Четвер, 21 вересня 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
21 вересня 2017
"Ганстерское государство". Оливер Стоун раскритиковал военную помощь США Украине
21 вересня 2017
После страшного пожара в Ростове власти тайно вывезли за город 89 трупов, – СМИ
21 вересня 2017
Росія відпрацювала нанесення ядерного удару – Турчинов
21 вересня 2017
Встреча Трампа и Порошенко в Нью-Йорке продлится около часа
21 вересня 2017
У Барселоні масові протести після затримання каталонських чиновників
21 вересня 2017
Brent торгується на рівні 56,17 дол. за барель
20 вересня 2017
США готові знищити Північну Корею у разі відсутності вибору — Трамп
20 вересня 2017
У Мексиці стався потужний землетрус, більше сотні загиблих
19 вересня 2017
У Держстатистики погіршили зростання ВВП у другому кварталі до 2,3%
19 вересня 2017
Олег Соскин: Еще одна огромная дыра в финансах. Сколько люди будут молчать?


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Scopus: Фахове видання з економіки та політики: Економічний часопис-ХХІ (Economic Annals-XXI): До авторів

 

Інформація для авторів наукового фахового журналу 
„ЕКОНОМІЧНИЙ ЧАСОПИС-ХХІ”

(Формат 60х90/8 ум. друк. арк. 15)

Журнал „Економічний часопис-ХХІ” входить до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
Галузь науки:  Економічні науки
(Затверджено наказами Міністерства освіти і науки України
від 12.05.2015 № 528)

 Публікація у журналі відповідає вимогам 
Наказу №1112 МОН України від 17.10.2012 р. "Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук":


Науковий журнал "Економічний часопис-ХХІ" (Economic Annals-XXI) входить до 8 провідних міжнародних наукометричних баз 
1) Scopus, Нідерланди - з вересня 2013
Індекс цитування Economic Annals-XXI: SJR 2014: 0.186

Scopus journal title list

Журнал Економічний часопис - ХХІ (Economic Annals-XXI) в Title List Scopus


2) Index Copernicus, Польща - з жовтня 2011 року. За результатами експертного висновку, імпакт-фактор (Index Copernicus Value) «Економічного часопису-ХХІ» становить 6,40 пунктів. 3) 
EBSCOhost, США - з вересня 2012 року
4)
 Ulrich’s Periodicals Directory, Велика Британія, США - з травня 2012 року
5) Central and Eastern European Online Library (C.E.E.O.L.), Німеччина - з березня 2013 року
6) INFOBASE INDEX, Індія – з серпня 2014 року
7) Российский индекс научного цитирования (РИНЦ), Росія - з березня 2013 року
 8) The European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences
(ERIH PLUS)
, Норвегія – з липня 2015


У 2003 році Міжнародний Центр періодичних видань
(ISSN International Centre, Париж) включив науковий журнал "Економічний часопис-ХХІ" до міжнародного реєстру періодичних засобів масової інформації і надав йому числовий код міжнародної ідентифікації: ISSN 1728-6220 (Print), ISSN 1728-6239 (Online).

ВИМОГИ ДО НАУКОВИХ СТАТЕЙ:
 

1. Стаття має бути написана на актуальну тему, містити результати глибокого наукового дослідження та обґрунтування отриманих наукових результатів відповідно до мети і завдань статті, які не повинні бути вузькими (в сенсі охоплення зацікавленої аудиторії).

2. Статті аспірантів першого року навчання, магістрів, студентів не розглядаються (і у співавторстві також). Прийом статей викладачів, які не мають наукового ступеня, аспірантів, здобувачів обмежено. Один автор може подавати статтю (одноосібну чи у співавторстві) на предмет публікації не частіше, ніж один раз на рік.

3. На останній сторінці статті повинно міститися підтвердження оригінальності дослідження, засвідчене підписами авторів (у сканованому форматі), такого змісту:

Я(ми) ПІБ, автор(и) наукової статті „…”, засвідчую, що вона чесно презентує самостійно проведене дослідження і не містить плагіату.
Автор(и) гарантує, що ним(и) одержано всі необхідні дозволи на використання у статті матеріалів, що охороняються авторським правом.  
Автор(и) гарантує, що стаття підготовлена спеціально для наукового фахового журналу „Економічний часопис-ХХІ”, ніде раніше не публікувалася і не подана до інших видань.
Автор(и) надає право видавцю редагувати, адаптувати і модифікувати, перекладати на будь-яку мову, видавати, а також поширювати статтю необмеженим накладом у будь-якому вигляді та форматі на будь-яких носіях інформації і будь-якими способами.

4.  Наукова редколегія здійснює внутрішнє та зовнішнє рецензування статей. У разі негативної рецензії статтю може бути повернуто автору на доопра­цюван­ня або відхилено. У разі відхилення статті автор може подати до редакції нову статтю не раніше, ніж за півроку. Основні причини відхилення статті: вузькість проблематики  (локальність, що спричиняє обмеження цільової аудиторії); слабкий науково-теоретичний рівень; низька практична цінність статті; нерозгорнута (неструктурована) англомовна анотація (Abstract), недостатня для розуміння змісту статті.

5. Статті у журналі друкуються українською, російською, англійською, польською мовами (що зазначено у Свідоцтві, зареєстрованому Мін’юстом України). Пріоритет надається статтям, підготовленим англійською мовою.

6. Стаття мусить бути відредагована і надіслана до редакції разом із супровідними матеріалами електронною поштою (Тема листа: Стаття Іванова І.І. для ЕЧ-ХХІ). Усі файли повинні бути названі англійською мовою (або літерами), наприклад: Ivanov_Article.doc

7.  Стаття повинна мати УДК (розміщується на початку статті) і JEL Classіfіcatіon (розміщується під Keywords, кількість – від 1 до 5, в одному рядку. Наприклад: JEL ClassіfіcatіonC12; C14; C18). 

8. Під кожною табл. та рис. має бути зазначено джерело (Джерело: …).

9. Загальний обсяг статті повинен становити 12-13 сторінок (формат А4, гарнітура “Times New Roman”, кегель № 14, міжрядковий інтервал 1,5 (списки літератури - через 1,0 інтервал); параметри сторінки (береги) –  2 см з усіх боків, абзацний відступ – 1,25 см).

10. Графічний матеріал слід виконувати в доступних для подальшого редагування програмах: таблиці – у редакторі Microsoft Word; діаграми – у редакторі Microsoft Excel або Microsoft Graph; рисунки – у вигляді організаційних діаграм за допомогою панелі малювання редактора Microsoft Word; формули - у редакторі формул. Статтю не слід переобтяжувати графічним матеріалом і формулами. Таблиці та рисунки повинні містити англомовні мітки і пояснення. 

11.  Стаття має бути структурована за такими еле­ме­н­тами: УДК; ПІБ автора (співавторів), науковий ступінь, учене звання, посада (англійською мовою - вказувати тільки ту частину назви організації, що відноситься до поняття юридичної особи, не зазначати назви кафедри, лабораторії, іншого структурного підрозділу всередині організації; обов’язково вказуйте поштову адресу (з індексом) організації, де працює автор), особистий e-mail автора, назва статті, анотація, ключові слова (до п’яти) - ВСЕ окремими блоками українською, росій­ською та англійською мовами; JEL Classіfіcatіon; По­ста­но­в­ка про­бле­ми (опис проблеми, що аналізується, у за­га­ль­но­му ви­гля­ді та її зв’я­зок із ва­ж­ли­ви­ми на­у­ко­ви­ми чи прак­ти­ч­ни­ми за­вдан­ня­ми); Ана­ліз остан­ніх до­слі­джень і пу­б­лі­ка­цій (у яких за­по­ча­т­ко­ва­но розв’я­зан­ня про­бле­ми і на які спи­ра­єть­ся ав­тор; тут треба ви­ді­лити не­ви­рі­ше­ні ра­ні­ше ча­с­тини за­га­ль­ної про­бле­ми, ко­т­рим при­свя­чу­єть­ся озна­че­на стат­тя; у цій рубриці обов’язковим є посилання  (окремою групою) на праці зарубіжних авторів (їх прізвища подаються українською, а в дужках - англійською мовою із зазначенням року видання праці); Мета стат­ті (має узгоджуватися з Анотацією); Основні результати дослідження (з по­вним обґрунтуванням отри­ма­них на­у­ко­вих ре­зуль­та­тів); Ви­сно­в­ки (підсумки до­слі­джен­ня, пропозиції автора і пе­р­с­пе­к­ти­ви по­да­ль­ших роз­ві­док у цьо­му на­пря­мі; висновки мають відповідати Меті та узгоджуватися з Анотацією); Література; References.


12.
Анотація англійською мовою (Abstract) повинна бути складена відповідно до вимог міжнародних наукометричних баз [вимоги до англомовних анотацій]Abstract за обсягом має бути більшим, ніж українсько- та російськомовна анотації, оскільки це фактично стислий виклад статті, її реферування [NB! Раджу Вам прочитати інформаційний матеріал про особливості складання англомовної анотації, підготовлений експертом Scopus]


13.
 Посилання на джерела використаних матеріалів, фактичних та статистичних даних є обов’язковими (подаються в тексті у хронологічному порядку (не за абеткою) цифрою у квадратних дужках і розміщуються в порядку цитування чи згадування; література – у кінці статті). Обов’язковим є посилання в тексті статті на праці зарубіжних авторів (їх прізвища подаються українською, а в дужках - англійською мовою із зазначенням року). Наприклад: (Schumpeter, 1960).
 

Шановні автори! Орієнтуємо Вас на використання у своїх статтях праць визнаних у світі учених та найбільш цитованих міжнародною спільнотою видань. Із переліком наукових журналів США, що мають найвищий у світі імпакт-фактор у сфері економіки, економетрики та фінансів, за результатами рейтингової оцінки аналітиків Scopus за 2013 рік, можна ознайомитися за лінком: http://www.scimagojr.com./journalrank.php?area=2000&category=0&country=US&year=2012&order=sjr&min=0&min_type=cd 


14. Cписок літератури має складатися із двох блоків (ця вимога діє і для англомовних статей): 1) Література (для англомовних статей: References (in language original). Це джерела мовою оригіналу, оформлені відповідно до українського стандарту бібліографічного опису (Форма 23, затверджена наказом ВАК України від 03 березня 2008 р. № 147); 2) References – ті самі джерела, але англійською мовою, оформлені за міжнародним бібліографічним стандартом APA-2010 [вимоги до оформлення References]. Назви періодичних україно- та російськомовних видань (журналів, збірників та ін.) подаються транслітерацією (див. правила української транслітерації), а в дужках - англійською мовою. Наприклад: Ekonomicnij Casopis-XXI (Economic Annals-XXI)Назви джерел (не менш як 10) у списку літератури розміщуються в порядку згадування в тексті (не за абеткою). Посилатися на підручники, навчальні посібники, публіцистичні статті не доцільно. Приклад оформлення списку літератури  

Вітаються посилання на наукові статті, надруковані у журналі «Економічний часопис-ХХІ» (архів статей в pdf див. на цьому сайті, у Національній бібліотеці ім. Вернадського  та C.E.E.O.L.). 

15. Усі автори повинні разом зі статтею представити наукову рецензію доктора наук із галузі, в рамках якої написана стаття. Підпис рецензента має бути завірений печаткою установи.

16. У Довідці про автора треба вказати прізвище, ім’я та по батькові автора (співавторів), науковий ступінь, учене звання, посаду, наукову спеціальність (номер, назву), у рамках якої написана стаття (для аспірантів додатково – рік навчання, ПІБ, науковий ступінь, учене звання, посаду, контакт. тел. наукового керівника), назву статті, а також точну поштову адресу (з поштовим індексом), куди надсилатиметься авторський примірник, контактні телефони, електронну скриньку (вона має містити прізвище автора), яка буде зазначена у журналі.

17. Стаття друкується із фотокарткою автора, яку необхідно надіслати до редакції окремим файлом в електронному вигляді (у форматі зображення .jpg), гарної якості, можна неформальну, обсягом не менш як 800 Кб, розміром 10х12 см.

18. Публікація статті є платною. Якщо стаття та необхідні супровідні матеріали відповідають вимогам МОН (ДАК) України, міжнародних індекс-баз і редакційній політиці журналу, автор у разі позитивного відгуку рецензента отримає від редакції лист про механізм оплати послуг із наукового та літературного редагування, підготовки і видання статті, а також її розміщення та поширення в Інтернеті.

19. Редакція здійснює наукове і літературне редагування статті, погоджуючи відредагований варіант із автором, який надає дозвіл на друк (у довільній формі).

У рамках редакційної політики науковий журнал „Економічний часопис-ХХІ” послідовно дотримується
міжнародних видавничих стандартів COPE Code of Conduct,
затверджених COP (Committee on Publication Ethics).

Матвійчук-Соскіна Надія Олегівна
канд. екон. наук,
головний редактор „ЕЧ-ХХІ”
e-mail: economic.annals@gmail.com

 
Надсилання матеріалів та спілкування - тільки електронною поштою!
 У запитах щодо публікації статті, будь ласка, зазначайте своє прізвище, науковий статус, посаду, назву статтi, країну.

 

  

 

 

   [версія для друку]
АРХІВ
2017 рік
№№ 163(1-2(1)), 164(3-4)
2016 рік
№№ 156(1-2), 157(3-4(1)), 158(3-4(2)), 159(5-6), 160(7-8), 161(9-10), 162(11-12)
2015 рік
№№ 1-2 (1), 1-2 (2), 3-4 (1), 3-4 (2), 5-6, 7-8 (1), 7-8 (2), 9-10, 155(11-12)
2014 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2013 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2012 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2011 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2010 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2009 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2008 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2007 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2006 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2005 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2004 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 11-12
2003 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2002 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2001 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2000 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
1999 рік
№№ 1-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
26 вересня 2017
Сегодня начал свою работу XXVII Экономический форум (5-7 сентября, 2017) в Крыница-Здруй (Польша) под девизом «Проект Европа - какой рецепт на следующее десятилетие?»
26 вересня 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
26 вересня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
26 вересня 2017
5 сентября 2017 г. Президент Анджей Дуда открыл Экономический форум в Крынице
26 вересня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
15 вересня 2017
Польща і Україна створили ракетну систему
15 вересня 2017
На виставці оборонної промисловості відбулася прем’єра бойової машини «Борсук»
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
21 вересня 2017
ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО засідання тридцять другої сесії Роменської міської ради сьомого скликання (27.09.2017, 10.00, зала засідань міської ради)
Ромни
21 вересня 2017
Життя після війни
Золотоноша
21 вересня 2017
Очільники громад району вивчали досвід Уманщини
Пирятин
20 вересня 2017
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 21 вересня 2017 року
Новоград-Волинський
20 вересня 2017
Найстарша в Україні схимонахиня Іоанна відзначила 106-річчя у "жіночому Афоні" на Житомирщині
Житомир
20 вересня 2017
Міський голова оглянув міський стадіон «Авангард»
Новоград-Волинський
20 вересня 2017
Відбулося розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради з розгляду питання реконструкції міського парку культури та відпочинку
Новоград-Волинський
20 вересня 2017
Робочі наради міського голови
Новоград-Волинський
20 вересня 2017
Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування
Новоград-Волинський
20 вересня 2017
Відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії міської ради сьомого скликання
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
21 вересня 2017
Трамп дважды сказал Порошенко "хорошенько позаботиться" об американских компаниях в Украине
21 вересня 2017
Дубинский: Трампа не интересует судьба Порошенко, это начало его пути вперёд ногами
21 вересня 2017
Порошенко: США підтримали пропозицію України щодо миротворців
21 вересня 2017
Главу САП Холодницкого пытались подкупить за $300 тысяч двое судей
21 вересня 2017
"Ганстерское государство". Оливер Стоун раскритиковал военную помощь США Украине
21 вересня 2017
Манафорт допомагає курдам Іраку провести референдум, проти якого виступають США
21 вересня 2017
Трамп і Порошенко продовжили зустріч без ЗМІ
21 вересня 2017
В центре Ростова-на-Дону горит 10-этажный отель (фото)
21 вересня 2017
Українців за місяць поменшало на 11 тисяч осіб
21 вересня 2017
После страшного пожара в Ростове власти тайно вывезли за город 89 трупов, – СМИ
TyTa