П'ятниця, 26 травня 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
26 травня 2017
Володимир Лановий: Усе закінчиться погано – олігархічний лад не зможе вийти з кризи
26 травня 2017
Арсений Яценюк отметил свое 43-летие в крепости у Авакова
26 травня 2017
Олег Соскін: Порошенка треба усунути з посади, це диктатор
26 травня 2017
Исламисты в Египте расстреляли 35 христиан
26 травня 2017
Партия Саакашвили проведет съезд под окнами министра Петренко
26 травня 2017
"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)
26 травня 2017
Олег Соскин: Путь запрета соцсетей — это путь в никуда
26 травня 2017
Нефть дешевеет на фоне решения по венскому соглашению
26 травня 2017
ЗМІ: Трамп у Брюсселі нарікав на Німеччину - "погані німці"
26 травня 2017
На Филиппинах убили 13 боевиков


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Економічний Часопис-XXI №3' 2001

[ ДИСКУСІЯ: доцільність ВАКу в Україні ]

Листи і коментарі

Від редакції
Як ми вже повідомляли в попередньому номері журналу "Економічний часопис", Інститут трансформації суспільства та редакція "ЕЧ" продовжують наукову дискусію "Доцільність ВАКу в Україні" в новому форматі - як обговорення проекту Закону України "Про атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації", де містяться основні положення про діяльність ВАКу. Далі ми подаємо статтю Сергія Клепка "ВАК І СУСПІЛЬСТВО ЗНАННЯ", яка відкриває цей напрям дискусії.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Переднє слово організаторів семінару

Олег Соскін
директор Інституту трансформації суспільства

На ідею організації даного науково-практичного семінару Інститут трансформації суспільства та Інститут Східних Студій надихнула велика кількість спільних проблем, що постали перед банківськими системами України і Польщі і які потребують детального аналізу та якнайскорішого вирішення. Йдеться передовсім про такі питання: чи можливий для України і Польщі єдиний шлях формування національних банківських систем за європейськими стандартами? за якими принципами відбувається розвиток банківського сектора обох країн, що є позитивного і негативного в накопиченому ними досвіді і які найоптимальніші варіанти обміну цим досвідом? які перепони стояли на заваді трансформування банківських систем Польщі і України і яким чином вони були або будуть подолані?

[ ДИСКУСІЯ: доцільність ВАКу в Україні ]

Сергій КЛЕПКО
проректор з науково-методичної роботи
Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної
освіти ім. М. В. Остроградського,
завідувач кафедри гуманітарних дисциплін,
доцент, кандидат філософських наук

ВАК І СУСПІЛЬСТВО ЗНАННЯ

Людство взагалі, й українське суспільство зокрема, через брак професіоналізму і релевантної компетентності дедалі глибше занурюється у "світ зламаних речей" - починаючи від зруйнованого Чорнобильського реактора, зон екологічного лиха, ракети, що в мирний час влучає в людське житло, і закінчуючи невідремонтованими університетами та поламаним хатнім начинням збіднілого населення. Серед усіх цих руїн знаходиться і ВАК, створений після проголошення незалежності України з успадкованого "уламку попередньої атестаційної системи у вигляді спеціалізованих рад", як висловився заступник голови ВАК України на засіданні головної ради ВАКу М. Панчук [1].

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Висновки

За результатами семінару та дискусії на тему: "Як адаптувати банківську систему України і Польщі до вимог і викликів європейської спільноти" учасники спільного українсько-польського заходу прийняли Меморандум та підписали Протокол про наміри створити робочу групу зі співпраці в банківсько-фінансовій сфері в рамках українсько-польської змішаної комісії з питань торгівлі та співробітництва. Ці документи були направлені для доопрацювання та прийняття відповідного рішення до голів національних банків України і Польщі.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Агнешка Рудняк
заступник директора департаменту з
обслуговування допоміжних фондів
Міністерства фінансів Польщі

СПІВПРАЦЯ ПОЛЬЩІ З МІЖНАРОДНИМИ ФІНАНСОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

Міжнародні фінансові організації (МФО), з якими співпрацює Польща, поділяються на світові (що діють у світовому масштабі) та регіональні. До перших належать дві такі найбільші організації, як Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) і Міжнародний валютний фонд (МВФ). До регіональних фінансових установ можна віднести передусім Європейський банк реконструкції та розвитку (з резиденцією в Лондоні), Європейський інвестиційний банк (із штаб-квартирою в Люксембурзі), Банк розвитку Ради Європи.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Ярослав Солтис
заступник голови правління Національного банку України

Сучасний стан і основні чинники стабільності банківської системи України

Україна як самостійна держава з'явилася на карті Європи в 1991 р. після розвалу Радянського Союзу. Нову банківську систему та її законодавче поле довелося розбудовувати майже на порожньому місці і в дуже складних умовах. Непослідовний розвиток економічного та політичного середовища молодої держави справив негативний вплив на процес становлення її банківського сектора. Серед основних факторів впливу можна виділити такі:

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Анджей Рейх
директор Бюро наглядової політики Польщі,
генеральний інспектор банківського нагляду

Державна політика Польщі стосовно банків

Протягом десяти останніх років у Польщі здійснювалася активна політика держави щодо банківського сектора, яка відображалася в стимуляції, контролі, підтримці або ліквідації банківських установ. Основи діяльності банківського сектора закладені в Законі про банки і банківську діяльність, прийнятому Сеймом РП. Цим Законом також визначені органи нагляду (Комісія з банківського нагляду), їх виконавчий орган (генеральний інспектор банківського нагляду) та завдання Бюро наглядової політики, якому надано право приймати додаткові нормативні акти і положення, важливі для функціонування банківської системи. Їх повноваження конкретизовані в оновленому Законі про банки та банківську діяльність, зокрема в ньому виписані делеговані повноваження, що надаються міністру фінансів Польщі. Питання, пов'язані з внутрішньою банківською діяльністю, регулюються відповідними законами і нормативно-правовими актами. Банки наділені правом приймати і власні рішення, якщо вони спрямовані на максимізацію прибутку, зменшення різноманітних ризиків, розвиток і зміцнення економіки країни в цілому. Разом з тим банки як установи громадської довіри повинні відповідати особливим вимогам та виконувати суворі правила, встановлені на фінансовому ринку.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Олександр Шаров
віце-президент Українського
інституту фінансово-банківських досліджень,
доктор економічних наук, професор

ПРОБЛЕМИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНОГО КАПІТАЛУ ДО БАНКІВСЬКОГО СЕКТОРА УКРАЇНИ

Сьогодні в Україні іноземний капітал присутній у статутних фондах 26 комерційних банків (це майже 14% від кількості всіх банків), серед яких вісім на 100% належать нерезидентам - Креді Ліоне, Сосьєте Женераль, МНГ-Берінгс, Сітібанк, Креді Свіс Фест Бостон, Райфайзен, Київський міжнародний банк та Пекао-банк. Ще у восьми банках іноземному капіталу належить контрольний пакет (тобто 50% і більше), а в 10 - частка іноземного капіталу в статутному фонді становить менше 50%. Загальний обсяг іноземних інвестицій до банківської системи України складає $195 млн., або 12,3% від загальної суми зареєстрованих статутних фондів українських банків. Отже, очевидно, що експансії іноземних банків, якої свого часу побоювалися як деякі вітчизняні банкіри, так і державні службовці, не відбулося. Ще п'ять років тому в Україні навіть було офіційно встановлено і зафіксовано в документах НБУ, що частка іноземного капіталу в загальному обсягу статутних фондів банків не повинна перевищувати 15%. Нині це обмеження скасоване, але психологічний бар'єр, що сформувався в західного інвестора, подолати поки що не вдалося. Не зумовило збільшення припливу іноземного капіталу і зняття Міжнародним валютним фондом інших обмежень, наприклад таких, як встановлення максимальної частки в капіталі банку в розмірі 35% не тільки на окрему юридичну особу, а й на пов'язані особи; заборона на надходження капіталу з офшорних зон та обов'язкова приналежність іноземних банків, що хочуть мати свої дочірні структури в Україні, до переліку "першокласних банків" (він складався Національним банком України на підставі рейтингів відомих агентств S&P та Moody's).

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Зигмунт Бердиховський
депутат Сейму Республіки Польща,
голова підкомісії Сектора банківських справ і страхування,
голова програмової ради Інституту Східних Студій

Сучасні тенденції розвитку банківського сектора Польщі*

Дискусія на тему функціонування банківського сектора триває в Польщі практично від січня 1989 р. і торкається як внутрішніх, так і зовнішніх його реалій. У тому ж 1989 р. Сейм Польщі прийняв закони, що регламентували банківську діяльність, однак вони не були ідеальними і потребували удосконалення. Крім того, нинішні інституції нагляду і контролю, котрі почали формуватися ще на початку 90-х років, не мали у своєму розпорядженні повного набору інструментів, котрим володіють сьогодні. Тому на першому етапі становлення польського банківського сектора було допущено чимало помилок.

[ МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ]

ВІДХІД ВІД МОНОФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ - ОСНОВНИЙ ПРІОРИТЕТ МІСЬКОГО РОЗВИТКУ: НА ПРИКЛАДІ ЕНЕРГОДАРА

Інтерв'ю міського голови м. Енергодара пані Олександри Васильєвої науково-аналітичному журналу "Економічний часопис"

- Шановна Олександро Іллівно, розкажіть, будь ласка, про своє місто, його історію та напрями розвитку. Судячи з назви, призначення Енергодара в тому, щоб дарувати країні енергію?
- Місто Енергодар розташоване на лівому березі Каховського водосховища, на південний захід від обласного центра - м. Запоріжжя. Його площа - 6,35 тис га.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Переднє слово організаторів семінару

Єжи Рейт,
директор Бюро міжнародної співпраці
Інституту Східних Студій (Польща)

Виголошуючи вступну промову до учасників заходу, пан Рейт наголосив на важливості спільної ініціативи двох інститутів з України і Польщі щодо співпраці в реалізації українсько-польського партнерства. Тематика, винесена на обговорення учасників семінару, є актуальною і вкрай необхідною для вироблення подальших конкретних дій у сфері банківської діяльності. Польська сторона зацікавлена у налагодженні співробітництва між центральними і комерційними банками обох країн, оскільки це може дати значний поштовх у просуванні України і Польщі шляхом реформ, в інтегруванні в європейські структури. З огляду на це сьогодні польська делегація представлена на семінарі керівниками впливових банківських установ, налаштованих на серйозне обговорення і вироблення конкретних пропозицій щодо встановлення постійно діючих контактів, розвитку банківських секторів відповідно до європейських стандартів тощо.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Збігнев КАРЧ
директор департаменту міжнародного співробітництва
Продовольчого банку Польщі

РОЗВИНУТА БАНКІВСЬКА СИСТЕМА - ПЕРЕДУМОВА СТАБІЛЬНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ЕКОНОМІКИ

У 1987 р. в Польщі налічувалося близько 170 тис. суб'єктів господарської діяльності (враховуючи бюджетні установи). У 1991 р. їх кількість зросла більш ніж у 10 разів і становила 2 млн., а на сьогодні вона сягає вже понад 3 млн. Кожний суб'єкт при реєстрації свого підприємства зобов'язаний був відкрити рахунок у банку, що свого часу було серйозним викликом польській банківській системі і проблемою, що потребувала якнайскорішого розв'язання.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Всеволод НІКОЛАЄВ
президент Корпорації ОКО (Об'єднані Консультанти),
доктор економічних наук

ПРОБЛЕМИ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ З МІЖНАРОДНИМИ БАНКІВСЬКИМИ УСТАНОВАМИ

Як відомо, Світовий банк і ЄБРР кредитують поточні потреби бюджету для покриття його дефіциту (на це в Україні було використано близько $2 млрд.), а також, що більш важливо, - інвестиційні проекти реструктуризації. За даними Рахункової палати України, з 1993 р. Світовим банком було розроблено велику кількість довгострокових проектів інституціонального та інвестиційного характеру, однак в Україні було профінансовано лише 12 з них на загальну суму $215 млн. ЄБРР нині фінансує 35 проектів на суму 906 млн. євро, а Чорноморський банк (BSTDB) - три проекти на суму 42 млн. євро. Крім того, ще 68 підприємств України отримали в іноземних банках кредити під гарантії уряду, з них 24 -не погасили їх взагалі, а 58 - заборгували держбюджету понад $1 млрд.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Дискусія

Павел Дур'яш, директор департаменту аналізу і досліджень Національного банку Польщі. Розгляд еволюції банківської системи в країнах посткомуністичного простору свідчить про те, що вона є рушійною силою економіки. Разом з тим, аналізуючи банківську сферу, не можна залишати поза увагою розвиток ринку банківських послуг, який сьогодні неможливий без розвиненої системи соціального забезпечення і страхування, зокрема пенсій. Ці проблеми стосуються здебільшого не тих країн, що вже мають розвинену систему банківських послуг, а країн, що нині йдуть шляхом реформ. Приміром, в Угорщині протягом 2000 р. система надання послуг через банки втратила 3% депозитів на користь інших інституцій. Отже, ми не повинні зосереджуватися лише виключно на банківській справі, бо це призводить до значних збитків.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Володимир ЛАВРЕНЧУК
голова правління АТ "Укрінбанк"

БАНКІВСЬКА СИСТЕМА ЯК ОСНОВА ЛЕГАЛЬНОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Можливості адаптації українського банківського сектора до європейської системи
Адаптація банківської системи України до європейських стандартів - це дуже важлива і амбіційна тема. Останнім часом з'явилося чимало публікацій про глобалізацію торгівлі, інформаційних технологій та їх вплив на дезінтермідіацію банків. Теоретики і практики констатують, що роль банків змінювалася під впливом розвитку взаємних фондів на депозитно-кредитні операції; цінних паперів на процес інвестування в суспільстві; карткового бізнесу та банкоматів на розрахунки. Існують прогнози, що розвиток Інтернету також спричинить зміну ролі банків у суспільстві.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Сергій Яременко
директор департаменту валютного
регулювання Національного банку України

ВАЛЮТНО-КУРСОВА ПОЛІТИКА НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ В ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД

Питання валютно-курсової політики завжди перебувають у центрі уваги уряду, банків, населення країни. Проте вони й досі залишаються не розв'язаними, складними і дискусійними, передусім через невизначеність шляхів здійснення цієї політики в умовах перехідної економіки.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Игорь ЮШКО
народный депутат Украины,
заместитель председателя Комитета Верховной Рады Украины
по вопросам финансов и банковской деятельности

Проблемы регулирования банковской деятельности в Украине
В процессе реформирования посткоммунистических стран Восточной Европы особенно быстрыми темпами стали развиваться банковские системы. Украина успешно стартовала в этом направлении и достигла некоторых положительных результатов. Вместе с тем в процессе формирования данной сферы в нашей стране возникали некоторые сложности, которые объясняются прежде всего недостаточным количеством подготовленных банковских специалистов и менеджеров и существованием в обществе неоднозначных настроений в отношении коммерческой сети банков.

[ ФІНАНСИ І БАНКИ ] Виступи учасників семінару

Павел Дур'яш
директор департаменту аналізу і досліджень
Національного банку Польщі

ВЗАЄМОЗВ'ЯЗОК КУРСОВОЇ ТА АНТИІНФЛЯЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ В ПОЛЬЩІ

Аналізуючи розроблення та реалізацію антиінфляційної політики, застосовуваної в Польщі протягом останнього десятиліття, необхідно усвідомлювати, що в економіці країни відбулися значні зміни, передусім перехід від центрально-планової її структури до ринково орієнтованої. Польща визнана країною з відкритою економікою і віднесена до клубу так званих новостворених ринків. Перехідний процес, що триває і досі, розпочався в 1989 р. і передбачав цінову лібералізацію, що вплинула на ринки всіх видів товарів. Він спричинив досить високу інфляцію, яка спочатку досягала навіть трицифрових рівнів. Намагаючись знизити темпи інфляції, органи влади Польщі вже на початку реформ стикнулися з іншим викликом, обумовленим поступовим зростанням рівня відкритості економіки і доступністю товарного ринку для іноземної конкуренції. Лібералізація ринку капіталу тривала значно довше, і на даний момент він майже повністю відкритий для основних його потоків.

[ НАУКОВА ІНФОРМАЦІЯ ]

Донецький національний університет
24-28 січня 2001 року в м. Донецьку відбувся
VII МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
"ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВ'ЯЗКІВ І
ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ"

Керівник проекту: завідувач кафедри "Міжнародна економіка" ДонНУ,
доктор економічних наук, професор Макогон Ю. В.
Науково-практичний семінар був проведений за сприяння Донецької облдержадміністрації, Управління зовнішніх економічних зв'язків Донецької області, Донецької торгово-промислової палати.
Фінансову підтримку семінару надали: ВАТ "Стирол", АП "Шахта ім. А. Ф. Засядька", АТ "ДАНКО", АТ "ММК ім. Ілліча", НП "НАФТА", ТОВ СП "ЦССУ", АТ "Азовмаш", АТ "НОРД", ТОВ СП ІІ "Відродження".

У роботі семінару взяли участь 100 вчених і фахівців, які представляли наукові й освітні школи України (міст Києва, Донецька, Львова, Тернополя, Чернігова, Луганська, Одеси й інших) і таких країн, як Великобританія, Китай, Нідерланди, США, Росія, Швеція, Югославія, Болгарія, Буркіна Фасо, Палестина та ін.
АРХІВ
2017 рік
№№ 163(1-2(1))
2016 рік
№№ 156(1-2), 157(3-4(1)), 158(3-4(2)), 159(5-6), 160(7-8), 161(9-10), 162(11-12)
2015 рік
№№ 1-2 (1), 1-2 (2), 3-4 (1), 3-4 (2), 5-6, 7-8 (1), 7-8 (2), 9-10, 155(11-12)
2014 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2013 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2012 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2011 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2010 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2009 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2008 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2007 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2006 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2005 рік
№№ 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12
2004 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 11-12
2003 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2002 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2001 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
2000 рік
№№ 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
1999 рік
№№ 1-, 5-, 6-, 7-8, 9-, 10-, 11-12
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
31 травня 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
31 травня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
31 травня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
28 травня 2017
Олег Соскін презентував у ЖНАЕУ свою монографію про народний капіталізм
26 травня 2017
П’ятеро бійців дістали поранення на Донбасі
26 травня 2017
За день бойовики 26 разів обстріляли сили АТО: поранено одного бійця
26 травня 2017
Гройсман збирається особисто перевіряти ремонт доріг
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
26 травня 2017
На полігоні під Житомиром муштрують курсантів інституту ім. С. Корольова
Житомир
26 травня 2017
Працівники Житомирського бронетанкового заводу здавали на металобрухт частини відходів виробництва
Житомир
26 травня 2017
План роботи виконавчих органів міської ради на 29 травня 2017 року
Новоград-Волинський
26 травня 2017
29 травня – Міжнародний день миротворців ООН
Новоград-Волинський
26 травня 2017
90 батальйон ВДВ відпрацював різні сценарії тактичних навчань на полігоні в Житомирській області
Житомир
26 травня 2017
Новоград-Волинський з робочим візитом відвідала регіональний координатор спільного проекту ЄС/ПРООН МРГ-ІІІ
Новоград-Волинський
26 травня 2017
У Новограді-Волинському триває підготовка заходів з нагоди відзначення 760-річчя першої літописної згадки про місто
Новоград-Волинський
26 травня 2017
У Новограді-Волинському підведено підсумки культурно-мистецької акції «Звягель – місто Героїв»
Новоград-Волинський
26 травня 2017
Робота Вишгородської ОДПІ зі зверненнями громадян протягом січня – квітня 2017 року
Вишгород
26 травня 2017
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради З 29 травня по 05 червня 2017 року
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
26 травня 2017
Володимир Лановий: Усе закінчиться погано – олігархічний лад не зможе вийти з кризи
26 травня 2017
Арсений Яценюк отметил свое 43-летие в крепости у Авакова
26 травня 2017
Потемкинские шарики для Порошенко
26 травня 2017
Олег Соскін: Порошенка треба усунути з посади, це диктатор
26 травня 2017
Исламисты в Египте расстреляли 35 христиан
26 травня 2017
В Киеве на Лукьяновке в яме утонул джип
26 травня 2017
Партия Саакашвили проведет съезд под окнами министра Петренко
26 травня 2017
Німеччина відмовилась видати Україні біглого банкіра Курченка
26 травня 2017
"Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии (два раздела)
26 травня 2017
На Філіппінах у сутичках ісламістів та армії загинули більше 40 осіб
TyTa