Понеділок, 18 грудня 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
16 грудня 2017
Олег Соскин: Если Саакашвили пойдет на договор с Порошенко, его надо выдать грузинским властям
15 грудня 2017
Олег Соскин: Надо немедленно остановить вакханалию с гривней
15 грудня 2017
Олег Соскин: За 3,5 месяца гривня обесценилась на 7,5%. Виновные будут наказаны
15 грудня 2017
В обменках Киева доллар уже больше 28 гривен, евро приближается к 34
14 грудня 2017
Государство в государстве: тайная сеть Порошенко
14 грудня 2017
Олег Соскин: Служба внешней разведки служит одному Порошенко и никому не подконтрольна
14 грудня 2017
В Германии заговорили о создании Соединенных штатов Европы. Что это значит для ЕС и для Киева
14 грудня 2017
В обменках Киева доллар с утра подскочил до 28 гривен. Фото
13 грудня 2017
Доллар на межбанке подорожал на 10 копеек
13 грудня 2017
Олег Соскин: Уже в начале 2018 года Украину ждет банкротство. Кто за это будет отвечать?


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Економічний Часопис-XXI №6' 2001

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Григорій ПЕРЕПЕЛИЦЯ
експерт

ВСТУП ДО НАТО ЯК РЕЗУЛЬТАТ ЄВРОАТЛАНТИЧНОГО ВИБОРУ УКРАЇНИ

У світі поряд із глобалізацією відбувається й інший процес - регіоналізація. Ми є його безпосередніми свідками й учасниками на європейському континенті. Сьогодні стає очевидним, що політика, започаткована країнами Заходу й Сполученими Штатами Америки щодо інтеграції пострадянського, посткомуністичного простору в європейську спільноту з орієнтацією на Росію, провалилася. Стратегія русоцентризму хибна, оскільки Росія не стала демократичною державою. Вона, навпаки, повернулася до своїх імперських коренів, будує Велику Росію як незалежний центр багатополярного світу. Саме цю тезу визначено першопріоритетною в офіційному документі Російської Федерації - Концепції національної безпеки. Отже, Росія не рухатиметься ні в НАТО, ні в Євросоюз. Вона хоче бути самодостатньою домінантою на європейському просторі і, виходячи з цього, формує власну регіональну політику. Таку орієнтацію засвідчують і нещодавні рішення в Мінську. Поряд із європейською системою безпеки, яку уособлюють три основні структури - Організація безпеки і співробітництва в Європі, Європейський Союз і НАТО, на яких будуватиметься архітектура європейської колективної безпеки, Росія реалізує свої національні інтереси, вибудовуючи власну систему регіональної безпеки. Йдеться про так звану євразійську модель розвитку, що також базується на трьох основних китах: СНД, Ташкентському пакті, Євразійському Економічному Союзі. Відтак ми стали свідками того, що об'єктивно цей континент, який раніше називали "від Ванкувера до Владивостока", сьогодні розколовся на дві частини, власне - на дві цивілізації. З огляду на це проблема вступу чи не вступу України до НАТО перетворюється з суто оборонної на проблему цивілізаційного вибору. Таким чином вирішуватиметься питання її майбутнього як незалежної суверенної держави, що зародилася саме в результаті поступу євроатлантичної системи. Відірвавшись від неї, Україна як держава, безумовно, прирече себе на зникнення.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Наталі МЕЛЬНИЧУК ГУЛД
голова Центру інформації та документації НАТО в Україні

НОВЕ НАТО ТА ПАРТНЕРСТВО З УКРАЇНОЮ

Протягом останніх 52 років завдяки системі колективної оборони Організація Північноатлантичного Договору (the North Atlantic Treaty Organization - NATO) досягла колективної безпеки та стабільності своїх країн-членів. Засноване для протистояння можливій агресивній експансіоністській політиці Радянського Союзу, НАТО слугувало чинником зміцнення євроатлантичного зв'язку між західноєвропейськими демократичними державами, Сполученими Штатами Америки та Канадою у рамках системи взаємної колективної оборони. У 1949 році країни - члени Альянсу розпочали тісну співпрацю і збагнули, що безпека наших країн взаємопов'язана. Відтак, коли Радянський Союз припинив своє існування у 1991 році, заінтересованість країн - членів НАТО щодо підтримання загальної безпеки євроатлантичного простору залишилася пріоритетною.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Олександр АВРАМЕНКО
начальник відділу розвитку теорії воєнної безпеки Національного науково-дослідного центру оборонних технологій і воєнної безпеки України

ЄВРОПЕЙСЬКА БЕЗПЕКА ТА ВОЄННА ДОКТРИНА УКРАЇНИ

Проблеми європейської безпеки завжди перебували у центрі уваги світової громадськості. Після закінчення "холодної війни" на терені колишнього Варшавського договору виникла ціла низка нових молодих держав, які обстоюють свої національні інтереси як повноправні суб'єкти системи міжнародних відносин. Зникло полюсне протистояння між двома воєнно-політичними блоками. Триває процес створення нової системи європейської безпеки. Україна шукає нові орієнтири та пріоритети забезпечення як загальноєвропейської, так і власної безпеки.

[ НАУКОВА ІНФОРМАЦІЯ ]

РЕЦЕНЗІЯ
на книгу "Реформи на Україні: ідеї та заходи"/ За ред. Януша Ширмера і Девіда Снелбекера. - К.: "Алтерпрес", 2000. - 220 с.

За сприяння Проекту макроекономічної реформи в Україні Гарвардського університету та Центру соціально-економічних досліджень (CASE) вийшла з друку книга за редакцією американських економістів Януша Ширмера і Девіда Снелбекера "Реформи на Україні: ідеї та заходи". У ній на прикладі України та деяких інших постсоціалістичних країн ретельно досліджуються складні процеси пострадянського перехідного періоду. Теоретичне і практичне вивчення даних проблем не викликає сумніву.

[ НАУКОВА ІНФОРМАЦІЯ ]

РЕЦЕНЗІЯ
на книгу "Бартерна економіка: негрошові операції в бюджетному секторі України": Збірник статей / За ред. Януша Ширмера. - К.: "Альтерпрес", 2000. - 208 с.

Необхідною (хоча й недостатньою) передумовою успішних ринкових реформ і економічного зростання є досконала фіскальна політика. Чимало проблем перехідних економік пов'язано з бюджетним процесом, фіскальною децентралізацією, надходженнями та видатками державного сектора, фіскальним дефіцитом та його фінансуванням, а також управлінням державним боргом. Удосконалення фіскальної політики має сприяти вирішенню питань, пов'язаних із зовнішнім та внутрішнім боргом, зовнішньою торгівлею та інвестиціями, стабільністю та економічним зростанням.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Олег КОКОШИНСЬКИЙ
віце-президент Атлантичної Ради України

Самоідентифікація як основна передумова європейської перспективи України

У відносинах Україна - НАТО в сучасних умовах можна відмітити дві тенденції: з одного боку, спостерігаються деякі сумніви щодо визначеності атлантичного виміру зовнішньополітичних пріоритетів України, а другого - виникають нові підтвердження важливості співпраці України з НАТО. Зокрема, під час презентації Програми співробітництва України з НАТО на 2001-2004 роки в Брюсселі, а також у ході візиту міністра оборони США до Києва підкреслювалася провідна роль НАТО в підтримці військової реформи в Україні та необхідність поглиблення позавійськової співпраці Альянсу з неурядовими організаціями.

[ УКРАЇНА І НАТО ] перебіг дискусії (м. Київ)

ДИСКУСІЯ,
яка точилася під час інтерактивного семінару
"Чи готова Україна ввійти у відкриті двері НАТО?",
організованого та проведеного Інститутом трансформації суспільства
спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні
(м. Київ, 6 червня 2001 року)
Наталі МЕЛЬНИЧУК ГУЛД,
директор Центру інформації і документації НАТО в Україні

Розглядаючи питання, чи готова Україна ввійти у відкриті двері НАТО, я б хотіла наголосити, що не тільки двері, а й стіни, і дах, і навіть вікна нашої організації не є залізні - вони прозорі й відкриті до співпраці з різними країнами. Останні 10 років принесли не тільки Україні та її сусідам величезні політичні й економічні зміни, але й і в НАТО відбулися значні внутрішні перетворення. Як відомо, Північноатлантичний альянс виник 52 роки тому як військова структура, щоб протистояти радянсько-комуністичній частині світу. Щоб відмовитися від тієї суто військової структури, потрібно було пройти дуже довгий шлях, на якому ми ще й нині перебуваємо. Доводиться робити надзвичайно великий внутрішній "ремонт", аби змінити структуру. Сьогодні НАТО вже не військова, а політично-військова організація, ми не альянс, не маємо статусу держави та суперструктур, на відміну від Європейського Союзу.

[ НАУКОВА ІНФОРМАЦІЯ ] про інтерактивний семінар

МІСЦЕ ТА РОЛЬ УКРАЇНИ У ФОРМУВАННІ СУЧАСНОЇ МОДЕЛІ НАФТОВОГО РИНКУ БАЛТО-ЧОРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНУ

Інститут трансформації суспільства, ЗАТ "Народна Компанія "Енергетичні ресурси", Український Національний Комітет Міжнародної торгової палати, Київська торгово-промислова палата, Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України організували та провели 5 липня 2001 року в м. Києві інтерактивний семінар на тему: "Місце та роль України у формуванні сучасної моделі нафтового ринку Балто-Чорноморського регіону".

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Михайло ГОНЧАР
радник Фонду "Стратегія-1"

УКРАЇНА - НАТО - РОСІЯ:
психологічний аспект відносин у трикутнику

Щоб відповісти на питання, чи готова Україна ввійти у відкриті двері НАТО, очевидно спочатку слід дати відповідь на інше - а куди Україна взагалі прямує? Чи рухається вона до цих відчинених дверей? І чи просувається кудись взагалі, якщо під рухом розуміти послідовну реалізацію (а не тільки декларування) комплексу цілеспрямованих заходів державної політики.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

НАТО ТА РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА:
ОНОВЛЕНА СТРАТЕГІЧНА КОНЦЕПЦІЯ ДЛЯ НОВОЇ ДОБИ
(економічні та політичні аспекти)

12 червня 2001 року Інститут трансформації суспільства, Центр інформації та документації НАТО в Україні та Херсонське регіональне представництво Атлантичної Ради України організували та провели інтерактивний семінар в м. Херсоні "НАТО та регіональна політика: оновлена стратегічна концепція для нової доби (економічні та політичні аспекти)".

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Вадим ГРЕЧАНІНОВ
президент Атлантичної Ради України

СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНИ З НАТО У СФЕРІ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ ЯК ОСНОВА ТА СТИМУЛ ДЛЯ СТВОРЕННЯ В ДЕРЖАВІ АРМІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИПУ

Після закінчення "холодної війни" в різних сферах міжнародних відносин виникло багато ознак, які вказували на відповідні зміни у традиційній системі міжнародних відносин. Подібні ознаки з'явилися ще до розпаду Радянського Союзу, але в тенденцію вони переросли лише на початку 90-х років.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Любомир ТОКАР
радник Національного інституту з проблем міжнародної безпеки Ради національної безпеки і оборони України,
експерт

ЦЕНТРАЛЬНО-СХІДНА ЄВРОПА ТА УКРАЇНАВ СИСТЕМІ КООРДИНАТ РОЗШИРЕННЯ НАТО

Для стратегів НАТО на сьогодні першочерговим завданням є створення нової системи міжнародної безпеки. Питання ІІ фази розширення - це другорядна позиція. Тим більше, що на обговорення результатів І фази і розроблення критеріїв для ІІ фази розширення відведено більше року (листопад 2002 р., Прага), а для вакууму в політиці міжнародної безпеки тиждень - це вже занадто великий проміжок часу.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Володимир КОРОБОВ
кандидат соціологічних наук, доцент, зaвідувач кафедрою філософії і соціології Херсонського державного технічного університету, директор Херсонського регіонального відділення Асоціації міжнародного співробітництва "Атлантична Рада України", член громадської ради експертів із внутрішньополітичних питань при голові Херсонської облдержадміністрації, головний редактор альманаху соціальних досліджень "Константи".

ЧОРНОМОРСЬКИЙ РЕГІОН УКРАЇНСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ: ЗІТКНЕННЯ ГЛОБАЛІСТСЬКОГО ПРОЕКТУ ТА ІДЕЇ ПОСТМОДЕРНІЗМУ, АТЛАНТИЗМУ І ЄВРАЗІЙСТВА

Проблема стосунків України з НАТО, просування її в напрямку європейської інтеграції і регіональний вимір цієї політики мають надзвичайно глибокий філософський, геополітичний, політологічний і соціологічний фундамент. Звернімо нашу увагу лише на деякі аспекти цієї проблеми.

[ УКРАЇНА І НАТО ] Інформація про проект

Інститут трансформації суспільства
спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні

впровадили в Україні проект

"РОЛЬ НАТО У ФОРМУВАННІ НОВОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ КОНЦЕПЦІЇ БЕЗПЕКИ І СТАБІЛЬНОСТІ В ЄВРОПІ"

Мета проекту
Поширення об'єктивної інформації про стратегічні цілі НАТО, аби якнайбільше громадян України позбавилися стереотипів минулого і ліпше розуміли політику Північноатлантичного альянсу, зокрема щодо України.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Надія ЦОК
в. о. керівника відділу НАТО
і європейської безпеки Міністерства
закордонних справ України

НАТО ЯК ОСНОВА НОВОЇ ЗАГАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКОЇ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Для відповіді на питання, якою є роль НАТО у збереженні регіональної безпеки, необхідно насамперед з'ясувати, якою є мета та основні завдання цієї структури на сьогоднішній день? Яким ця організація бачить своє майбутнє? Чому так багато європейських держав і тих, які спрямовують свою політику на приєднання до європейських структур, і класичних нейтральних країн, як-от Швейцарія, Австрія та Фінляндія, цінують співпрацю з цією організацію і прагнуть до її поглиблення? Що дає партнерство з НАТО для безпеки та національних інтересів саме України?

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Віталій ЛАЗОРКІН
заступник голови Спілки офіцерів України,
полковник

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАТО ТА ВОЄННА РЕФОРМА В УКРАЇНІ

Кінець ХХ - початок ХХІ століття став переломним періодом в історії людства, бо привніс нову філософію подальшого існування і розвитку людської цивілізації, що передбачає можливість вирішення загальних проблем виживання людства на засадах духовності та гуманізації економіки і політики. Проте малоймовірно очікувати тільки мирного розв'язання всіх проблем, що виникатимуть на міжнародній арені, протягом життя декількох наступних поколінь з огляду на інерційність зміни існуючих тенденцій міждержавних відносин.

"ЕКОНОМІЧНИЙ ЧАСОПИС" №6'2001

У цьому числі містяться матеріали проекту "Роль НАТО у формуванні нової демократичної концепції безпеки і стабільності в Європі", який Інститут трансформації суспільства реалізував спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні. ІТС ініціював цей проект, розуміючи роль НАТО у виконанні Україною найскладніших проектів реформ і значні можливості партнерства у спільному розв'язанні майбутніх проблем на Європейському континенті. Виходячи з цього, метою проекту було здійснення широкої інформаційної програми по формуванню адекватного розуміння стратегічних цілей НАТО у широкої громадськості й національної еліти України, аби якнайбільше громадян нашої країни позбавилися стереотипів минулого.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Геннадій ЧУЙКО
завідувач кафедри фізики Херсонського державного технічного університету,
тренер Південноукраїнського регіонального навчального центру Фундації Україна - США,
доктор фізико-математичних наук, професор

ОСОБЛИВА РОЛЬ УКРАЇНСЬКОГО ПРИЧОРНОМОР'Я У СТОСУНКАХ УКРАЇНА - НАТО

Українське Причорномор'я, якщо його розглядати як смугу прикордонної території, яка тягнеться від Ізмаїла на Одесу і далі на Миколаїв - Херсон - Очаків - Севастополь - Керч, є одним з двох регіонів держави, де Україна має безпосередній військовий, політичний та інші контакти з НАТО. Якщо один з цих регіонів, а саме смуга, прилегла до західних українських кордонів, може розглядатися як "сухопутна контактна територія", то українське Причорномор'я слід трактувати радше як "морську контактну зону" поміж Україною та НАТО.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Ігор ОСТАШ
народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради Україниу закордонних справах

ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ТА ІНСТИТУЦІОНАЛІЗАЦІЇ ВІДНОСИН УКРАЇНА - НАТО

Стосунки України з НАТО розвиваються як у рамках багатостороннього форуму для консультацій і співробітництва з політичних питань та питань безпеки, яким є Рада Євро-Атлантичного Партнерства, так і більш індивідуалізованого партнерства у сфері оборони, військового співробітництва та операцій з підтримання миру - поглибленої програми "Партнерство заради миру", а також відносин особливого партнерства Україна - НАТО у форматі "19 + 1", формалізованих у Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.

[ УКРАЇНА І НАТО ] перебіг дискусії (м. Херсон)

ДИСКУСІЯ,
яка точилася під час інтерактивного семінару
"НАТО та регіональна політика: оновлена стратегічна концепція для нової доби (економічні та політичні аспекти)"
,
організованого та проведеного Інститутом трансформації суспільства і
Центром інформації та документації НАТО в Україні
(м. Херсон, 12 червня 2001 року)
Сергій ЧЕЧЕТ, начальник відділу політичного аналізу та прогнозування Херсонської облдержадміністрації

Розглядаючи питання про можливий майбутній вступ України до НАТО, потрібно враховувати той факт, що нашу країну населяють люди, які належать до різних ментальних типів. Слід визнати, що більшість громадян завжди тяжіла до східної ментальності, тобто схилялася до російського, євразійського типу мислення. Однак часи змінюються, і сьогодні, на зламі тисячоліть, Україна прямує до Європи, а відтак мусить переходити до нового типу мислення, нових ідей і рішень, хоч це і непросто.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Наталія БЕЛІЦЕР
дослідник Інституту демократії ім. Пилипа Орлика,
директор міжнародної програми фундації "Україна - США"

Основні умови вступу України до Північноатлантичного альянсу


Для того щоб оцінити сучасну ситуацію стосовно готовності України до вступу в НАТО, видається доцільним звернутися до аналізу необхідних для цього умов, проведеного ще на початку 1998 р. п. Борисом Тарасюком, тодішнім головою місії України при штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. За його оцінками, аби заява про вступ України до Північноатлантичного альянсу реально постала на порядку денному, потрібне "визрівання трьох умов". По-перше, це готовність усередині держави, тобто сприйняття суспільством такого рішення і достатній рівень підготовки військових до активної співпраці. По-друге, необхідно, щоб склалася така міжнародна ситуація, за якої жодна з країн - учасниць Альянсу не матиме заперечень у разі подання Україною такої заяви. Третім елементом посол назвав позитивне сприйняття такого рішення сусідніми державами, і передусім Росією. В той же час, п. Тарасюк вважав, що суто гіпотетично, для вступу України в НАТО знадобився б зовсім незначний період - приблизно 5-7 років. А за прогнозом такого авторитетного експерта, як Збігнев Бжезинський, більш реалістичним терміном вступу України до НАТО могли б бути 2010-2015 рр.

[ УКРАЇНА І НАТО ]

Олег СОСКІН
директор Інституту трансформації суспільства

Входження до НАТО - логічний крок України як складової євроатлантичної цивілізації

З багатьох високих трибун Україна проголосила себе європейською державою. Але чи відповідає це реальній дійсності? Куди просувається наша держава: до європейського простору чи у напрямі євразійської сублімації? Чи стане Україна повноцінним елементом євроатлантичного ареалу, або залишатиметься позаблоковою, нейтральною державою з багатовекторною політикою?
АРХІВ
2017 рік
№№ 163(1-2(1)), 164(3-4), 165(5-6), 166(7-8)
2016 рік
№№ 156(1-2), 157(3-4(1)), 158(3-4(2)), 159(5-6), 160(7-8), 161(9-10), 162(11-12)
2015 рік
№№ 1-2 (1), 1-2 (2), 3-4 (1), 3-4 (2), 5-6, 7-8 (1), 7-8 (2), 9-10, 155(11-12)
2014 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2013 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2012 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2011 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2010 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2009 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2008 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2007 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2006 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2005 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2004 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 11-12
2003 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2002 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2001 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2000 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
1999 рік
№№ 1-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
15 грудня 2017
Вишколи «Dragon-2017» - це перевірка ефективності військ
15 грудня 2017
Важливий візит у складний момент
15 грудня 2017
Росія несе відповідальність за Смоленську катастрофу
15 грудня 2017
Троє африканців незаконно пішки перетнули польсько-український кордон
15 грудня 2017
Дії Росії не сприяють розкриттю повної правди про Смоленськ
15 грудня 2017
Бойовики на Донбасі протягом дня здійснили п’ять обстрілів
15 грудня 2017
Нацбанк вирішив підвищити облікову ставку
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
20 грудня 2017
До відома депутатів міської ради!
Золотоноша
19 грудня 2017
Вишгород: До Дня святого Миколая, вистава
Вишгород
18 грудня 2017
У Скадовську завершується створення Різдвяної шопки
Скадовськ
15 грудня 2017
До новорічних свят житомиряни можуть надіслати листівку родинам воїнів, які загинули в зоні АТО
Житомир
15 грудня 2017
На Житомирщині вироком суду конфісковано вилучений алкоголь та обладнання для його виробництва вартістю 4,8 млн грн
Житомир
15 грудня 2017
Житомир:Протягом року українці мають переукласти договори на комунальні послуги
Житомир
15 грудня 2017
У Вишгороді презентували проект роздільного збирання побутових відходів
Вишгород
15 грудня 2017
Відбулася позачергова сесія районної ради
Пирятин
15 грудня 2017
Скадовськ:Херсонському університету повернуть близько 1 га землі рекреаційного призначення у курортному селищі Лазурне
Скадовськ
15 грудня 2017
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 грудня по 24 грудня 2017 року
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
17 грудня 2017
Саакашвили: Сейчас мы пойдем до Верховной Рады, ничего мы там не будем бить. У нас революция не разбитых окон
17 грудня 2017
На самом деле в Октябрьском дворце джазовый концерт. Саакашвили: Это не Верховная Рада, зачем это насилие!
17 грудня 2017
"Марш за импичмент": сторонники Саакашвили снова идут на Майдан
17 грудня 2017
Саакашвили и Семенченко пытаются остановить штурм Октябрьского дворца. Геращенко: внутри сотни детей, которые пришли на утренник
17 грудня 2017
"Штаб" Саакашвілі: Двері Жовтневого намагаються виламати, поліція "заспокоює" вогнегасниками
17 грудня 2017
"Их счета заморозят". Саакашвили пообещал МихоМайдану поддержку Запада
17 грудня 2017
Саакашвили: Порошенко опустил институт президента ниже плинтуса, страна не сможет его терпеть еще 1,5 года
17 грудня 2017
Хмара, Доний, Деревянко, Семенченко, Левченко, Соболев: кто принимает участие в митинге Саакашвили
17 грудня 2017
С Порошенко нужно договариваться — про его добровольную отставку без жертв и потрясений, — Гайдай
17 грудня 2017
У Києві на "Марш за імпічмент" вийшло близько 10 тисяч осіб
TyTa