Неділя, 30 квітня 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
30 квітня 2017
Порошенко веде таємні переговори з Путіним – у Кремлі негласно визнали
30 квітня 2017
Бывший министр агрополитики Швайка попал в ДТП и разбил свой джип всмятку
30 квітня 2017
В США тысячи людей вышли на марши против политики Трампа в экологии
30 квітня 2017
Розстрілюють як в тирі: Вбито ще 2 українських військових, ЗСУ лише деколи відстрілюються
30 квітня 2017
Ляшко: Порошенко підписав указ про припинення громадянства Артеменка
29 квітня 2017
У Росії форму НКВС вже шиють для дітей
29 квітня 2017
У Польщі розказали про можливість відновлення пам’ятнику воїнам УПА у Грушовичах
29 квітня 2017
Олег Соскін: Ми приречені на те, щоб трансформувати нинішню Україну
29 квітня 2017
Два кандидати в президенти Франції формують передвиборчу коаліцію і ділять майбутні посади
29 квітня 2017
В Германии наконец решились запретить паранджу, чадру, никаб и бурку


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
ITC 30 травня 2008

Практичні аспекти євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для українських міст

30 травня 2008 року у Хмельницькому відбувся семінар-тренінг „Практичні аспекти євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для українських міст”, який провів Інститут трансформації суспільства спільно із Хмельницьким національним університетом у рамках проекту „Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України”, що підтримується Міжнародним Вишеградським Фондом.
 
  далі >>>
ITC 30 травня 2008

Юля сдала Киев. Как Кутузов Москву?

Олег Соскін: „...Юля одержала блестящую, я бы сказал, стратегическую победу в битве, которая, правда, еще не завершена. Дело в том, что Тимошенко вовсе не стремилась победить в Киеве. Киев – это не ее цель...”

  далі >>>
ІТС 28 травня 2008

Опитування щодо НАТО: від прикладної до ціннісної моделі - міжнародні та українські експерти

Під час наукового круглого столу „Вироблення методології проведення соціологічних опитувань з використанням досвіду держав – членів НАТО останніх двох хвиль розширення”, проведеного Інститутом трансформації суспільства 27 травня 2008 року в Києві, міжнародні та українські експерти виробили якісно новий підхід до опитувань громадської думки в Україні щодо НАТО.

  далі >>>
ІТС 27 травня 2008

Новий підхід до вивчення громадської думки щодо НАТО – для уникнення політичних спекуляцій, популізму і маніпулювання суспільною свідомістю

27 травня 2008 року в Києві Інститут трансформації суспільства провів науковий круглий стіл „Вироблення методології проведення соціологічних опитувань з використанням досвіду держав – членів НАТО останніх двох хвиль розширення”. Захід був організований за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Міністерства закордонних справ України у співпраці з Національним центром з питань євроатлантичної інтеграції України, Громадською Лігою Україна – НАТО та Факультетом соціології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Під час наукового круглого столу обговорені основні підходи щодо вироблення нової моделі вивчення громадської думки та загальної методології проведення соціологічних досліджень з питань євроатлантичної інтеграції України. Огляд!

  далі >>>
ITC 24 травня 2008

Весняна Академія НАТО

22–24 травня в Одесі відбулася Весняна Академія НАТО, що мала назву „Трансформація НАТО та безпекові загрози сьогодення”. Захід провів Центр інформації і документації НАТО в Україні спільно з Центром міжнародних досліджень Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. У роботі Академії взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
ІТС 22 травня 2008

Платіжний баланс України: поточний стан та варіанти прогнозів
Засідання Українського клубу економістів

22 травня 2008 року відбулося чергове, четверте засідання Українського клубу економістів на тему „Платіжний баланс України: поточний стан та варіанти прогнозів”. У заході взяли участь: Валерій Литвицький, керівник групи радників Голови Національного банку України; Сергій Єрохін, ректор Національної академії управління, доктор економічних наук, професор; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.
  далі >>>
ІТС 21 травня 2008

Проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України: освітній вимір

21 травня 2008 року в Полтавському університеті споживчої кооперації України відбулася V Міжнародна науково-практична конференція „Проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України: освітній вимір”. У заході взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, заступник Голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна-НАТО, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
ITC 21 травня 2008

Формування Хмельницького Центру євроатлантичної інтеграції

20 травня 2008 року відбувся робочий візит директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна та завідувача відділу інформаційної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України Володимира Фурашева до Хмельницького для вирішення питання щодо утворення регіонального Хмельницького Центру євроатлантичної інтеграції.

  далі >>>
Журнал КорреспонденТ № 18 від 17 травня 2008 19 травня 2008

Поп-Альянс

"Мы уже двенадцать лет работаем в направлении интеграции Украины в Североатлантический альянс", — рассказал журналисту журнала „КорреспонденТ” Олег Соскин, директор Института трансформации общества, инициировавший веб-проект „Мой выбор — NATO” и присоединившегося к государственной программе популяризации Альянса. Добровольный адвокат НАТО уверен, что главная проблема в этом деле - вовсе не финансирование.

  далі >>>
ІТС 19 травня 2008

Партнерство міст: Гадяч (Україна) та Кійов (Чехія) підписали Декларацію про наміри

У період з 14 по 17 травня 2008 року тривав робочий візит делегації міста Гадяч (Україна, Полтавська обл.) до міста Кійов (Чехія) з метою поглиблення співпраці між містами та ознайомлення з досвідом місцевого самоврядування. Візит є частиною міжнародного проекту „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина)”, який розробив і здійснює Інститут трансформації суспільства за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

  далі >>>
ІТС 16 травня 2008

ЄС та місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива

Вийшов у світ науково-методичний посібник „ЄС та місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива”, підготовлений Інститутом трансформації суспільства (ІТС) у рамках міжнародного проекту „Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України”, що підтримується Міжнародним Вишеградським Фондом. Посібник виданий за загальною ред. професора О.І. Соскіна, директора ІТС, керівника проекту.

  далі >>>
ІТС 15 травня 2008

Майже 80% освітян Волині за НАТО

7 травня 2008 року Інститут трансформації суспільства (ІТС) відкрив у Луцьку Волинський Центр євроатлантичної інтеграції та провів семінар-тренінг для його активістів. Під час заходу ІТС провів опитування його учасників – директорів і викладачів загальноосвітніх шкіл міст Волинської області, а також представників місцевих ЗМІ – для виявлення їх думки щодо вступу України в НАТО. В опитуванні, яке проходило шляхом анкетування, взяло участь 80 респондентів. Анкета, розроблена ІТС, містила 5 запитань. Респонденти могли (за бажання) зазначати свою посаду чи фах.

  далі >>>
УНКП 15 травня 2008

УНКП проти свавілля у сфері місцевого самоврядування в Україні

Пропонуємо ознайомитися зі Зверненням Голови Української Національної Консервативної партії  Олега Соскіна до Президента України щодо свавілля у сфері місцевого самоврядування та переслідування колишнього Самбірського міського голови Тершовчина Т.І.  УНКП та її Голова Олег Соскін і надалі боротимуться за ствердження демократії та реального місцевого самоврядування в Україні.
  далі >>>
ІТС 13 травня 2008

Україна - НАТО. За та Проти

13 травня 2008 року у Посольстві Словацької Республіки в Україні відбулося нагородження переможців відкритого регіонального конкурсу „Україна - НАТО. За та Проти". Конкурс був організований та проведений Асоціацією сприяння міжнародного бізнесу та розвитку (м.Кременчук) за підтримки Посольства Словаччини, яке є Контактним Посольством НАТО в Україні. У заході взяв участь та виступив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, заступник Голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна-НАТО, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
ІТС 07 травня 2008

У Луцьку відкрили Центр євроатлантичної інтеграції

7 травня 2008 року у Луцьку відбулося урочисте відкриття Волинського Центру євроатлантичної інтеграції та семінар-тренінг для його активістів. Центр утворено Інститутом трансформації суспільства на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні та Центру інформації і документації НАТО в Україні у співпраці з Міністерством закордонних справ України, Національним центром з питань євроатлантичної інтеграції України, Асоціацією керівників шкіл України та Громадською Лігою Україна – НАТО.

  далі >>>
ITC 06 травня 2008

Круглий стіл, присвячений роковинам Карпатської України

6 травня 2008 року відбувся круглий стіл, присвячений роковинам Карпатської України. Захід організували і провели Міжнародна громадська організація „Об’єднання Українських Націоналістів” (державників) та Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України. У круглому столі взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
31 травня 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
31 травня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
31 травня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
28 травня 2017
Олег Соскін презентував у ЖНАЕУ свою монографію про народний капіталізм
28 квітня 2017
Польські F-16 захищатимуть повітряний простір країн Балтії
28 квітня 2017
Польща збільшить чисельність війська та витрати на оборону
28 квітня 2017
Росія засудила кримського татарина Зайтулаєва до 12 років колонії
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
28 квітня 2017
90 батальйон ВДВ відпрацював різні сценарії тактичних навчань на полігоні в Житомирській області
Житомир
28 квітня 2017
У Житомирі відбулись заняття з підготовки загонів територіальної оборони
Житомир
28 квітня 2017
Житомирські десантники взяли участь у чемпіонаті Виживання в зимових умовах – 2017
Житомир
28 квітня 2017
1 травня – Міжнародний день солідарності трудящих
Новоград-Волинський
28 квітня 2017
План роботи виконавчих органів міської ради на 03 травня 2017 року
Новоград-Волинський
28 квітня 2017
У Новограді-Волинському відбулося відкриття VIII обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування
Новоград-Волинський
28 квітня 2017
Вишгород:Першотравневий спортивний мікс
Вишгород
28 квітня 2017
Міський голова Віктор Весельський провів виїзний прийом громадян
Новоград-Волинський
28 квітня 2017
Про проведення виплат по відшкодуванню середнього заробітку мобілізованим працівникам
Новоград-Волинський
28 квітня 2017
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 03 травня по 14 травня 2017 року
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
30 квітня 2017
На Западной Украине назревает бунт из-за львовского мусора
30 квітня 2017
Україні пророкують можливий дефолт
30 квітня 2017
Порошенко веде таємні переговори з Путіним – у Кремлі негласно визнали
30 квітня 2017
Активістці у Києві посеред білого дня спалили авто: відео
30 квітня 2017
У Львові біля стадіону СКА сталась масова бійка
30 квітня 2017
Пионтковский: Путин дал понять окружению, что он не планирует идти на следующий срок. На самом деле уходить он никуда не собирается
30 квітня 2017
Меморандум з МВФ: Безсмертний прогнозує імпічмент і відставки
30 квітня 2017
Бывший министр агрополитики Швайка попал в ДТП и разбил свой джип всмятку
30 квітня 2017
Предупреждение свыше? Накануне приезда Меркель в Сочи там произошло землетрясение
30 квітня 2017
Поліція у Варшаві побила протестуючих під час маршу ультраправих – ЗМІ
TyTa