Понеділок, 20 листопада 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
19 листопада 2017
Адвокат: Роман Труба фальсифицировал дела против майдановцев
19 листопада 2017
Доба в АТО: 30 обстрілів, 4 бійців ЗСУ поранено
18 листопада 2017
Олег Соскін: Усі, хто не прийшов голосувати на вибори, мають автоматично заплатити штраф
18 листопада 2017
Соскін: В руках бандитів держава це інструмент для захоплення чужої власності
18 листопада 2017
До Польщі не пустили першого українця з "чорного списку" Ващиковського
17 листопада 2017
Олег Соскин: Под видом борьбы с коррупцией идет борьба с инакомыслием и устанавливается диктатура
17 листопада 2017
Анонс. Олег Соскін в ефірі UkrlifeTV 17 листопада, 11.00
17 листопада 2017
ЗМІ: Антикорупційна прокуратура отримала викривальні матеріали щодо діяльності НАЗК
17 листопада 2017
Олег Соскин: Обмен всех на всех легитимизирует террористов
16 листопада 2017
Анонс. Олег Соскін на телеканалі ZIK сьогодні о 21:30


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
ГАРТ 31 липня 2009

Молдова буде прагнути до ЄС і конфедерації з Румунією - О.Соскін

Демократичні сили, які зараз перемагають, є абсолютними прихильниками євроатлантичного шляху Молдови, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Але, як зауважує експерт, в цій опозиції є дуже потужній сегмент – прорумунські сили, які зацікавлені в приєднанні до Румунії [ГАРТ, 31 липня 2009 р.].

  далі >>>
Економічна правда 31 липня 2009

Олег Соскін: Продаж обленерго – це агонія держави

Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо приватизації 15 контрольних пакетів енергопостачальних компаній (обленерго), переданих до статутного фонду Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України". Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін в коментарі "Економічній правді" сказав, що рішення уряду з приводу продажу обленерго є незаконним. "На мою думку, це незаконне рішення. Аналогічне рішення вже було прийняте по Одеському припортовому заводу. А товариша Парфененко треба притягнути до кримінальної відповідальності (Дмитро Парфененко - в. о. голови ФДМ) разом з тими членами уряду, які за це проголосували", - зазначив він.

  далі >>>
Укрінформ 29 липня 2009

Нова фаза загострення соціально-економічної та фінансово-банківської кризи можлива у жовтні - Олег Соскін

Другу фазу загострення соціально-економічної і фінансово-банківської кризи слід очікувати вже у жовтні цього року. Такий прогноз під час "круглого столу" "Соціально-економічна та фінансово-банківська криза як фактор загострення президентської кампанії в Україні" в УКРІНФОРМі зробив директор Інституту трансформації суспільства, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін.

  далі >>>
ІТС 29 липня 2009

Соціально-економічна та фінансово-банківська криза як фактор загострення президентської кампанії в Україні

29 липня 2009 року в прес-центрі ІА „Укрінформ” відбувся круглий стіл на тему: „Соціально-економічна та фінансово-банківська криза як фактор загострення президентської кампанії в Україні”. Учасники заходу: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Володимир Черняк, народний депутат України III i IV скликання;  Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАНУ;  Володимир Тимофієв, Фастівський міський голова; Олександр Сергієнко, директор Інституту міста; Євген Жеребецький, політолог, експерт з виборчого права. Презентація О.Соскіна!!!

  далі >>>
zik.com.ua 29 липня 2009

Олег Соскін: За два тижні гривня перевалить психологічну позначку – 10 грн/дол.

За два тижні курс гривні може перейти позначку 10 грн/дол., а це психологічний бар’єр, бо коли гривня переходить його, тоді навіть страшно подумати, що може бути далі. Про це 29 липня у коментарі ЗІКу повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Він вважає, що є об’єктивні і суб’єктивні причини такого різкого падіння гривні. Зовнішній об’єктивний чинник – це світова криза. Але є ще й внутрішній об’єктивний чинник – це дуже потужна соціально-економічна і фінансова криза в Україні. Це проявляється у падінні валового внутрішнього продукту за перше півріччя 2009 року на 25%, в інфляції на рівні 9%, в падінні експортного сектору майже на 50%.

  далі >>>
gart.org.ua 29 липня 2009

Зони впливу Америка і Китай не ділитимуть - О.Соскін

У сучасному світі модель геополітичного впливу одних країн на інші змінюється на модель співіснування анклавів, відзначив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін в коментарі інтернет-виданню "Гарт". На сьогоднішній день існує дуже сильна пов’язаність на фінансово-економічному рівні американської і китайської економік, бізнесу і капіталу. Тому, іншого виходу, як співпрацювати у них немає. Ці держави залежать одна від одної. Погіршення стосунків між США і Китаєм могло б обернутися економічною катастрофою світового масштабу.

  далі >>>
ІМК 24 липня 2009

Бюджетний кодекс зруйнує фінансово-банківську систему в Україні – О.Соскін

"Формально Бюджетний кодекс може бути прийнятий, і Президент його підпише, але після цього ми побачимо, як відкриваються ворота до руйнування фінансово-банківської системи в Україні. Юлія Володимирівна робить популістські кроки для того, аби залучити на свій бік якомога більше голів місцевих громад, оскільки зміни до Бюджетного кодексу будуть насамперед стосуватися невеликих сіл і міст місцевого призначення. Це ще один крок до економічної Чорнобильської катастрофи", - таку думку під час прес-конференції в медіа-холі "Інтермедіа Консалтинг" висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

  далі >>>
ІТС 23 липня 2009

Бюджетний кодекс: шанс чи пастка для місцевого самоврядування?

24 липня 2009 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Бюджетний кодекс: шанс чи пастка для місцевого самоврядування?». Учасники прес-конференції: Роман Жуковський, керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента України; Олег Климник, експерт Центру політичного консалтингу; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Микола Бойченко, Кагарлицький міський голова міста; Володимир Тимофеєв, Фастівський міський голова; Анатолій Федорчук, Бориспільський міський голова; Юрій Беркут,Прилуцький міський голова; представники Міністерства фінансів України.

  далі >>>
ІТС 23 липня 2009

Ринок газу в Україні: поточна ситуація та можливості розвитку

23 липня 2009 року у Києві відбувся круглий стіл на тему: „Ринок газу в Україні: поточна ситуація та можливості розвитку”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (директор - Олег Соскін) та Інститут світової економіки та міжнародних відносин НАН України. До участі в круглому столі були запрошені: представники Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України, Національного агентства з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів, НАК „Нафтогаз України”, Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАН України, Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, Київського міжнародного енергоклубу; провідні українські експерти; засоби масової інформації.

  далі >>>
ІТС 23 липня 2009

„Економічний часопис-ХХI” №3-4'2009 он-лайн!

Запрошуємо Вас переглянути в режимі он-лайн науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХI” №3-4'2009, який видає Інститут трансформації суспільства (директор - Олег Соскін).  Головні рубрики номера: „Економіка", "Міжнародний досвід", "Світова криза", "Україна та НАТО", "Суспільні тренди", "Місцеве самоврядування". У рубриці "Економіка" представлена наукова оцінка провідних економістів "Міжнародні кредити - порятунок чи зашморг для України?". У рубриці "Міжнародний досвід" опубліковано інтерв'ю з Послом Литовської Республіки в Україні "Розвиток Литви в європейському просторі: економіко-політичний ракурс".

  далі >>>
ІнтерМедіа Консалтинг 22 липня 2009

Приїзд Дж.Байдена покликаний приспати інтелектуально-духовну опозицію України – О.Соскін

"Цей приїзд покликаний приспати Україну та її інтелектуально-духовну опозицію, мовляв, не переживайте, тихенько проводьте вибори, ми не будемо для вас нічого робити поганого. Але це все розмови, а справи ми найближчим часом побачимо. Це політика "солодкуватого киселю", - таку думку ІМК висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, коментуючи візит віце-президента США Джозефа Байдена в Україну. [ІнтерМедіа Консалтинг, 22 липня 2009 р.]

  далі >>>
Главред 21 липня 2009

Яке дно? Дна немає, ми летимо в прірву! – Олег Соскін

Ми маємо надзвичайно небезпечну тенденцію закріплення падіння промислового виробництва. У нас сьогодні уряд – це зміна Чорнобильських інженерів, які підірвали у квітні 1986 року ЧАЕС. Шановні мої, які позитивні зміни, яке дно? Дна ми ще не досягли. Дна немає, ми летимо у прірву! Чому? За півроку – і це дані Національного банку – чистий прибуток комерційних банків склав «мінус» 14,321 мільярдів. А було 8 за п’ять місяців. Яке дно? Фактично сьогодні на межі банкрутства знаходиться весь банківський сектор України. Якби тут не було іноземних банків, давно був би колапс цій банківській системі, - таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на прес-конференції 20 липня в «Главреді». [ua.glavred.info, 21 липня 2009 р.]

  далі >>>
ІТС 21 липня 2009

Підсумки візиту віце-президента США Джозефа Байдена в Україну

22 липня 2009 р. в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: „Підсумки візиту віце-президента США Джозефа Байдена в Україну”. До участі у заході були запрошені:  Володимир Огризко, перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України; Валерій Чалий, заступник генерального директора, директор міжнародних програм Центру Разумкова; Михайло Кірсенко, професор, експерт з міжнародних питань; Василь Кирилич, речник Міністерства закордонних справ України;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

  далі >>>
ІТС 20 липня 2009

Панацея для економіки країни: міжнародні кредити, приватизація чи перезавантаження?

20 липня 2009 року в приміщенні медіа-холдингу «Главред-медіа» відбулася прес-конференція на тему: «Панацея для економіки країни: міжнародні кредити, приватизація чи перезавантаження?». Учасники прес-конференції: Олег Устенко, виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління; Віктор Мусіяка, професор права, народний депутат України двох скликань. Стенограма прес-конференції!!!

  далі >>>
ІТС 14 липня 2009

Портрет майбутнього Президента Євроатлантичної України

Олег Соскін: Чимало політиків, політичних партій і громадян поступово починають втягуватися у президентські перегони. Дуже важливо осмислити попередній багаторічний досвід виборчих кампаній і виявити хиби, через які українському суспільству не вдалося привести на пост Президента України сильну моральну особистість, творця, а не руйнатора, людину, спроможну брати на себе відповідальність і впроваджувати реформи євроатлантичного формату.

  далі >>>
ІТС 13 липня 2009

Закон про вибори: панацея чи евтаназія?

13 липня 2009 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Закон про вибори: панацея чи евтаназія?». Учасники прес-конференції: Ігор Попов, заступник Глави Секретаріату Президента України; Віктор Мусіяка, один із творців Конституції України, кандидат юридичних наук, професор; Олег Соскін, директор Інститут трансформації суспільства.

  далі >>>
"Суботня пошта" від 13.07.09 13 липня 2009

Суд зобов'язав Президента провести референдум зі вступу України в НАТО

Екс-лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук виграв суд у Президента України Віктора Ющенка щодо референдуму з питань вступу України до НАТО і Єдиного економічного простору. Відповідне рішення Окружний адміністративний суд Києва ухвалив 2 липня. Суд визнав протиправною та незаконною бездіяльність глави держави у питанні проголошення все­українського референдуму, а також зобов'язав Президента проголосити відповідний референдум, видавши указ. Суб'єктивний погляд Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства: По­перше, я вважаю, що Президентові треба розпустити цей окружний суд і зробити у відповідні органи юстиції подання, що ж це за люди - нехай СБУ перевірить їхню діяльності - чи займаються вони бізнесом, чи брали хабарі, хто їх родичі, хто вони такі, що виносять питання, які не належать до їх компетенції. По­друге, потрібно подивитися на їхню професійну компетентність через органи юстиції - може, їх просто треба позбавити статусу суддів [Суботня пошта, 13 липня 2009 р.]

  далі >>>
УНІАН 13 липня 2009

Нардепів НУ-НС звинувачують у лобіюванні інтересів виробників пива

Ряд громадських організацій вважає, що багато депутатів фракції «Наша Україна – Народна самооборона» відкрито лобіюють інтереси виробників пива, «проголошуючи любов до українців тільки на словах, а на ділі підтримують інтереси алкогольних комерсантів всупереч інтересам суспільства». Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що Україні необхідно посилити державну політику щодо лікеро-горілчаних виробів і пива, що допоможе зупинити тотальне вимирання українського населення. Потрібно припинити алкоголізацію населення: заборонити рекламу пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв, підвищити ставки акцизного збору. Прийшов час підірвати фінансову основу горілчаних, пивних і тютюнових «королів». Гроші, які вони одержують, замішані на крові українського народу – чим більше в країні виробляється алкоголю, пива і тютюну, тим вища захворюваність і смертність, тим більше злочинів скоюється в країні [УНІАН, 13 липня 2009 р.].

  далі >>>
ІТС 13 липня 2009

Олег Соскін у прямому ефірі радіо „Ера ФМ”

13 липня 2009 року у прямому ефірі радіо „Ера ФМ” тривала програма „Два Д”, гостями якої були Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління, заступник голови Координаційної ради Громадської Ліги Україна – НАТО та Юрій Загородній, голова Соціал-демократичної партії (об’єднаної). Під час програми обговорювалися питання євроатлантичної інтеграції України.

  далі >>>
ІТС 10 липня 2009

Зустріч О.Соскіна з викладачами та студентами з м. Трієст (Італія)

8 липня 2009 р. відбулася зустріч директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна з групою італійських викладачів та студентів з м. Трієст ( Італія). Під час зустрічі директор Інституту трансформації суспільства окреслив сучасну політичну та економічну ситуацію в державі. Зустріч мала конструктивний характер, вона виявила високий рівень інтересу з боку італійської сторони подіями, які відбуваються в Україні.

  далі >>>
ІТС 10 липня 2009

Украине необходимо ужесточить государственную политику в отношении производителей алкогольных и табачных изделий

Олег Соскин: Руководство страны должно пересмотреть государственную политику в отношении ликероводочных изделий и пива. Необходимо прекратить алкоголизацию населения, и в связи с этим запретить рекламу пива, алкогольных и слабоалкогольных напитков, повысить ставку акцизного сбора на них. Следует ввести государственную монополию на производство как алкогольных, слабоалкогольных напитков и пива, так и на производство и реализацию табачных изделий, поскольку широкое распространение названных видов продукции оказывает чрезвычайно негативное воздействие на функционирование Украины как государства и жизнедеятельность украинской нации.

  далі >>>
gart.org.ua 09 липня 2009

Наразі, практично всі заходи для боротьби з кризою уже задіяні - Олег Соскін

Зустрічі на рівні лідерів найвпливовіших країн світу поза сумнівом не є формальними, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Це дає можливість зрозуміти, яка з країн перебуває в кращому, а яка в гіршому становищі, хто потребує негайної підтримки, а хто більш-менш тримається на плаву. Крім того, зустрічі лідерів допомагають знайти механізми врегулювання і вирішення проблем у фінансовій чи зовнішно-економічній, банківській, інвестиційній сфері, тощо. Зокрема, члени «Вісімки» виробляють і своє ставлення до інших геоекономічних світових систем – Китаю, Індії, Латинської Америки, Бразилії, країн Пермської Затоки та інших [Гарт, 8.07.2009 р.].

  далі >>>
ІТС 03 липня 2009

Україну можуть врятувати лише об’єднані зусилля місцевих громад та зміна виборчої системи

Пропонуємо ознайомитися із текстом виступу, підготовленим Олегом Соскіним, директором Інституту трансформації суспільства, науковим координатором Всеукраїнських зборів міських і селищних голів та громадських лідерів для виголошення на Всеукраїнській конференції малих міст України „Державно-приватне партнерство як механізм розвитку малих міст” 6 липня 2009 року в м. Українка. Із незрозумілих причин організатори Всеукраїнської конференції малих міст України у дусі найкращих комуністичних традицій відмовилися надати запрошення О.Соскіну на захід.

  далі >>>
ІТС 03 липня 2009

Всеукраїнські збори міських і селищних голів та громадських лідерів

1 липня 2009 року в Києві відбулися Всеукраїнські збори міських і селищних голів та громадських лідерів, присвячені питанням проведення реформи виборчої системи та реформи місцевого самоврядування в Україні. Захід провів Інститут трансформації суспільства на виконання рішення міських і селищних голів, ухваленого під час круглих столів "Проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та реформи виборчого законодавства відповідно до вимог європейської інтеграції", які проходили у січні-червні 2009 р. у всіх областях України. 

  далі >>>
ГАРТ 03 липня 2009

За перемогу Обами, Росія отримає від США карт-бланш на Україну і Грузію - О.Соскін

Не надто оптимістичний прогноз для України в контексті зустрічі Барака Обами та Дмитра Медведєва передбачає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На погляд експерта, в центрі переговорів стоятиме питання із вступом України НАТО, і в цьому сенсі він не виключає, що Америка може принести нашу державу в жертву. Свою думку він ґрунтує на тому, що існують версії підтримку російськими бізнесструктурами (не без згоди Путіна) була підтримана виборча кампанія Барака Обами. «При чому, мова йде про дуже великі суми, які надійшли в його фонд через ці структури», - говорить він. [gart.org.ua, 3 липня 2009 р.].

  далі >>>
ZIK.com.ua 02 липня 2009

Прожитковим мінімумом Тимошенко загнали у глухий кут: їй нічого не лишається, крім подати у відставку, – Олег Соскін

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін: Тимошенко, з одного боку, не може не прийняти пропозицію Партії регіонів про підняття прожиткового мінімуму, бо вона теж популістка, а крім того вона втрачає підтримку населення. Але, з іншого боку, і прийняти цю пропозицію вона не може, тому що грошей в бюджеті немає. Треба було би розпочати реформи, але реформи вона не вміє робити. Тому Тимошенко нічого не залишається, крім як подати у відставку [ZIK.com.ua, 1 липня 2009 р.].

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
24 листопада 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
24 листопада 2017
У Львові оголосили про створення ініціативної групи для формування східного дивізіону проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
У Львові відбувся круглий стіл щодо перспектив проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
15 листопада 2017
Співпраця з Україною має спиратися на правду
15 листопада 2017
Польща і Україна підписали декларацію про навчання мови
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
20 листопада 2017
Першу у ВДВ ЗСУ групу імітаційного моделювання бойових дій JCATS відкрили у Житомирі
Житомир
20 листопада 2017
Бойовий шлях легендарного десантника Віталія Пилипчука з Житомирщини
Житомир
20 листопада 2017
Проводяться роботи з впорядкування на полігоні твердих побутових відходів
Ромни
20 листопада 2017
План роботи виконавчих органів міської ради на 21 листопада 2017 року
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Урочистості з нагоди 25-річчя Житомирської обласної федерації футболу
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (13-17 листопада 2017 року)
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Поліклініка без черг: житомиряни у тестовому режимі можуть скористатися електронним записом до лікарів
Житомир
20 листопада 2017
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (13 листопада – 17 листопада 2017 року)
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (15 – 17 листопада 2017 року)
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Декоративний розмай в ЦНТТУМ
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
20 листопада 2017
З Нацагенства з питань запобігання корупції почали звільнятися люди, — Соломатіна
20 листопада 2017
У НАЗК зарухались: розпочато повну перевірку декларації Богдана Дубневича
20 листопада 2017
КДБ Білорусі заявляє, що українського журналіста затримали за шпигунство
20 листопада 2017
Оппозиция в сговоре с властью". Михо рассказал, почему идет в премьеры
20 листопада 2017
Німеччина і нові вибори: Як біженці потопили Меркель на шляху до "Ямайки"
20 листопада 2017
Міжбанк відкрився зниженням гривні
20 листопада 2017
Ввоинской части на Донбассе погибли трое украинских военных, – штаб АТО
20 листопада 2017
Украина активно тратит накопленный на зиму газ
20 листопада 2017
Грузинского журналиста до крови избили при похищении люди Гелетея, - Саакашвили
20 листопада 2017
Саакашвили и соратники сегодня собирают пресс-конференцию в Киеве
TyTa