Неділя, 18 березня 2018 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
16 березня 2018
Наказ про отруєння екс-шпигуна дав особисто Путін – МЗС Британії
15 березня 2018
Міністр розвитку Польщі: Найважливіше, що Україна стала на шлях євроінтеграції
14 березня 2018
Канада солидарна с Великобританией в деле об отравлении в Солсбери
14 березня 2018
Британія висилає 23 дипломата РФ і скасовує запрошення Лаврову. А також не приїде на чемпіонат світу з футболу
14 березня 2018
Британія скликає термінове засідання Радбезу ООН через отруєння у Солсбері
14 березня 2018
Міністр інфраструктури: Польщі важлива Україна у Новому шовковому шляху
13 березня 2018
Порошенко тайно встречался с Помпео в Украине, заявил Ляшко
13 березня 2018
Трамп заявил, что за отравлением экс-ГРУшника Скрипаля может стоять Россия
13 березня 2018
Тереза Мэй завтра объявит об ответных шагах Британии по "делу Скрипаля"
13 березня 2018
Експерт: Україна не може впоратися з посткомуністичним олігархатом


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Scopus: Фахове видання з економіки та політики: Економічний часопис-ХХІ (Economic Annals-XXI): До авторів

 

Інформація для авторів наукового фахового журналу 
„ЕКОНОМІЧНИЙ ЧАСОПИС-ХХІ”

(Формат 60х90/8 ум. друк. арк. 15)

Журнал „Економічний часопис-ХХІ” входить до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
Галузь науки:  Економічні науки
(Затверджено наказами Міністерства освіти і науки України
від 12.05.2015 № 528)

 Публікація у журналі відповідає вимогам 
Наказу №1112 МОН України від 17.10.2012 р. "Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук":


Науковий журнал "Економічний часопис-ХХІ" (Economic Annals-XXI) входить до 8 провідних міжнародних наукометричних баз 
1) Scopus, Нідерланди - з вересня 2013
Індекс цитування Economic Annals-XXI: SJR 2014: 0.186

Scopus journal title list

Журнал Економічний часопис - ХХІ (Economic Annals-XXI) в Title List Scopus


2) Index Copernicus, Польща - з жовтня 2011 року. За результатами експертного висновку, імпакт-фактор (Index Copernicus Value) «Економічного часопису-ХХІ» становить 6,40 пунктів. 3) 
EBSCOhost, США - з вересня 2012 року
4)
 Ulrich’s Periodicals Directory, Велика Британія, США - з травня 2012 року
5) Central and Eastern European Online Library (C.E.E.O.L.), Німеччина - з березня 2013 року
6) INFOBASE INDEX, Індія – з серпня 2014 року
7) Российский индекс научного цитирования (РИНЦ), Росія - з березня 2013 року
 8) The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences
(ERIH PLUS)
, Норвегія – з липня 2015


У 2003 році Міжнародний Центр періодичних видань
(ISSN International Centre, Париж) включив науковий журнал "Економічний часопис-ХХІ" до міжнародного реєстру періодичних засобів масової інформації і надав йому числовий код міжнародної ідентифікації: ISSN 1728-6220 (Print), ISSN 1728-6239 (Online).

ВИМОГИ ДО НАУКОВИХ СТАТЕЙ:
 

1. Стаття має бути написана на актуальну тему, містити результати глибокого наукового дослідження та обґрунтування отриманих наукових результатів відповідно до мети і завдань статті, які не повинні бути вузькими (в сенсі охоплення зацікавленої аудиторії).

2. Статті аспірантів першого року навчання, магістрів, студентів не розглядаються (і у співавторстві також). Прийом статей викладачів, які не мають наукового ступеня, аспірантів, здобувачів обмежено. Один автор може подавати статтю (одноосібну чи у співавторстві) на предмет публікації не частіше, ніж один раз на рік.

3. На останній сторінці статті повинно міститися підтвердження оригінальності дослідження, засвідчене підписами авторів (у сканованому форматі), такого змісту:

Я(ми) ПІБ, автор(и) наукової статті „…”, засвідчую, що вона чесно презентує самостійно проведене дослідження і не містить плагіату.
Автор(и) гарантує, що ним(и) одержано всі необхідні дозволи на використання у статті матеріалів, що охороняються авторським правом.  
Автор(и) гарантує, що стаття підготовлена спеціально для наукового фахового журналу „Економічний часопис-ХХІ”, ніде раніше не публікувалася і не подана до інших видань.
Автор(и) надає право видавцю редагувати, адаптувати і модифікувати, перекладати на будь-яку мову, видавати, а також поширювати статтю необмеженим накладом у будь-якому вигляді та форматі на будь-яких носіях інформації і будь-якими способами.

4.  Наукова редколегія здійснює внутрішнє та зовнішнє рецензування статей. У разі негативної рецензії статтю може бути повернуто автору на доопра­цюван­ня або відхилено. У разі відхилення статті автор може подати до редакції нову статтю не раніше, ніж за півроку. Основні причини відхилення статті: вузькість проблематики  (локальність, що спричиняє обмеження цільової аудиторії); слабкий науково-теоретичний рівень; низька практична цінність статті; нерозгорнута (неструктурована) англомовна анотація (Abstract), недостатня для розуміння змісту статті.

5. Статті у журналі друкуються українською, російською, англійською, польською мовами (що зазначено у Свідоцтві, зареєстрованому Мін’юстом України). Пріоритет надається статтям, підготовленим англійською мовою.

6. Стаття мусить бути відредагована і надіслана до редакції разом із супровідними матеріалами електронною поштою (Тема листа: Стаття Іванова І.І. для ЕЧ-ХХІ). Усі файли повинні бути названі англійською мовою (або літерами), наприклад: Ivanov_Article.doc

7.  Стаття повинна мати УДК (розміщується на початку статті) і JEL Classіfіcatіon (розміщується під Keywords, кількість – від 1 до 5, в одному рядку. Наприклад: JEL ClassіfіcatіonC12; C14; C18). 

8. Під кожною табл. та рис. має бути зазначено джерело (Джерело: …).

9. Загальний обсяг статті повинен становити 12-13 сторінок (формат А4, гарнітура “Times New Roman”, кегель № 14, міжрядковий інтервал 1,5 (списки літератури - через 1,0 інтервал); параметри сторінки (береги) –  2 см з усіх боків, абзацний відступ – 1,25 см).

10. Графічний матеріал слід виконувати в доступних для подальшого редагування програмах: таблиці – у редакторі Microsoft Word; діаграми – у редакторі Microsoft Excel або Microsoft Graph; рисунки – у вигляді організаційних діаграм за допомогою панелі малювання редактора Microsoft Word; формули - у редакторі формул. Статтю не слід переобтяжувати графічним матеріалом і формулами. Таблиці та рисунки повинні містити англомовні мітки і пояснення. 

11.  Стаття має бути структурована за такими еле­ме­н­тами: УДК; ПІБ автора (співавторів), науковий ступінь, учене звання, посада (англійською мовою - вказувати тільки ту частину назви організації, що відноситься до поняття юридичної особи, не зазначати назви кафедри, лабораторії, іншого структурного підрозділу всередині організації; обов’язково вказуйте поштову адресу (з індексом) організації, де працює автор), особистий e-mail автора, назва статті, анотація, ключові слова (до п’яти) - ВСЕ окремими блоками українською, росій­ською та англійською мовами; JEL Classіfіcatіon; По­ста­но­в­ка про­бле­ми (опис проблеми, що аналізується, у за­га­ль­но­му ви­гля­ді та її зв’я­зок із ва­ж­ли­ви­ми на­у­ко­ви­ми чи прак­ти­ч­ни­ми за­вдан­ня­ми); Ана­ліз остан­ніх до­слі­джень і пу­б­лі­ка­цій (у яких за­по­ча­т­ко­ва­но розв’я­зан­ня про­бле­ми і на які спи­ра­єть­ся ав­тор; тут треба ви­ді­лити не­ви­рі­ше­ні ра­ні­ше ча­с­тини за­га­ль­ної про­бле­ми, ко­т­рим при­свя­чу­єть­ся озна­че­на стат­тя; у цій рубриці обов’язковим є посилання  (окремою групою) на праці зарубіжних авторів (їх прізвища подаються українською, а в дужках - англійською мовою із зазначенням року видання праці); Мета стат­ті (має узгоджуватися з Анотацією); Основні результати дослідження (з по­вним обґрунтуванням отри­ма­них на­у­ко­вих ре­зуль­та­тів); Ви­сно­в­ки (підсумки до­слі­джен­ня, пропозиції автора і пе­р­с­пе­к­ти­ви по­да­ль­ших роз­ві­док у цьо­му на­пря­мі; висновки мають відповідати Меті та узгоджуватися з Анотацією); Література; References.


12.
Анотація англійською мовою (Abstract) повинна бути складена відповідно до вимог міжнародних наукометричних баз [вимоги до англомовних анотацій]Abstract за обсягом має бути більшим, ніж українсько- та російськомовна анотації, оскільки це фактично стислий виклад статті, її реферування [NB! Раджу Вам прочитати інформаційний матеріал про особливості складання англомовної анотації, підготовлений експертом Scopus]


13.
 Посилання на джерела використаних матеріалів, фактичних та статистичних даних є обов’язковими (подаються в тексті у хронологічному порядку (не за абеткою) цифрою у квадратних дужках і розміщуються в порядку цитування чи згадування; література – у кінці статті). Обов’язковим є посилання в тексті статті на праці зарубіжних авторів (їх прізвища подаються українською, а в дужках - англійською мовою із зазначенням року). Наприклад: (Schumpeter, 1960).
 

Шановні автори! Орієнтуємо Вас на використання у своїх статтях праць визнаних у світі учених та найбільш цитованих міжнародною спільнотою видань. Із переліком наукових журналів США, що мають найвищий у світі імпакт-фактор у сфері економіки, економетрики та фінансів, за результатами рейтингової оцінки аналітиків Scopus за 2013 рік, можна ознайомитися за лінком: http://www.scimagojr.com./journalrank.php?area=2000&category=0&country=US&year=2012&order=sjr&min=0&min_type=cd 


14. Cписок літератури має складатися із двох блоків (ця вимога діє і для англомовних статей): 1) Література (для англомовних статей: References (in language original). Це джерела мовою оригіналу, оформлені відповідно до українського стандарту бібліографічного опису (Форма 23, затверджена наказом ВАК України від 03 березня 2008 р. № 147); 2) References – ті самі джерела, але англійською мовою, оформлені за міжнародним бібліографічним стандартом APA-2010 [вимоги до оформлення References]. Назви періодичних україно- та російськомовних видань (журналів, збірників та ін.) подаються транслітерацією (див. правила української транслітерації), а в дужках - англійською мовою. Наприклад: Ekonomicnij Casopis-XXI (Economic Annals-XXI)Назви джерел (не менш як 10) у списку літератури розміщуються в порядку згадування в тексті (не за абеткою). Посилатися на підручники, навчальні посібники, публіцистичні статті не доцільно. Приклад оформлення списку літератури  

Вітаються посилання на наукові статті, надруковані у журналі «Економічний часопис-ХХІ» (архів статей в pdf див. на цьому сайті, у Національній бібліотеці ім. Вернадського  та C.E.E.O.L.). 

15. Усі автори повинні разом зі статтею представити наукову рецензію доктора наук із галузі, в рамках якої написана стаття. Підпис рецензента має бути завірений печаткою установи.

16. У Довідці про автора треба вказати прізвище, ім’я та по батькові автора (співавторів), науковий ступінь, учене звання, посаду, наукову спеціальність (номер, назву), у рамках якої написана стаття (для аспірантів додатково – рік навчання, ПІБ, науковий ступінь, учене звання, посаду, контакт. тел. наукового керівника), назву статті, а також точну поштову адресу (з поштовим індексом), куди надсилатиметься авторський примірник, контактні телефони, електронну скриньку (вона має містити прізвище автора), яка буде зазначена у журналі.

17. Стаття друкується із фотокарткою автора, яку необхідно надіслати до редакції окремим файлом в електронному вигляді (у форматі зображення .jpg), гарної якості, можна неформальну, обсягом не менш як 800 Кб, розміром 10х12 см.

18. Публікація статті є платною. Якщо стаття та необхідні супровідні матеріали відповідають вимогам МОН (ДАК) України, міжнародних індекс-баз і редакційній політиці журналу, автор у разі позитивного відгуку рецензента отримає від редакції лист про механізм оплати послуг із наукового та літературного редагування, підготовки і видання статті, а також її розміщення та поширення в Інтернеті.

19. Редакція здійснює наукове і літературне редагування статті, погоджуючи відредагований варіант із автором, який надає дозвіл на друк (у довільній формі).

У рамках редакційної політики науковий журнал „Економічний часопис-ХХІ” послідовно дотримується
міжнародних видавничих стандартів COPE Code of Conduct,
затверджених COP (Committee on Publication Ethics).

Матвійчук-Соскіна Надія Олегівна
канд. екон. наук,
головний редактор „ЕЧ-ХХІ”
e-mail: economic.annals@gmail.com

 
Надсилання матеріалів та спілкування - тільки електронною поштою!
 У запитах щодо публікації статті, будь ласка, зазначайте своє прізвище, науковий статус, посаду, назву статтi, країну.

 

  

 

 

   [версія для друку]
АРХІВ
2017 рік
№№ 163(1-2(1)), 164(3-4), 165(5-6), 166(7-8), 167(9-10)
2016 рік
№№ 156(1-2), 157(3-4(1)), 158(3-4(2)), 159(5-6), 160(7-8), 161(9-10), 162(11-12)
2015 рік
№№ 1-2 (1), 1-2 (2), 3-4 (1), 3-4 (2), 5-6, 7-8 (1), 7-8 (2), 9-10, 155(11-12)
2014 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2013 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2012 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2011 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2010 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2009 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2008 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2007 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2006 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2005 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2004 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 11-12
2003 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2002 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2001 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2000 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
1999 рік
№№ 1-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
30 грудня 2018
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
30 грудня 2018
Народний капіталізм: економічна модель для України
16 березня 2018
Українські католики, як і польські, закликали Церкву захищати єдність шлюбу
16 березня 2018
У Польщі буде встановлено пам’ятник українському священику
16 березня 2018
Польща для Євроспільноти – це велика вартість і союзник
16 березня 2018
Співпраця з Україною після зміни на посаді міністра оборони Польщі
16 березня 2018
У Варшаві відбувається симпозіум «Революція, війна і їхні наслідки»
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
16 березня 2018
На Житомирщині планують утворити два ботанічні заказники
Житомир
16 березня 2018
У Житомирі випадків захворювання на кір не зареєстровано, а у дитячу лікарню надійшла додаткова вакцина
Житомир
16 березня 2018
Під Житомирам врятували лебедів, які опинилися у крижаній пастці
Житомир
16 березня 2018
Новоград-Волинський
16 березня 2018
Новоград-Волинський
16 березня 2018
101 інформує!
Новоград-Волинський
16 березня 2018
Вишгород:На роздерибанених ділянках буде парк
Вишгород
16 березня 2018
Скадовськ:На Херсонщині закликають ввести державне регулювання вартості молока
Скадовськ
16 березня 2018
Відбувся фестиваль «Крила надії»
Пирятин
16 березня 2018
Відбувся звіт міського голови
Ромни
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
18 березня 2018
Турция заявила о взятии Африна под полный контроль
18 березня 2018
Наслідки негоди на Закарпатті – понад 80 населених пунктів без електроенергії
18 березня 2018
В Одесі консульство РФ "замінували", у Львові й Харкові спокійно
17 березня 2018
"Рух нових сил" заявляє про затримання активістів у центрі Києва
17 березня 2018
Мэй: Британия готовит следующие меры против РФ
17 березня 2018
У Кривому Розі невідомі побили одного із співзасновників "Сили людей"
17 березня 2018
У Словаччині потяг зіткнувся з локомотивом: постраждали 18 осіб
17 березня 2018
В Киеве прошел съезд объединения Самопомощь. Партия идет на выборы парламента и президента
17 березня 2018
В Лондоне из-за непогоды отменены более сотни авиарейсов
17 березня 2018
Российский МИД объявил персонами нон-грата 23 британских дипломата
TyTa