018
Зарплата і рівень працевлаштування стрімко зростають
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
20 березня 2018
Військова прокуратура повернула Міноборони України понад 3,5 тисячі гектарів земель на Житомирщині
Житомир
20 березня 2018
Житомир:Десантника 95 бригади, який після кульового поранення в голову 5 днів був у комі, чекає тривала реабілітація
Житомир
20 березня 2018
Під Житомирам врятували лебедів, які опинилися у крижаній пастці
Житомир
20 березня 2018
Вишгород:На роздерибанених ділянках буде парк
Вишгород
20 березня 2018
Освітній семінар з національно-патріотичного виховання на Скадовщині прикрасило "Свято вареників", на якому пригощали військовослужбовців
Скадовськ
19 березня 2018
На Житомирщині планують утворити два ботанічні заказники
Житомир
19 березня 2018
У Житомирі випадків захворювання на кір не зареєстровано, а у дитячу лікарню надійшла додаткова вакцина
Житомир
19 березня 2018
Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду
Новоград-Волинський
19 березня 2018
Новоград-Волинський
19 березня 2018
Наказ «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об 'єктах Житомирської області у 2018 році»
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
19 березня 2018
Східний дивізіон країн Міжмор'я: потенціали і перспективи
19 березня 2018
Чистые международные резервы НБУ выросли до $6,4 миллиарда
19 березня 2018
Госдолг США впервые превысил $21 трлн
19 березня 2018
Зареєстровано проект закону про Нацбюро фінансової безпеки
19 березня 2018
Меркель летить до Варшави, щоб обговорити ситуацію в Україні
19 березня 2018
Путин и Макрон обсудили ситуацию в Украине
19 березня 2018
"Порошенко потребовал от Коломойского отдать ему 50%". Нардеп Онищенко рассказал о подоплеке войны президента и олигарха
19 березня 2018
Онищенко: Порошенко имеет 5 млрд долларов в год на схеме роттердам +
19 березня 2018
Парубій хоче швидко визнати Путіна нелегітимним
19 березня 2018
Курс доллара на межбанке установился на уровне 26,46
TyTa