Понеділок, 19 лютого 2018 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
18 лютого 2018
Вече сторонников Саакашвили перенесли с Майдана на Михайловскую площадь
16 лютого 2018
Олег Соскин: Государственную фискальную службу надо немедленно ликвидировать
15 лютого 2018
Олег Соскин: Место Саакашвили должен занять новый лидер таранного типа
15 лютого 2018
Трагедия с морскими пехотинцами — черная метка Порошенко и расплата за Саакашвили
15 лютого 2018
Двое морпехов расстреляли своих. Стали известны подробности гибели четырех бойцов под Мариуполем
15 лютого 2018
Сторонники Саакашвили собираются установить в Киеве еще 30 палаток
14 лютого 2018
Олег Соскин: В мире происходит гидрометеоролигический Армагеддон, ноосфера начала влиять на биосферу
13 лютого 2018
Олег Соскин: Саакашвили мог подать кассацию, а затем выиграть дело в Европейском суде по правам человека
13 лютого 2018
Олег Соскин: Те, кто выполняет преступные приказы Порошенко, будут отвечать по закону
12 лютого 2018
Прихильники Саакашвілі вже малюють плакати - готуються штурмувати "Жуляни"


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
ITC 30 травня 2008

Практичні аспекти євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для українських міст

30 травня 2008 року у Хмельницькому відбувся семінар-тренінг „Практичні аспекти євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для українських міст”, який провів Інститут трансформації суспільства спільно із Хмельницьким національним університетом у рамках проекту „Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України”, що підтримується Міжнародним Вишеградським Фондом.
 
  далі >>>
ITC 30 травня 2008

Юля сдала Киев. Как Кутузов Москву?

Олег Соскін: „...Юля одержала блестящую, я бы сказал, стратегическую победу в битве, которая, правда, еще не завершена. Дело в том, что Тимошенко вовсе не стремилась победить в Киеве. Киев – это не ее цель...”

  далі >>>
ІТС 28 травня 2008

Опитування щодо НАТО: від прикладної до ціннісної моделі - міжнародні та українські експерти

Під час наукового круглого столу „Вироблення методології проведення соціологічних опитувань з використанням досвіду держав – членів НАТО останніх двох хвиль розширення”, проведеного Інститутом трансформації суспільства 27 травня 2008 року в Києві, міжнародні та українські експерти виробили якісно новий підхід до опитувань громадської думки в Україні щодо НАТО.

  далі >>>
ІТС 27 травня 2008

Новий підхід до вивчення громадської думки щодо НАТО – для уникнення політичних спекуляцій, популізму і маніпулювання суспільною свідомістю

27 травня 2008 року в Києві Інститут трансформації суспільства провів науковий круглий стіл „Вироблення методології проведення соціологічних опитувань з використанням досвіду держав – членів НАТО останніх двох хвиль розширення”. Захід був організований за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Міністерства закордонних справ України у співпраці з Національним центром з питань євроатлантичної інтеграції України, Громадською Лігою Україна – НАТО та Факультетом соціології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Під час наукового круглого столу обговорені основні підходи щодо вироблення нової моделі вивчення громадської думки та загальної методології проведення соціологічних досліджень з питань євроатлантичної інтеграції України. Огляд!

  далі >>>
ITC 24 травня 2008

Весняна Академія НАТО

22–24 травня в Одесі відбулася Весняна Академія НАТО, що мала назву „Трансформація НАТО та безпекові загрози сьогодення”. Захід провів Центр інформації і документації НАТО в Україні спільно з Центром міжнародних досліджень Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. У роботі Академії взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
ІТС 22 травня 2008

Платіжний баланс України: поточний стан та варіанти прогнозів
Засідання Українського клубу економістів

22 травня 2008 року відбулося чергове, четверте засідання Українського клубу економістів на тему „Платіжний баланс України: поточний стан та варіанти прогнозів”. У заході взяли участь: Валерій Литвицький, керівник групи радників Голови Національного банку України; Сергій Єрохін, ректор Національної академії управління, доктор економічних наук, професор; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.
  далі >>>
ІТС 21 травня 2008

Проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України: освітній вимір

21 травня 2008 року в Полтавському університеті споживчої кооперації України відбулася V Міжнародна науково-практична конференція „Проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України: освітній вимір”. У заході взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, заступник Голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна-НАТО, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
ITC 21 травня 2008

Формування Хмельницького Центру євроатлантичної інтеграції

20 травня 2008 року відбувся робочий візит директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна та завідувача відділу інформаційної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України Володимира Фурашева до Хмельницького для вирішення питання щодо утворення регіонального Хмельницького Центру євроатлантичної інтеграції.

  далі >>>
Журнал КорреспонденТ № 18 від 17 травня 2008 19 травня 2008

Поп-Альянс

"Мы уже двенадцать лет работаем в направлении интеграции Украины в Североатлантический альянс", — рассказал журналисту журнала „КорреспонденТ” Олег Соскин, директор Института трансформации общества, инициировавший веб-проект „Мой выбор — NATO” и присоединившегося к государственной программе популяризации Альянса. Добровольный адвокат НАТО уверен, что главная проблема в этом деле - вовсе не финансирование.

  далі >>>
ІТС 19 травня 2008

Партнерство міст: Гадяч (Україна) та Кійов (Чехія) підписали Декларацію про наміри

У період з 14 по 17 травня 2008 року тривав робочий візит делегації міста Гадяч (Україна, Полтавська обл.) до міста Кійов (Чехія) з метою поглиблення співпраці між містами та ознайомлення з досвідом місцевого самоврядування. Візит є частиною міжнародного проекту „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина)”, який розробив і здійснює Інститут трансформації суспільства за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

  далі >>>
ІТС 16 травня 2008

ЄС та місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива

Вийшов у світ науково-методичний посібник „ЄС та місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива”, підготовлений Інститутом трансформації суспільства (ІТС) у рамках міжнародного проекту „Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України”, що підтримується Міжнародним Вишеградським Фондом. Посібник виданий за загальною ред. професора О.І. Соскіна, директора ІТС, керівника проекту.

  далі >>>
ІТС 15 травня 2008

Майже 80% освітян Волині за НАТО

7 травня 2008 року Інститут трансформації суспільства (ІТС) відкрив у Луцьку Волинський Центр євроатлантичної інтеграції та провів семінар-тренінг для його активістів. Під час заходу ІТС провів опитування його учасників – директорів і викладачів загальноосвітніх шкіл міст Волинської області, а також представників місцевих ЗМІ – для виявлення їх думки щодо вступу України в НАТО. В опитуванні, яке проходило шляхом анкетування, взяло участь 80 респондентів. Анкета, розроблена ІТС, містила 5 запитань. Респонденти могли (за бажання) зазначати свою посаду чи фах.

  далі >>>
УНКП 15 травня 2008

УНКП проти свавілля у сфері місцевого самоврядування в Україні

Пропонуємо ознайомитися зі Зверненням Голови Української Національної Консервативної партії  Олега Соскіна до Президента України щодо свавілля у сфері місцевого самоврядування та переслідування колишнього Самбірського міського голови Тершовчина Т.І.  УНКП та її Голова Олег Соскін і надалі боротимуться за ствердження демократії та реального місцевого самоврядування в Україні.
  далі >>>
ІТС 13 травня 2008

Україна - НАТО. За та Проти

13 травня 2008 року у Посольстві Словацької Республіки в Україні відбулося нагородження переможців відкритого регіонального конкурсу „Україна - НАТО. За та Проти". Конкурс був організований та проведений Асоціацією сприяння міжнародного бізнесу та розвитку (м.Кременчук) за підтримки Посольства Словаччини, яке є Контактним Посольством НАТО в Україні. У заході взяв участь та виступив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, заступник Голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна-НАТО, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
ІТС 07 травня 2008

У Луцьку відкрили Центр євроатлантичної інтеграції

7 травня 2008 року у Луцьку відбулося урочисте відкриття Волинського Центру євроатлантичної інтеграції та семінар-тренінг для його активістів. Центр утворено Інститутом трансформації суспільства на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні та Центру інформації і документації НАТО в Україні у співпраці з Міністерством закордонних справ України, Національним центром з питань євроатлантичної інтеграції України, Асоціацією керівників шкіл України та Громадською Лігою Україна – НАТО.

  далі >>>
ITC 06 травня 2008

Круглий стіл, присвячений роковинам Карпатської України

6 травня 2008 року відбувся круглий стіл, присвячений роковинам Карпатської України. Захід організували і провели Міжнародна громадська організація „Об’єднання Українських Націоналістів” (державників) та Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України. У круглому столі взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
30 грудня 2018
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
30 грудня 2018
Народний капіталізм: економічна модель для України
16 лютого 2018
Пріоритет Польщі – повернення цілісності України
16 лютого 2018
Калінінградська область знову перетворюється у військову фортецю
16 лютого 2018
Польща для Євроспільноти – це велика вартість і союзник
16 лютого 2018
67 років тому змінено польсько-радянський кордон
16 лютого 2018
У Перемишлі відбудеться 20 конференція Європа Карпат
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
20 лютого 2018
Вишгород:За даними щотижневого моніторингу, останнім тижнем з 3 по 9 лютого 2018 року на грип та ГРВІ на Київщині захворіло 19 тисяч 28 осіб, з них 12 тисяч 704 діте
Вишгород
19 лютого 2018
Скадовськ:Українська військова медицина писалася кров’ю
Скадовськ
16 лютого 2018
Ромни
16 лютого 2018
Все про кохання
Ромни
16 лютого 2018
До уваги!
Ромни
16 лютого 2018
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
Ромни
16 лютого 2018
У День закоханих в Житомирі зареєстрували 30 шлюбів
Житомир
16 лютого 2018
Учасники АТО можуть отримати безкоштовну правову допомогу в Житомирському госпіталі
Житомир
16 лютого 2018
Обласні змагання з волейболу серед чоловічих команд
Ромни
16 лютого 2018
Увага! Бізнес-стажування «Холодна ланка поставок»!!!
Ромни
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
19 лютого 2018
У Дагестані озброєний чоловік розстріляв людей у церкві
19 лютого 2018
Армия обороны Израиля утром атаковала «объекты подземной инфраструктуры» на границе с Газой
19 лютого 2018
Дуда выразил разочарование результатом встречи вице-премьеров Польши и Украины
18 лютого 2018
Львів зустрів річницю розстрілів на Майдані гучним святкуванням китайського нового року і караоке
18 лютого 2018
“Марш за імпічмент” у Вінниці: понад дві сотні людей, порвані плакати і “неузгоджений” виступ АТОвця
18 лютого 2018
Ми оголошуємо про створення комітетів громадянського опору, – Дерев’янко
18 лютого 2018
ОУН громит российский культурный центр в Киеве. По пути разбили банкомат "Сбербанка"
18 лютого 2018
Марш против Порошенко в Киеве закончился
18 лютого 2018
На акцію підтримки Саакашвілі у Львові прийшли близько тисячі його прихильників
18 лютого 2018
В Киеве на митинг против Порошенко вышло 5 тысяч, - Страна
TyTa