Четвер, 23 листопада 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
23 листопада 2017
Олег Соскин: Лукашенко — враг Украины
23 листопада 2017
Олег Соскин: Вероятность открытой российской оккупации Донецка и Луганска - 60%
23 листопада 2017
ЗМІ: У Луганську посилили охорону Плотницького, підігнали БТРи до ОДА
23 листопада 2017
Межбанк открылся котировками доллара 26,72/26,74
23 листопада 2017
Мосійчук накинувся на Саакашвілі у прямому ефірі
22 листопада 2017
Боевики Корнета расстреляли карету скорой помощи в Луганске. Есть жертвы
22 листопада 2017
Олег Соскин: Россия может осуществить прямую оккупацию луганского и донецкого анклава
22 листопада 2017
В Тбилиси уже 20 часов штурмуют ИГИЛ в жилом доме. Убит спецназовец
22 листопада 2017
Холодницький потрапив до лікарні
22 листопада 2017
Олег Соскін бере участь у Seminarium naukowe - Trójmorze: geopolityczne uwarunkowania i nowy model regionalnej współpracy 23.11.2017


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
ІТС 30 листопада 2009

Українські мери вперше з офіційним візитом відвідали Швейцарію

З 23 по 28 листопада 2009 року проходив навчальний візит українських міських голів до Швейцарії. Він відбувався в рамках проекту „Швейцарська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”, що здійснюється Інститутом трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) у співпраці з Мерією міста Цюріх та Міністерством закордонних справ Швейцарії. Проект реалізується за підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні та Посольства України в Швейцарії. Читайте огляд, дивіться фотогалерею!!!

  далі >>>
Газета 27 листопада 2009

Європа розуміє, що Україна знову повернулася до часів режиму Кучми, а це означає, що відбулась мутація помаранчевої влади – Олег Соскін

Знаєте, що відрізняє нинішню виборчу кампанію від попередніх? Те, що вибори не закінчаться навіть другим туром. Я прогнозую, що може виникнути тривладдя.  Це означає, що ми входимо в поле некерованого процесу, що почне як лавина спускатися згори на місця. Про це директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін сказав в інтерв'ю кореспонденту газети "Місто і люди" [Газета "Місто і люди", № 15-16 (16-17), листопад 2009 р.].

  далі >>>
Віче 26 листопада 2009

Становлення національної буржуазії та середнього класу в Україні

У журналі Верховної РадиУкраїни „Віче” (№21, листопад 2009 р.) вийшла стаття директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна, присвячена питанням становлення в Україні національної буржуазії та середнього класу. Лейтмотив статті: якщо етнос не усвідомлює необхідності створення умов для становлення національної буржуазії, тоді він ніколи не перетвориться на повноцінну націю, яка, своєю чергою, не зможе розбудувати ефективну, потужну, креативну державу.

  далі >>>
Гарт 20 листопада 2009

Обрання Президента посилить децентралізацію в ЄС – О.Соскін

Політична інтеграція в рамках ЄС сьогодні непотрібна. Це бюрократія, централізація і фактично попрання національних суверенітетів країн, які ввійшли в ЄС, вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Добре, що президентом ЄС став не Тоні Блер, а прем’єр невеликої країни. Бельгія була фундатором ЄС, і однією з країн, яка його заснували», - говорить експерт. [Гарт, 20 листопада 2009].

  далі >>>
Ревизор 20 листопада 2009

Олег Соскін:"Я взагалі не розумію, навіщо Саакашвілі приїхав в Україну"

Коментуючи «Ревізору» візит президента Грузії Михайла Саакашвілі в Україну, Олег Соскін, директор інституту трансформації суспільства розкритикував зовнішню і внутрішню політику грузинського лідера. Він вважає, що візит  Михайла Саакашвілі до України націлений на те, щоб відвести погляд українців від політичних і економічних провалів президента Віктора Ющенка, і прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. [Ревизор, 19.11.2009].

  далі >>>
ІТС 19 листопада 2009

Падіння гривні: як його зупинити?

20 листопада у прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулася прес-конференція на тему: "Падіння гривні: як його зупинити?" У прес-конференції взяв участь і виступив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
Гарт 17 листопада 2009

Якщо самці не об’єднаються, самка їх з’їсть – Олег Соскін

Президент і лідер опозиції вже зрозуміли, що Тимошенко усувати потрібно якомога швидше, бо через два місяці може бути пізно, відзначає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Тимошенко прокачує всі гроші через свої структури, направляє їх на вибори, і день від дня стає потужнішою. Ющенко і Янукович розуміють, що усунути Тимошенко (Григян) від влади потрібно негайно і жорстко», - підкреслює експерт [Гарт, 17 листопада 2009].

  далі >>>
ІТС 17 листопада 2009

Польща у міжнародних відносинах ХХІ сторіччя

17 листопада 2009 року в місті Перемишль (Польща) відбулася наукова конференція „Польща у міжнародних відносинах ХХІ сторіччя”. Організатор заходу: Інститут міжнародних відносин Державної вищої східноєвропейської школи в Перемишлі. У конференції взяв участь директор Інституту трансформації суспільства, проф. Олег Соскін, який виступив із доповіддю „Політичні трансформації в Україні”.

  далі >>>
Укрінформ 16 листопада 2009

Для розрахунків за російський газ до кінця року Україна має акумулювати 2,91 млрд дол США

Для повних розрахунків за поставлений з РФ у 2009 році природний газ Україна має акумулювати до кінця року ще 2,91 млрд дол США. Про це під час круглого столу в УКРІНФОРМі "Ситуація в газовому секторі України" заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Потрібно викупити ще 14 млрд кубометрів газу за ціною 208 дол США за тисячу кубометрів", - підкреслив він. [Укрінформ, 13.11.2009].

  далі >>>
„Економіка і управління” №4/2009 15 листопада 2009

Фінансово-економічні ризики розвитку України в умовах сучасної кризи

У статті представлено розроблений автором теоретико-методологічний підхід до аналізу фінансово-економічних ризиків на національному рівні, визначено сучасні фінансово-економічні ризики, які постали перед Україною в період кризи 2008–2009 років, окреслено основні засади ефективного національного ризик-менеджменту, запропоновано заходи, упровадження яких на рівні держави дасть змогу зменшити негативний вплив фінансово-економічних ризиків на розвиток економіки України [„Економіка і управління” №4/2009].

  далі >>>
ІТС 13 листопада 2009

Ситуація в газовому секторі України: як подолати кризу?

13 листопада 2009 року у прес-центрі Укрінформу відбувся круглий стіл на тему: „Ситуація в газовому секторі України: як подолати кризу?” Учасники круглого столу: Іван Діяк, головний радник голови правління НАК «Нафтогаз України»; Володимир Пилипчук, економіст, професор, академік Академії економічних наук України; Богдан Соколовський, уповноважений Президента України з питань енергобезпеки; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Олександр Тодійчук, президент Київського міжнародного енергоклубу; Сергій Яременко, екс-заступник голови Національного банку України.

  далі >>>
ІТС 13 листопада 2009

Чи виділить Україні 4 транш кредиту stand by Міжнародний валютний фонд? Що буде з Україною у разі затримки?

13 листопада в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулася прес-конференція на тему: «Чи виділить Україні 4 транш кредиту stand by Міжнародний валютний фонд? Що буде з Україною у разі затримки?». У заході взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
Новый Регион 12 листопада 2009

О. Соскін: «Ми – країна-паразит, карнавальна дебільна країна»

Україна перебуває на межі економічного колапсу, однак населення воліє «відсидітися», а не виходити на акції протесту. Про це 11 жовтня на круглому столі в Києві заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Україна вже перебуває у фазі економічного дефолту. Але політичної складової революційної ситуації немає. Вона повинна з'явитися. Біомаса почне рухатися з політичним протестом тоді, коли їсти буде нічого, коли тепла не буде! Кланова бюрократична буржуазія це розуміє, тому вона йде на те, щоб не піднімати ціни на газ, хліб, електроенергію. Як тільки вона дасть реальні цінові пропорції, відразу відбудеться соціальний вибух. Тож ми перебуваємо на межі революційної кризи», – резюмував О.Соскін. [Новый Регион, 12.11.2009].

  далі >>>
ІТС 12 листопада 2009

Українці і криза. Моніторингові дослідження

11 листопада 2009 року у конференц-залі «President Hotel» відбулося засідання «Центру соціально-консервативної політики» (Україна) на тему: «Українці і криза. Моніторингові дослідження». У заході взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
Укрінформ 10 листопада 2009

В Україні слід створити валютну раду для забезпечення повної фінансової рівноваги - Олег Соскін

Для запобігання погіршенню ситуації в фінансовій системі України слід ліквідувати гривневі сурогатні емісійні центри, зазначив директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін на прес-конференції в ІА "Укрінформ". Водночас, слід створити валютну раду - установу, яка буде над урядом і НБУ. Вона має здійснювати фіксацію національної валюти щодо резервної (зовнішні резервні активи) при повному покритті грошової маси резервною валютою [Укрінформ, 10 листопада 2009 р.].

  далі >>>
ІТС 10 листопада 2009

Економічна ситуація в Україні: кут падіння

10 листопада 2009 року у прес-центрі ІА „Укрінформ” відбулася прес-конференція директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна на тему: „Економічна ситуація в Україні: кут падіння”. Розвиток економіки України неухильно рухається до колапсу, про що свідчить ряд негативних процесів. Для виправлення небезпечної економічної ситуації, що склалася в Україні, наразі немає ні економічних, ні фінансових джерел. Становище ускладнюється і через загострення політичної кризи в країні. Що очікує нашу країну в майбутньому – про це Олег Соскін розповів під час прес-конференції.

  далі >>>
Zaxid.net 06 листопада 2009

Свинячий грип – це спецоперація Тимошенко, - Олег Соскін

«Ситуація в країні дуже нагадує добре організовану спецоперацію. Найбільш вигідна вона для Юлії Тимошенко, адже вона зараз в центрі уваги, вона – головнокомандуючий. Вона Гітлер, Ленін у спідниці. Більше ніхто від цього не виграв. Вчора вона була у Івано-Франківську, сьогодні – у Львові. Прямо Ворошилов з Будьонним», – переконаний політолог Олег Соскін. Зі слів експерта, Юлії Тимошенко «треба сховати кінці в воду», тому в країні створено таку істерію та паніку через епідемію грипу [Zaxid.net, 4 листопада 2009 р.].

  далі >>>
Гарт 04 листопада 2009

Надзвичайний стан найбільш вигідний Тимошенко – Олег Соскін

Для введення надзвичайного стану немає ніяких підстав, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. З якою ж метою роздувають істерію? На погляд експерта, із введенням надзвичайного стану, прем’єр-міністр отримує більш потужні повноваження. Крім цього прем’єру потрібен надзвичайний стан у зв’язку з фактичним дефолтом Нафтогазу [Гарт, 4 листопада 2009 р.].

  далі >>>
Медіастар 02 листопада 2009

Ніякої епідемії грипу не має. Тимошенко спровокувала ситуацію, щоб виграти вибори, - Олег Соскін

Директор Інституту трансформації суспільства, політолог Олег Соскін у коментарі для «Медіастар» сказав, що в Україні не має епідемії грипу, а це традиційна осіння застуда. Натомість, команда Прем’єр-міністра спеціально роздмухала ситуацію, щоб показати ефективність Юлії Тимошенко у протидії грипу напередодні президентських виборів [Медіастар, 2 листопада 2009 р.].

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
24 листопада 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
24 листопада 2017
У Львові оголосили про створення ініціативної групи для формування східного дивізіону проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
У Львові відбувся круглий стіл щодо перспектив проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
15 листопада 2017
Співпраця з Україною має спиратися на правду
15 листопада 2017
Польща і Україна підписали декларацію про навчання мови
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
04 грудня 2017
До відома депутатів міської ради!
Золотоноша
23 листопада 2017
План роботи виконавчих органів міської ради з 24 листопада по 26 листопада 2017 року
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Українська Народна Партія» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Радикальна Партія Олега Ляшка» щодо формування Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
«Там, де процвітає бібліотека, там мир і благодать» (публічний звіт перед громадою центральної дитячої бібліотеки)
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
З чемпіонату України з медалями!
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
Робоча поїздка заступника міського голови до Міністерства культури та Фонду державного майна України
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
Робоча нарада міського голови
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
Оголошення
Новоград-Волинський
23 листопада 2017
План роботи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з 27 листопада по 01 грудня 2017 року
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
23 листопада 2017
Порошенко начал визит в Бельгию со встречи с королем Филиппом
23 листопада 2017
В Донецке прогремели взрывы, есть погибшие - СМИ
23 листопада 2017
Дочь главаря МВД ЛНР Корнета спокойно учится в Харькове на прокурора и дарит парням подарки по $10 тысяч, - СМИ
23 листопада 2017
У результаті затримань татар в Криму померла 82-річна жінка
23 листопада 2017
Олег Соскин: Лукашенко — враг Украины
23 листопада 2017
Олег Соскин: Вероятность открытой российской оккупации Донецка и Луганска - 60%
23 листопада 2017
Інфляція у Венесуелі перевищила 4000%
23 листопада 2017
У справі про корупцію в НАЗК фігурують люди з АП, СБУ та нардеп
23 листопада 2017
Всю готівку з Луганська вивезли до Росії – розвідка
23 листопада 2017
ГПУ підготувала підозру голові Фонду держмайна
TyTa