Четвер, 22 березня 2018 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
21 березня 2018
Анонс. Олег Соскін в ефірі UkrlifeTV - сьогодні о 14.00
20 березня 2018
13 березня 2018 р. на XI Форумі Європа – Україна: Асоціація з ЄС і що далі? Олег Соскін презентував проект «Східний дивізіон країн «Міжмор'я»
19 березня 2018
Східний дивізіон країн Міжмор'я: потенціали і перспективи
19 березня 2018
Польща може вислати російських дипломатів – ЗМІ
19 березня 2018
Німеччина і Франція засудили путінські "вибори" в Криму
16 березня 2018
Наказ про отруєння екс-шпигуна дав особисто Путін – МЗС Британії
15 березня 2018
Міністр розвитку Польщі: Найважливіше, що Україна стала на шлях євроінтеграції
14 березня 2018
Канада солидарна с Великобританией в деле об отравлении в Солсбери
14 березня 2018
Британія висилає 23 дипломата РФ і скасовує запрошення Лаврову. А також не приїде на чемпіонат світу з футболу
14 березня 2018
Британія скликає термінове засідання Радбезу ООН через отруєння у Солсбері


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
forUm 29 жовтня 2010

Новшество от власти: за невыплату кредита в тюрьму на пять лет?

Экс-премьер Украины, лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко на пресс-конференции в Николаеве разразилась скандальным заявлением. Она обвинила правительство Николая Азарова в лоббировании интересов банков. Правда ли украинцев будут сажать в тюрьмы за то, что они не в состоянии платить кредиты? Или же Тимошенко сказала это для красного словца? По этому вопросу дал свой комментарий Олег Соскин, политолог, директор Института трансформации общества.  
[ForUm, 28 октября 2010 г.]

  далі >>>
Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №5, 2010 29 жовтня 2010

Необхідність зміни економічної моделі для конкурентоспроможного розвитку України

У науковій статті директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна на основі аналізу основних соціально-економічних показників розвитку України, їх динаміки і порівняння з аналогічними економічними індикаторами розвитку західних країн у статті доведено, що модель державно-монополістичного, кланово-олігархічного капіталізму, яка нині превалює в Україні, вичерпала свій потенціал. Показано, що для забезпечення конкурентоспроможного розвитку економічна модель України потребує заміни на більш ефективну – модель народного капіталізму. Запропоновано шляхи переходу до цієї моделі [Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №5, 2010 рік].

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 25 жовтня 2010

Парламентські вибори можна провести за 1 млрд грн – О.Соскін

Вибори до Верховної Ради обійдуться державному бюджету не дорожче ніж місцеві. Таку думку в коментарі ІнтерМедіа консалтинг висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Коментуючи заяву голови Верховної Ради Володимира Литвина, що наступні парламенсткі вибори коштуватимуть державі 1,5 млрд грн, О.Соскін заявив, що буде за краще витратити 1,5 млрд грн та провести парламентські вибори, "ніж ми будемо далі мучитись" [ІнтерМедіа консалтинг, 25 жовтня 2010 р.].

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 25 жовтня 2010

О.Соскін вважає, що в української валюти погане майбутнє

Директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін під час сьогоднішньої прес-конференції в ІнтерМедіа консалтинг озвучив невтішний прогноз щодо стабільності української національної валюти. "Світова валютна війна буде набирати обертів. А Україна в цьому випадку стала заручницею, оскільки в нашій країні здійснюється бездарна, непрофесійна економічна політика", - зазначив О.Соскін. При цьому він наголосив, що вважає ідею девальвації гривні провальною [ІнтерМедіа консалтинг, 25 жовтня 2010 р. ].

  далі >>>
Інтермедіа Консалтинг 25 жовтня 2010

О.Соскін розповів, як Україна може вийти із валютної війни

Для того, щоб Україна могла вийти із валютної війни, необхідно, аби НБУ негайно "відв’язався" від долара. Таку думку в медіа-холі ІМК висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Не можна прив’язуватись до долара, потрібно прив’язатись до валютного кошика, до СДР – так званої "корзини" чотирьох валют: євро, долар, єна та фунт", - зазначив О.Соскін. [Інтермедіа Консалтинг, 25 жовтня 2010 року]

  далі >>>
УНКП 22 жовтня 2010

Прийняття Податкового кодексу України – злочин проти українського народу
Аналітичний коментар УНКП

Українська Національна Консервативна партія (УНКП) вважає неконституційним розгляд Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою України проекту Податкового кодексу України та його прийняття у першому читанні 7 жовтня 2010 року. Адже нинішня Верховна Рада шостого скликання на чолі з В.Литвином та Уряд України, очолюваний М.Азаровим, є неконституційними органами, відповідно до уваленого 30 вересня 2010 року Конституційним Судом України рішення про неконституційність Закону України „Про внесення змін до Конституції України” від 8 грудня 2004 року № 2222–IV.

  далі >>>
Анонс 22 жовтня 2010

Перша світова валютна війна. Місце та роль України. Можливі виграші та втрати

25 жовтня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Перша світова валютна війна. Місце та роль України. Можливі виграші та втрати». Учасники прес-конференції: Володимир Лановий, д.е.н, президент «Центру ринкових реформ»;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління; Ерік Найман, фінансовий експерт.

  далі >>>
Журнал "Галицький економічний вісник" №2, 2010 рік 22 жовтня 2010

Формування інституціональної основи економічної моделі України

У науковій статті директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна запропоновано новий методологічний підхід до аналізу інституціональної системи як основи економічної моделі країни, визначено базові інститути економічної моделі, розкрито інституціональний зміст та структуру відносин власності в Україні, які визначають тип економічної моделі, що впроваджується у країні, показано необхідність зміни економічної моделі розвитку України з державно-монополістичної на модель народного капіталізму, яка має реальний потенціал для забезпечення економічного зростання країни в посткризовий період [Науковий журнал "Галицький економічний вісник", №2(27), 2010 рік]

  далі >>>
dialogs.org.ua 21 жовтня 2010

Где есть клановая олигархия, там нужна и централизация

Как это обычно и происходит в нашей стране, перед местными выборами власть вспомнила о местном самоуправлении. В июле глава Ассоциации местных и региональных властей В.Тихонов заявил, что «наметились реальные конструктивные изменения». Наметились ли реальные изменения или все это пока «подготовка» к изменениям? Как считает Олег Соскин, директор Института трансформации общества, это бесконечная подготовка к диктатуре. "Никого не удивляет, что она была при Кучме, но прекратить её должен был Ющенко. Однако при участии Романа Бессмертного, админреформа была провалена. И Тимошенко ее не хотела. Я говорю с полной ответственностью, потому что мы постоянно им писали. Ющенко мэры написали пять обращений, но он категорически не хотел видеть реформ", - говорит Олег Соскин. [Dialogs.org.ua, 21 октября 2010 г.].

  далі >>>
УНКП 20 жовтня 2010

Українська Національна Консервативна партія бере участь у місцевих виборах

Українська Національна Консервативна партія (Голова - Олег Соскін) бере участь у виборах  депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудуться в Україні 31 жовтня 2010 року.

  далі >>>
Західна інформаційна корпорація 18 жовтня 2010

Олег Соскін: Садовий – копія Черновецького

Мер Львова Андрій Садовий з мером Києва Леонідом Черновецьким – як близнюки, бо однаково привели своє місто до банкрутства. Про це сьогодні, 18 жовтня, на прес-конференції в ЗІКу заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «За два-три роки, якщо Садовий залишиться на своїй посаді, борг кожного львів’янина вже буде становити вже не 1200 грн, а 1200 євро. Тоді Львів можна буде продати з молотка за мізерні гроші», – переконаний експерт [Західна інформаційна корпорація, 18 жовтня 2010 р.].

  далі >>>
Західна інформаційна корпорація 15 жовтня 2010

Карнавальний мер карнавального міста

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що теперішнє керівництво Львова повністю себе дискредитувало. На думку експерта, треба перейти з кланової олігархічної моделі дикунського капіталізму до моделі народного капіталізму (там де присутні зовсім інші рушійні сили, економічні та політичні), суспільству необхідні так звані народні лідери, які діють в першу чергу на рівні громади. Про те, чому треба змінювати владу Львова і кого підтримати, доктор економіки розповів у інтерв’ю ЗІКу. [Західна інформаційна корпорація, 15 жовтня 2010 року].

  далі >>>
Голос Америки 13 жовтня 2010

Европа призывает Украину определиться с выбором

Европейский союз ожидает четкого сигнала из Киева о желании двигаться в направлении создания Зоны свободной торговли (ЗСТ). Украина не дает однозначного ответа, готова ли она развивать ЗСТ с Европой или ориентирована на участие в Таможенном союзе с Россией, Беларусью и Казахстаном. По мнению директора Института трансформации общества Олега Соскина, выбор Украины очевиден – создание Зоны свободной торговли с Евросоюзом. Однако активизация политического диалога с Россией после президентских выборов 2010 года не позволяют новой украинской власти активно пропагандировать желание участвовать в контрпроекте Таможенному союзу [Голос Америки, 12 октября 2010 г.].

  далі >>>
Інтермедіа Консалтинг 12 жовтня 2010

О.Соскін: Cтворення ОСББ - передумова будь-якої реформи

Створення об’єднань співвласників багатоповерхових будинків - передумова будь-якої реформи місцевого самоврядування. Про це кореспонденту ІМК сказав директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Він навів приклад Польщі, вартий запозичення. "Поляки, наприклад, зробили так: якщо в будинку є 25% тих, що приватизував квартири, став власником, то весь будинок повинен утворити Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і вийти з системи соціального житла, з балансу міста. Я вважаю, що це дуже правильно. Нам потрібен вдосконалений закон про співвласників будинків і межа, близько 25% для утворення ОСББ", - розповів експерт. [Інтермедіа Консалтинг, 12 жовтня 2010 р.]

  далі >>>
ForUm 12 жовтня 2010

Выборы без наблюдателей. Скандал?

Перерастет ли невнимание украинских властей к наблюдателям в скандал и непризнание выборов международной общественностью?Директор Института трансформации общества Олег Соскин считает, что "Это может вылиться в очень серьезный конфликт, поскольку ПАРЕ и ОБСЕ сейчас находятся в сложном положении – им нужно успеть сформировать группы, потому что МИД фактически торпедировал приглашения именно европейских наблюдателей. Я думаю, это делалось специально и сознательно. Сскрежеща зубами, они уже выслали эти приглашения, рассчитывая, что приедет как можно меньшее количество наблюдателей, поскольку собираются фальсифицировать эти выборы" [ForUm, 12 октября 2010 г.].

  далі >>>
Інтермедіа Консалтинг 12 жовтня 2010

Місто без бюджету розвитку приречене на вимирання – О.Соскін

"На сьогоднішній день місцеве самоврядування є банкрутом. У тому числі й у Києві", - заявив у медіа-холі ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На його переконання, "кланова фінансова група, яка стоїть при владі в Україні, не зацікавлена в реформі місцевого самоврядування і в податковій реформі", оскільки тоді вона "не зможе забирати гроші знизу". [Інтермедіа Консалтинг, 12 жовтня 2010 р.]

  далі >>>
Інтермедіа Консалтинг 12 жовтня 2010

Місцевому самоврядуванню потрібно дати фінансову базу - О.Соскін

"Перше, що треба зробити (в регіонах. - Ред.), – це ліквідувати райадміністрації. Наступний крок – дати фінансову базу місцевому самоврядуванню", - заявив під час прес-конференції в медіа-холі ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, розповідаючи, якою має бути реформа органів місцевого самоврядування. [Інтермедіа Консалтинг, 12 жовтня 2010 р.]

  далі >>>
Анонс 11 жовтня 2010

Реформа місцевого самоврядування в контексті політреформи: можливі сценарії та перспективи

12 жовтня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: «Реформа місцевого самоврядування в контексті політреформи: можливі сценарії та перспективи». Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Ігор Насалик, міський голова м. Калуш; В'ячеслав Кредісов, д.е.н, голова правління ВГО «Нова формація».

  далі >>>
УНКП 08 жовтня 2010

Заява Української Національної Консервативної партії у зв’язку з рішенням Конституційного Суду України щодо відміни політреформи 2004 року

Українська Національна Консервативна партія  переконана, що з огляду на рішення Конституційного Суду України щодо відміни політреформи 2004 року, Президент України повинен, по-перше, негайно розпустити Верховну Раду України, оскільки вона тепер є антиконституційною, а значить такою, що узурпувала владу в державі, і видати Указ про призначення позачергових виборів народних депутатів України. По-друге, Президент України має відправити у відставку весь Кабінет Міністрів України на чолі з М.Азаровим і сформувати тимчасовий Уряд.

  далі >>>
Украинский бизнес ресурс 08 жовтня 2010

Олег Соскин: Рост евро ударит по карманам украинцев

"Дорогое евро в первую очередь ударит по импортерам и простым потребителям. Цены на импортные товары пойдут вверх, ведь до 40% товарооборота Украины относится в Еврозоне. Подорожают в первую очередь потребительские товары, которые мы завозим с Европы: это продукты питания, сантехника, мебель, товары гигиены, косметика, одежда, обувь, а также машиностроение. А если цены вырастут, то, сами понимаете, с падением евро они уже не опустятся", - рассказал в эксклюзивном комментарии UBR.UA директор Института трансформации общества Олег Соскин [Украинский бизнес ресурс, 7 октября 2010 г.].

  далі >>>
ІТС 07 жовтня 2010

Брендинг і промоушен малих міст: досвід країн Вишеградської групи для України

7 жовтня 2010 року Інститут трансформації суспільства (директор - Олег Соскін) у співпраці з Виноградівською міською радою за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду провів у м. Виноградів міжнародний семінар-тренінг „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України”. Мета заходу: ознайомити керівників органів місцевої влади в Україні з кращими практиками міст Вишеградської групи у сфері місцевого самоврядування, формування брендингу міст, туристичної та інвестиційної привабливості територій. Див. Фото!!!

  далі >>>
ForUm 06 жовтня 2010

Олег Соскин: Сегодня каждый может всадить Азарову нож в печенку

Политолог Олег Соскин считает, что депутаты не имеют права создавать большинство и переходить из одной фракции в другую, потому что они сегодня вне закона. Об этом он заявил в комментарии ForUm’у. По его мнению, сегодня ни Кабинет министров, ни Верховная Рада в этом составе не имеют права принимать какие-либо решения, постановления или законы [Интернет-издание ForUm, 5 октября 2010 г.].

  далі >>>
ІТС 04 жовтня 2010

Роль парламенту та можливість зміни виборчого законодавства у контексті відміни політреформи

4 жовтня 2010 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Роль парламенту та можливість зміни виборчого законодавства у контексті відміни політреформи». Учасники прес-конференції: Ігор Попов, політолог; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Дмитро Видрін, політолог.

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 04 жовтня 2010

Олег Соскін прогнозує, що в березні в Україні відбудеться революція

У березні 2011 року в Україні може початися революція. Цьому посприяє політична та економічна ситуація в країні. Про це заявив сьогодні на прес-конференції в медіа-холі ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На його думку, зараз є три варіанти подальшого розвитку подій: повернути парламент і Кабінет Міністрів, що були в 2004 році, розпустити Верховну Раду і протягом 60 днів провести вибори, а також звільнити прем'єра Миколу Азарова та сформувати тимчасовий уряд [ІнтерМедіа консалтинг, 4.10.2010 р.].

  далі >>>
Багнет 04 жовтня 2010

Олег Соскин: «Пять баллов» мальчикам-рейдерам с Банковой

«Если после решения КСУ мы возвращаемся к Конституции 1996 года, тогда должны вступить в силу все законодательные акты, принятые до 8 декабря 2004-го. Значит нужно срочно распускать Верховный совет и назначать досрочные выборы в течение 60-ти дней, на ноябрь 2010. Президент также должен распустить Кабмин. Сейчас Верховная Рада и Кабмин – это антиконституциональные органы, которые узурпировали власть», - сказал журналистам директор Института трансформации общества Олег Соскин во время пресс-конференции [Багнет, 4 октября 2010 г.].

  далі >>>
Украинский Бизнес Ресурс 04 жовтня 2010

Янукович и Азаров могут уйти, если этого захочет народ - Олег Соскин

Премьер-министру Николаю Азарову грозит увольнение, а Президенту Виктору Януковичу – импичмент, в связи с отменой политреформы 2004 года. Об этом сегодня сообщил директор Института трансформации общества Олег Соскин [Украинский Бизнес Ресурс, 4 октября 2010 г.].

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 04 жовтня 2010

Протягом 60 днів потрібно провести вибори до ВР - Олег Соскін

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що після відміни Конституційним Судом політреформи 2004 року Верховна Рада та Кабінет Міністрів є нелегітимними. Таку думку він висловив сьогодні в медіа-холі ІМК. Протягом 60 днів повинні бути проведені вибори до ВР або повернуті депутати, упевнений О.Соскін. "І відправте товариша Азарова у відставку і призначте тимчасовий уряд", - зазначив експерт [ІнтерМедіа консалтинг, 4.10.2010 р.].

  далі >>>
Цензор.net 04 жовтня 2010

Олег Соскин: в связи с отменой политреформы народ может запросто отправить Януковича в отставку

"В конституции есть серьезны нормы о легитимности Президента… Если он не захочет сделать то, о чем я говорил, то нужно будет ставить вопрос о импичменте и немедленной отставке. Согласно КУ 1996 года есть серьезные нормы относительно того, как сделать это легитимно… можно использовать 5 статью, когда единственна власть – народ. Если ему это нужно, - вперед и с песней", - сообщил директор Института трансформации общества Олег Соскин [Цензор.net, 4.10.2010 г.].

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 04 жовтня 2010

Олег Соскін: Після 1 жовтня всі дії КМУ, ВР є антиконституційними

Верховна Рада не має права приймати Податковий кодекс. Народні депутати не мають права цього робити. Вони – антиконституційний орган. Я ще раз підкреслюю, щоб усі люди це зрозуміли, - після 1 жовтня всі дії Кабінету Міністрів, Верховної Ради є антиконституційними. Тому нехай вони візьмуть свій Податковий кодекс, віднесуть додому й використовують, як захочуть. І хай ще подумають, де вони тепер будуть. Про це сьогодні заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін [ІнтерМедіа консалтинг, 4 жовтня 2010 р.].

  далі >>>
Інтермедіа Консалтинг 04 жовтня 2010

В.Янукович має негайно відправити уряд у відставку – О.Соскін

"У Віктора Януковича є шанс залишитися на своїй посаді. Якщо він хоче бути хоча б умовно легітимним, він має негайно відправити уряд Азарова у відставку і негайно видати указ про дострокові вибори до Верховної Ради протягом 60 днів", - заявив у коментарі ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. [Інтермедіа Консалтинг, 4 жовтня 2010 року]

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
30 грудня 2018
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
30 грудня 2018
Народний капіталізм: економічна модель для України
21 березня 2018
Голова польського МЗС нагадав про анексію Криму та війну на Донбасі
21 березня 2018
Український експорт сільськогосподарських продуктів невпинно зростає
21 березня 2018
Польща для Євроспільноти – це велика вартість і союзник
21 березня 2018
Польський уряд планує зміни правил працевлаштування іноземців у Польщі
21 березня 2018
Майже 40% великих фірм працевлаштовує українців
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
21 березня 2018
На Житомирщині планують утворити два ботанічні заказники
Житомир
21 березня 2018
У Житомирі випадків захворювання на кір не зареєстровано, а у дитячу лікарню надійшла додаткова вакцина
Житомир
21 березня 2018
Учасники АТО можуть отримати безкоштовну правову допомогу в Житомирському госпіталі
Житомир
21 березня 2018
Вишгород:Призов на строкову військову службу
Вишгород
21 березня 2018
Новоград-Волинський
21 березня 2018
Питання подання суб'єктами відомостей перідичного поновлення на контролі відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради
Новоград-Волинський
21 березня 2018
Нарада щодо створення робочої групи з питань впровадження Національної сімейної стратегії в Новограді-Волинському та розробки програми «Захист та розвиток сім’ї»
Новоград-Волинський
21 березня 2018
У Скадовському районі пройшов семінар-практикум учителів предмета Захист Вітчизни
Скадовськ
21 березня 2018
Ромни
21 березня 2018
Міжнародні виставкові заходи
Ромни
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
21 березня 2018
Соскин: Путин струсил. Мир не должен его признавать
21 березня 2018
Киев пытаются затащить в ад?
21 березня 2018
Трамп разозлился из-за утечки инструкции не поздравлять Путина с победой на выборах - СМИ
21 березня 2018
Анонс. Олег Соскін в ефірі Укрлайфтв, 14.00, 21 березня
21 березня 2018
Анонс. Олег Соскін в ефірі UkrlifeTV - сьогодні о 14.00
21 березня 2018
Холодницький отримав хабара за закриття справи Будника – журналіст
21 березня 2018
Міжбанк відкрився зміцненням гривні
21 березня 2018
НАБУ і ГПУ прослуховували кабінет Холодницького
20 березня 2018
Трамп поздравил Путина с победой на выборах
20 березня 2018
Гривня на міжбанку зросла
TyTa