Субота, 24 червня 2017 року 
  
 
http://mirmatrasov-nn.ru/ детские ортопедические матрацы купить матрасы.
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
24 червня 2017
Соскін до Ляшка: Перестаньте мочити один одного. Починайте імпічмент Порошенку
24 червня 2017
В Сербії геї вийшли на парад в честь призначення прем
24 червня 2017
Олег Соскин: об импичменте Порошенко: Он и его партия – политические банкроты
24 червня 2017
Олег Соскин: История с Гужвой свидетельствует, что Луценко пора бросать пить
24 червня 2017
Олег Соскин: Гужву нужно поддержать, потому что Порошенко не остановится и будет рубить другие СМИ
24 червня 2017
У Порошенка горить земля під ногами. Яка область наступною закличе Раду починати процедуру імпічменту?
24 червня 2017
Мінські угоди нікчемні, слід вимагати переговорів у Будапештському форматі, – Віктор Шишкін
23 червня 2017
Журналіст: Матіоса потрібно арештувати, він пропонував мені хабар 10 тисяч доларів
23 червня 2017
Касьянов о режиме Порошенко? На одних сладких сказках, без образа врага это дерьмо долго не протянет
23 червня 2017
Найди отличие от кремлевского фашизма: в Украине призывают убить всех, кто поддержал Страну.ua


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
ІТС 19 лютого 2008

Сучасні медіа-технології як засіб забезпечення відкритості та прозорості діяльності міської влади

19 лютого 2008 року Інститут трансформації суспільства (ІТС) провів тренінг «Сучасні медіа-технології як засіб підвищення ефективності роботи прес-секретарів та забезпечення прозорості в діяльності місцевих органів влади». Захід відбувся у рамках проекту «Створення професійної системи місцевих медіа-ресурсів – важлива умова формування світогляду та інформованості громадян України», що здійснює ІТС за програмою Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
 


Учасники тренінгу:
керівники прес-служб, особи, відповідальні за інформаційне забезпечення діяльності міських голів та виконкомів 28 міських рад України (Білопілля, Бориспіль, Васильків, Дубно, Жовті Води, Ізяслав, Ковель, Конотоп, Коростень, Коростишів, Краматорськ, Куп’янськ, Малин, Мелітополь, Могилів-Подільський, Ніжин, Нікополь, Нова Одеса, Новомиргород, Первомайськ, Прилуки, Рубіжне, Сарни, Свалява, Славута, Сміла, Сокиряни, Хмільник).

 

Мета тренінгу:
створення умов для забезпечення відкритості та прозорості в діяльності міської влади, що сприятиме формуванню в Україні громадянського суспільства, дотриманню свободи слова і налагодженню партнерських відносин між владою та громадою.


 
Завдання заходу – надати слухачам знання про:
 • сучасні медійні технології, які гарантують високий рівень проведення брифінгів, прес-конференцій, прес-турів, круглих столів, наукових конференцій та науково-практичних семінарів;
 • сучасні (європейські) журналістські стандарти, які забезпечують максимальну об’єктивність інформації;
 • практичні механізми роботи з Інтернет-ресурсами.
 
Огляд заходу

Зі вступним словом до учасників тренінгу звернувся Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління, керівник проекту. Він окреслив мету і завдання заходу, розповів про попередній досвід ІТС у проведенні тренінгів, наголосив на важливій ролі прес-секретарів міських голів, які допомагають побудувати своєму керівникові систему зв’язків із громадою.
Не вся інформація перетворюється на новини, сказав пан Соскін, і важливим завданням прес-секретаря є регулювання та створення новин, перекриття негативу позитивом. Після здійснення адміністративно-територіальної реформи в Україні суттєва частина фінансових ресурсів буде розподілена на користь регіонів і міст, а отже, боротьба за ресурси, у тому числі й інформаційна боротьба, посилиться, тому прес-секретарі повинні вміти відповідати на інформаційні виклики.
 
Професор Соскін показав роль одержання і поширення інформації та новин з міст через Інтернет як засобу комунікації, що набуває все більшої ваги в Україні. Він сказав, що вже сьогодні українські домогосподарства володіють 10-12 млн. комп’ютерів, і вже через 5 років значна частина інформації, яку отримуватиме українець, буде надходити саме з Інтернету. Він  масово прийде в малі міста, вважає Олег Соскін, а добре відомий усім вислів „хто володіє інформацією, той володіє світом” якнайкраще окреслює філософію майбутнього у всесвітньому інформаційному просторі. Кожне українське місто повинно мати свій офіційний веб-сайт та використовувати його як інформаційний інструмент. Водночас з досвіду ІТС відомо, що місто з чисельністю населення до 100 тис. людей не може самостійно супроводжувати свій сайт – це постійне зростання витрат, хакерські атаки, технічна підтримка. ІТС підтримує веб-сайти 39  українських міст і районів з 2002 р. і постійно збільшує кількість ресурсів. Портал для всіх міст держави „Українські міста в Інтернеті” є об’єднаним інформаційним майданчиком для всіх ресурсів ІТС і ним можуть та повинні активно користуватися прес-секретарі як для поширення, так і для набуття необхідної інформації.
 
Тренер Сергій Губін, журналіст, керівник Національного прес-клубу „Українська перспектива”, провів чотири блоки тренінгу, розповів про всі функціональні обов’язки та практичні аспекти щоденної роботи прес-секретарів і прес-служб. Він наголосив на важливості досконалої культури мовлення прес-секретаря, на вмінні презентувати у найкращому світлі свого керівника і створювати імідж, якому довірятимуть, на важливості вибору відповідного поставленій меті медіа-заходу – від брифінгу, де лише констатуються та презентуються факти, до прес-конференції, де вони аналізуються та узагальнюються, і круглого столу, де випрацьовуються експертні рекомендації. Він поділився важливими порадами щодо вибору теми та назви заходу, уміння регулювати його перебіг відповідно до європейських стандартів журналістики, виконувати роль модератора та створювати найкращі умови як журналістам, так і доповідачам на медіа-заходах. Пан Губін підкреслив, що саме медіа є посередником між владою та громадою, і прес-секретарі мають забезпечувати їх необхідною кількістю якісної інформації.
 
Тренер Надія Матвійчук, керівник відділу маркетингу ІТС, координатор проекту „Українські міста в Інтернеті”,розповіла учасникам про можливості використання Інтернет-сайтів міст у роботі прес-секретарів, методологію наповнення таких ресурсів, спосіб формування новин для Інтернет, охарактеризувала основну аудиторію користувачів сайтів міст і шляхи розкрутки сайтів у світовій мережі, презентувала переваги та можливості проекту ІТС „Українські міста в Інтернеті”.
Основною відмінністю мережі від інших засобів масової інформації, зазначила пані Матвійчук, є різноспрямована комунікаційна модель "багато до багатьох", у якій кожний абонент має можливість звертатися до інших абонентів і здійснювати зворотний зв'язок. Крім того, особливість середовища Інтернет проявляється в активній ролі користувачів (у традиційних засобах масової інформації їхня роль є пасивною) за рахунок різних механізмів пошуку інформації та навігації. Інтерактивний характер середовища Інтернет дозволяє підвищити ефективність взаємодії учасників комунікації. 
Із числа найпоширеніших видів діяльності в мережі – пізнавальна, комунікаційна, ігрова й ділова – користувачі Інтернету найчастіше використовують саме пізнавальну діяльність (64%). Люди шукають новини та інформацію, і саме прес-секретарі можуть і навіть повинні надавати її.
Форми використання Інтернет-технологій:
 • створення сайту міста;
 • підтримка Інтернет-сайту міста;
 • генерація та використання інформації;
 • реклама в Інтернеті (баннери, сайти-супутники, спонсорство, контекстна реклама, реєстрація у банках даних і пошукових каталогах);
 • Пі-ар в Інтернеті (блогінг, створення ком’юніті навколо певної теми/бренду, творення тематичних сайтів, управління форумами, генерування подій та акцій, розсилки, флеш-мобінг);
 • електронний директ-мейлінг;
 • Інтернет-конференції.
 
Три етапи виходу місцевої та центральної влади в Інтернет:
 • Інформаційний (здійснюється інформування про діяльність органів влади в односторонньому порядку)
 • Інтерактивний (має двосторонній характер, користувач може розмістити на сайті звернення, вакансію, подати заявку на отримання ліцензії та ін.)
 • Трансакційний (через сайт можна оплатити муніципальну послугу, отримати замовлений на сайті документ поштою).
 
Особливості надання новин на сайт:
 • використовуйте фотокартки
 • залучайте місцеві медіа
 • користуйтеся перевагами баннерної реклами в рамках проекту „Українські міста в Інтернеті”
 • структуруйте новини
 • регулярно надсилайте інформацію
 • намагайтеся відійти від стилю офіційних документів на користь публіцистичного
 
Здійснюйте промоушен свого сайту серед партнерів і населення:
 • напишіть веб-адресу міста на офіційних бланках, на рекламно-інформаційних матеріалах і календарях, у місцевих та регіональних медіа
 • зробіть офіційну сторінку стартовою у місцях громадського користування Інтернетом (Укртелеком),  розповсюдьте листівки з веб-адресами (Інтернет-клуби).
 
Підготувала Надія Матвійчук


   [версія для друку]
 [обговорити на форумі]  [підписатися на матеріали]
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
31 липня 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
31 липня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
31 липня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
23 червня 2017
Війська НАТО вирушили до місць постійного розташування на півночі Польщі
23 червня 2017
Українці купують все більше помешкань над Віслою
23 червня 2017
Малопольща матиме свої Війська територіальної оборони
23 червня 2017
У Новому Сончі говорили про тіснішу співпрацю між християнськими Церквами
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
23 червня 2017
На подвір'ї житомирянина рятувальники викопали 73 артснаряди
Житомир
23 червня 2017
Житомир:Артилеристи 95 бригади стріляли з "Градів" на Дніпрі
Житомир
23 червня 2017
Курсанти ЖВІ на полігоні вдосконалили практичні навички
Житомир
23 червня 2017
Вишгород:Стартувала загальнонаціональна кампанія
Вишгород
23 червня 2017
Стадіон у східному мікрорайоні Скадовська потроху розбирають на металобрухт
Скадовськ
23 червня 2017
25 червня – День молоді
Новоград-Волинський
23 червня 2017
Відбулися археологічні розкопки
Новоград-Волинський
23 червня 2017
Міський голова Весельський В.Л. провів прийом особистий громадян
Новоград-Волинський
23 червня 2017
У Новограді-Волинському відкрили пам’ятник на братській могилі жертвам нацизму (після реконструкції)
Новоград-Волинський
23 червня 2017
Гаряча лінія до Дня молоді
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
24 червня 2017
Соскін до Ляшка: Перестаньте мочити один одного. Починайте імпічмент Порошенку
24 червня 2017
В понедельник Порошенко встретится с Макроном в Париже
24 червня 2017
"Перемир'я": двоє українських військових загинуло, двоє поранені
24 червня 2017
В Сербії геї вийшли на парад в честь призначення прем'єром лесябіянки
24 червня 2017
Одеську журналістку й активістку побили в центрі міста
24 червня 2017
СМИ: Встреча Порошенко с Трампом была на платной основе - лоббисты получили 600 тысяч долларов
24 червня 2017
Анонс. Олег Соскін в ефірі телеканалу 112
24 червня 2017
Олег Соскин: об импичменте Порошенко: Он и его партия – политические банкроты
24 червня 2017
Олег Соскин: История с Гужвой свидетельствует, что Луценко пора бросать пить
24 червня 2017
Голодающую Оксану Сыроид увезла скорая
TyTa