Вівторок, 21 листопада 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
19 листопада 2017
Адвокат: Роман Труба фальсифицировал дела против майдановцев
19 листопада 2017
Доба в АТО: 30 обстрілів, 4 бійців ЗСУ поранено
18 листопада 2017
Олег Соскін: Усі, хто не прийшов голосувати на вибори, мають автоматично заплатити штраф
18 листопада 2017
Соскін: В руках бандитів держава це інструмент для захоплення чужої власності
18 листопада 2017
До Польщі не пустили першого українця з "чорного списку" Ващиковського
17 листопада 2017
Олег Соскин: Под видом борьбы с коррупцией идет борьба с инакомыслием и устанавливается диктатура
17 листопада 2017
Анонс. Олег Соскін в ефірі UkrlifeTV 17 листопада, 11.00
17 листопада 2017
ЗМІ: Антикорупційна прокуратура отримала викривальні матеріали щодо діяльності НАЗК
17 листопада 2017
Олег Соскин: Обмен всех на всех легитимизирует террористов
16 листопада 2017
Анонс. Олег Соскін на телеканалі ZIK сьогодні о 21:30


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
ІТС 26 червня 2009

Чорноморський регіон в загальноєвропейському безпековому просторі: сучасність та перспективи

26 червня 2009 року в Севастополі відбулася міжнародна конференція „Чорноморський регіон в загальноєвропейському безпековому просторі: сучасність та перспективи”. Захід організував та провів Центр сприяння вивченню геополітичних проблем та євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону „Номос”. Модератором сесії "Міжнародні структури безпеки та Чорноморський регіон: реальність, проекти, перспективи" був Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

  далі >>>
ІТС 24 червня 2009

Координація дій всіх патріотичних організацій України

24 червня в Києві відбулася науково-практична конференція «Координація дій всіх патріотичних організацій України – єдиний шлях порятунку та зміцнення незалежності України на сучасному етапі». Її організували та провели Всеукраїнське громадське об'єднання та Всеукраїнський громадсько-політичний Рух «Всенародний Фронт Порятунку України» за сприяння Української Патріотичної Асамблеї, Спілки Офіцерів України, Інституту трансформації суспільства (директор Олег Соскін).

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 23 червня 2009

Ніякі гроші МВФ Україні не потрібні - О.Соскін

"Тимошенко не зможе за допомогою третього траншу МВФ навіть закрити платежі за газ за червень, після чого настане повний "фініш" цьому уряду", - таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на прес-конференції в ІМК 23 червня. Він пояснив: "МВФ не дасть третій транш Україні, оскільки не виконані зобов'язання за двома попередніми траншами. Уряд фактично використовував гроші не за цільовим призначенням. Вони пішли через схему так званих облігацій внутрішньої держпозики, через комерційні банки, через НБУ на фінансування дефіциту бюджету".

  далі >>>
ІТС 23 червня 2009

Україна–МВФ – дружба закінчилася?

23 червня 2009 р., в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: „Україна–МВФ – дружба закінчилася?”.  У прес-конференції взяли участь:  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства;  Ірина Акімова, заступник голови Комітету ВРУ з питань економічної політики; Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки.

  далі >>>
ОБОЗ.ua 22 червня 2009

Каждый день премьерства Тимошенко приближает страну к краху

Украина движется к открытому внутреннему дефолту. Об этом 22 июня во время пресс-конференции на «Обозревателе» заявил директор Института трансформации общества Олег Соскин. По словам экономиста, дефолта можно избежать только при условии принятия немедленных мер. В первую очередь, Олег Соскин предлагает «сместить виновных в социально-экономическом кризисе» - премьер-министра Юлию Тимошенко «вместе с ее командой». По словам эксперта, «каждый день пребывания этой особы при власти приближает Украину и украинский народ к полному краху».

  далі >>>
ІТС 22 червня 2009

Як врятувати економіку країни: термінові заходи

22 червня 2009 року, в приміщенні Інтернет-холдингу «ОБОЗ.ua» відбулася прес-конференція на тему: „Як врятувати економіку країни: термінові заходи”. У прес-конференції взяли участь: екс-заступник глави Національного банку України Сергій Яременко; директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

  далі >>>
Радіо Свобода 17 червня 2009

Громадська стратегія допоможе Україні прийти до НАТО

Ще рік тому соціологи говорили щонайбільше про сімнадцятивідсоткову підтримку НАТО. За один-два роки більшість українців будуть підтримувати ідею вступу до альянсу, якщо громадське обговорення цього кроку торкнеться усіх верств: від жителя маленького містечка до урядовця, вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. [radiosvoboda.org, 17 червня 2009 р.]

  далі >>>
ІТС 17 червня 2009

Круглий стіл міських голів Миколаївщини та Одещини

17 червня  2009 року в Миколаєві за участю міських голів Миколаївської та Одеської областей відбувся круглий стіл на тему: „Проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та реформи виборчого законодавства відповідно до вимог європейської інтеграції”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) у співпраці з Миколаївською міською радою. Міські голови підписали Звернення до керівників держави з вимогою негайного реформування виборчої системи та зміцнення місцевого самоврядування в Україні.

  далі >>>
ІМК 16 червня 2009

Грошей на придбання газу немає – О.Соскін

Припинення постачань газу до Європи через Україну виключати не можна. "Я б не радів нині сильно, не бив у барабани й не дудів у фанфари. Усе залежить від наповненості газових сховищ. За моїми оцінками, на сьогодні там менш ніж 3,6 мільярдів кубометрів газу. Це лише буферний запас, який не можна ані підняти, ані викачати. У нас є гроші купувати газ нині для споживання, але у нас немає грошей, щоб купувати газ на закачування газу у сховища. А нам треба купити 10 мільярдів кубометрів до першого грудня", - сказав Олег Соскін. [ІнтерМедіа Консалтинг, 12 червня 2009 р.]

  далі >>>
ІТС 16 червня 2009

Асамблея Громадської Ліги Україна-НАТО

16 червня 2009 року у Києві відбулася 6-та Асамблея Громадської Ліги Україна-НАТО. Провідні громадські організації України, що працюють у сфері євроатлантичної інтеграції, запропонували своє бачення актуальних проблем національної безпеки та узгодили подальшу діяльність щодо інформування суспільства України про євроатлантичну інтеграцію. Модератором сесії "Виклики щодо безпеки для громадянського суспільства: реальні виміри"  виступив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, заступник голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна - НАТО. 

  далі >>>
ІТС 16 червня 2009

Звернення Олега Соскіна до Голови Миколаївської облдержадміністрації

Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) звернувся до Голови Миколаївської обласної державної адміністрації О.М. Гаркуші щодо проведення в Миколаївському регіоні ряду заходів з метою реалізації державного курсу євроатлантичної інтеграції України. А також з вимогою не допустити морального та психологічного цькування, що чиниться антидежравницькими антиукраїнськими силами стосовно директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з яким Інститут трансформації суспільства проводив у Миколаєві 9 червня 2009 року інтерактивний семінар „Поширення ідеї євроатлантичної інтеграції в Україні засобами громадської дипломатії: регіональний вимір”.

  далі >>>
ІТС 12 червня 2009

Росія або Європа: хто стане спонсором українського газового свята?

12 червня 2009 р. в медіа-холі інформаційного агентства "ІнтерМедіа консалтинг" відбулася прес-конференція на тему:  "Росія або Європа: хто стане спонсором українського газового свята?". Учасники прес-конференції:  Богдан Соколовський, уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки;  Володимир Огризко, перший заступник секретаря РНБО;  Олександр Тодійчук, президент Київського міжнародного енергетичного клубу "Q-club";  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

  далі >>>
ІТС 12 червня 2009

В Україні антидержавницькі промосковські сили перейшли до акцій морального терору й залякування

Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) вимагає від керівників держави з’ясувати причини саботажу виконання чинного законодавства в Україні, що був продемонстрований під час та після інтерактивного семінару „Поширення ідеї євроатлантичної інтеграції в Україні засобами громадської дипломатії: регіональний вимір”, проведеного ІТС у Миколаєві 9 червня 2009 року, а також притягнути до кримінальної відповідальності ватажків путчу.

  далі >>>
ІТС 09 червня 2009

Поширення ідеї євроатлантичної інтеграції в Україні засобами громадської дипломатії

9 червня в Миколаєві відбувся інтерактивний семінар на тему: „Поширення ідеї євроатлантичної інтеграції в Україні засобами громадської дипломатії: регіональний вимір”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ, директор – Олег Соскін) у співпраці з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Учасниками заходу були понад 200 осіб.

  далі >>>
ІТС 09 червня 2009

Сертифікація центрів євроатлантичної інформації підриває основи демократії в Україні

Спокійному еволюційному процесу створення в Україні євроатлантичної спільноти на горизонтальному та вертикальному рівні хоче покласти край бюрократизм чиновників. Нині здійснюється спроба взяти під контроль розвиток недержавних організацій, що працюють у сфері євроатлантичної інтеграції України. Ця спроба вилилася у неадекватний документ, що дістав назву „Положення про сертифікацію центрів євроатлантичної інформації”.  Пропонуємо ознайомитися із думкою директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна щодо здійснення сертифікації центрів євроатлантичної інформації. Увага!!!

  далі >>>
ІТС 09 червня 2009

Міські голови України зустрілися з представником Австрійської асоціації міст

8 червня 2009 року у Києві відбулася робоча зустріч міських голів України з паном Хансом Колером, представником Австрійської асоціації міст, колишнім мером міста Ранквейль та депутатом парламенту Федеральної Землі Форарльберг  (Австрія). Зустріч відбулася в рамках проекту „Австрійська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”, який впроваджує Інститут трансформації суспільства спільно з Австрійською асоціацією міст за сприяння Посольства Австрії в Україні.

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 08 червня 2009

У разі об'єднання ПР і БЮТ, до Партії регіонів відійде 60% посад у КМУ - О.Соскін

Якщо ПР і БЮТ все-таки об'єднаються в коаліцію, то такі відомі політики, як Ганна Герман і Микола Азаров без міністерських портфелів не залишаться. Таку думку ІМК висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Я думаю, що Герман обов'язково отримає посаду, їй, напевно, це вже обіцяно. Вона може очолити, наприклад, Комітет по радіо і телебаченню. Може навіть отримати велику посаду. Її можуть призначити міністром культури. Отримає свою посаду в Кабміні, без сумніву, і Дмитро Табачник. Його можуть призначити віце-прем'єром з гуманітарних питань. Думаю, що Азарову дадуть посаду міністра фінансів і статус віце-прем'єра, який у нього був. На менше він не погодиться", - підкреслив Олег Соскін.

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 05 червня 2009

Лідери БЮТ і ПР не бояться втратити авторитет серед народу – О.Соскін

ПР і БЮТ розуміють, що втратять електорат, але вони цього не бояться. Тому що знають, що у них є план - об'єднавшись, не допустити ні президентських, ні парламентських виборів і встановити загальну диктатуру. Таку думку ІМК висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Ця диктатура буде спиратися на Росію і на її прапори. І тому вони не бояться, що скажуть українці. Тому що вони упевнені, що зможуть методом терору і репресій залякати українських громадян і, отримавши від Росії в цьому безпосередню підтримку, зможуть контролювати ситуацію. Ось на що вони розраховують", - наголосив співбесідник агентства.

  далі >>>
ІТС 04 червня 2009

Економічна цензура і її вплив на зовнішні інвестиції

4 червня 2009 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: „Економічна цензура і її вплив на зовнішні інвестиції”. Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Олександр Рябченко, директор Міжнародного інституту приватизації, управління власністю та інвестицій.

  далі >>>
ІнтерМедіа консалтинг 03 червня 2009

Винні у дестабілізації банківської системи повинні подати у відставку - О.Соскін

Прем'єр-міністр особисто привела до дестабілізації банківської системи своєю соціально-популістською виплатою тисячі гривень. Таку думку ІМК висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Якщо уряд не впорається з націоналізацією банків, якщо держава не впорається з роллю гаранта цих грошей, то що тоді робити людям, які мають депозити в цих банках, клієнтські рахунки? Як їм повернути свої гроші? Якщо це не робить держава і Нацбанк, то люди повинні застосовувати радикальніші методи. Якщо у вас вкрали машину, ви починаєте її розшукувати і намагаєтеся її повернути", - сказав експерт.

  далі >>>
ІТС 03 червня 2009

Рекапіталізація банків. Продаємося. Дорого?

3 червня 2009 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес – конференція на тему: „Рекапіталізація банків. Продаємося. Дорого?”.  Учасники прес-конференці: Віктор Лисицький, екс-керівник групи радників НБУ, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; Ерік Найман, фінансовий експерт;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
24 листопада 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
24 листопада 2017
У Львові оголосили про створення ініціативної групи для формування східного дивізіону проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
У Львові відбувся круглий стіл щодо перспектив проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
15 листопада 2017
Співпраця з Україною має спиратися на правду
15 листопада 2017
Польща і Україна підписали декларацію про навчання мови
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
04 грудня 2017
До відома депутатів міської ради!
Золотоноша
21 листопада 2017
Відбулося засідання двадцять четвертої сесії районної ради
Пирятин
21 листопада 2017
Шановні земляки!
Ромни
20 листопада 2017
21 листопада відзначається День Гідності та Свободи
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Нарада з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Нарада з питань виборчого законодавства
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
На особистому прийомі у міського голови
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Першу у ВДВ ЗСУ групу імітаційного моделювання бойових дій JCATS відкрили у Житомирі
Житомир
20 листопада 2017
Бойовий шлях легендарного десантника Віталія Пилипчука з Житомирщини
Житомир
20 листопада 2017
Проводяться роботи з впорядкування на полігоні твердих побутових відходів
Ромни
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
21 листопада 2017
На бізнес чекає майже 30 тисяч перевірок
21 листопада 2017
Порошенко звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки
21 листопада 2017
Україна вислала білоруського дипломата
21 листопада 2017
Турецька ліра оновила історичний мінімум у парі з доларом
21 листопада 2017
Путин сегодня проведет телефонный разговор с Дональдом Трампом
21 листопада 2017
Путін зустрівся з Асадом у Сочі
20 листопада 2017
З Нацагенства з питань запобігання корупції почали звільнятися люди, — Соломатіна
20 листопада 2017
У НАЗК зарухались: розпочато повну перевірку декларації Богдана Дубневича
20 листопада 2017
КДБ Білорусі заявляє, що українського журналіста затримали за шпигунство
20 листопада 2017
Оппозиция в сговоре с властью". Михо рассказал, почему идет в премьеры
TyTa