Середа, 21 лютого 2018 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
21 лютого 2018
Будівля Оболонського суду під посиленою охороною
18 лютого 2018
Вече сторонников Саакашвили перенесли с Майдана на Михайловскую площадь
16 лютого 2018
Олег Соскин: Государственную фискальную службу надо немедленно ликвидировать
15 лютого 2018
Олег Соскин: Место Саакашвили должен занять новый лидер таранного типа
15 лютого 2018
Трагедия с морскими пехотинцами — черная метка Порошенко и расплата за Саакашвили
15 лютого 2018
Двое морпехов расстреляли своих. Стали известны подробности гибели четырех бойцов под Мариуполем
15 лютого 2018
Сторонники Саакашвили собираются установить в Киеве еще 30 палаток
14 лютого 2018
Олег Соскин: В мире происходит гидрометеоролигический Армагеддон, ноосфера начала влиять на биосферу
13 лютого 2018
Олег Соскин: Саакашвили мог подать кассацию, а затем выиграть дело в Европейском суде по правам человека
13 лютого 2018
Олег Соскин: Те, кто выполняет преступные приказы Порошенко, будут отвечать по закону


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
ІТС 26 лютого 2010

Місцеве самоврядування в Польщі та Україні: обмін досвідом

26 лютого 2010 року в місті Перемишль (Польща) відбулася наукова конференція „Місцеве самоврядування в Польщі та Україні. Обмін досвідом”. Організатори заходу: Інститут політології та регіональної політики Вищої державної східноєвропейської школи, Інститут трансформації суспільства (Київ), Уряд м. Перемишля. У роботі конференції взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

  далі >>>
„Актуальні проблеми економіки” №2(104)/2010 26 лютого 2010

Механізми адаптації економічної моделі України до сучасних цивілізаційно-глобалізаційних зсувів

У статті директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна визначено і проаналізовано основні вектори цивілізаційно-глобалізаційних змін у світовому середовищі та їх вплив на розвиток національних економік; представлено власний підхід автора до класифікації і перспектив розвитку сучасних цивілізацій; розкрито сутність євроатлантичної цивілізації й доведено належність до неї України; запропоновано практичні механізми адаптації української моделі економічного розвитку до сучасних цивілізаційно-глобалізаційних зрушень у світовому просторі [Актуальні проблеми економіки, №2/2010].

  далі >>>
ІТС 25 лютого 2010

Відносини Україна – НАТО в контексті нових викликів безпеці

24 лютого 2010 року в Луганську відбувся інформаційно-навчальний семінар „Відносини Україна – НАТО в контексті нових викликів безпеці”. Захід провів Інститут трансформації суспільства у співпраці з Всеукраїнським національним університетом ім. В.Даля, Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Луганською обласною державною адміністрацією за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

  далі >>>
Гарт 25 лютого 2010

Склад Секретаріату новий президент змінить повністю - Олег Соскін

Віктор Янукович - фігура доволі харизматична, тому його Секретаріат буде скоріше канцелярією. Таку думку висловив в коментарі ГАРТу директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Як відзначає експерт, свої пріоритети Віктор Янукович визначатиме самостійно, тому секретар не буде помітним. Але з іншого боку, він буде відсікати всі непотрібні президенту контакти. [Гарт, 24 лютого 2010 р.].

  далі >>>
Гарт 24 лютого 2010

Більшість губернаторів на стороні Тимошенко - Олег Соскін

Без рішення Кабміну президент не повинен звільняти голів облдержадміністрацій, вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Зараз, на погляд Олега Соскіна, починається серйозна боротьба між Кабінетом міністрів, який очолює Юлія Тимошенко і Президентом Віктором Януковичем. І якщо «регіоналам» не вдасться сформувати більшість в парламенті, вони не зможуть призначити своїх губернаторів. [Гарт, 24 лютого 2010 р.].

  далі >>>
ІМК 23 лютого 2010

Україні потрібна виборча система з відкритими списками – О.Соскін

"В Україні немає місцевого самоврядування. Тому що група кланових корпорацій у Верховній Раді вважає, що може відміняти вибори до місцевих органів влади", - зазначив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Україні потрібна виборча система з відкритими списками, люди повинні контролювати того, кого вони обрали. І це є базовий принцип демократії: я обираю того, кого контролюю. Якщо я не можу його контролювати, я його відкликаю" - підкреслив експерт [ІМК, 23 лютого 2010 року].

  далі >>>
ІМК 23 лютого 2010

Цукор повинен коштувати один долар, але аж ніяк не півтора – О.Соскін

"Підвищення ціни на цукор - штучне, і воно відповідає всій філософії існуючого кланового корпоративного режиму. Тому що для кланів головне - це отримання надприбутку. Тому їм абсолютно байдуже, як будуть почуватися пересічні громадяни", - зазначив ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, коментуючи стрімке подорожчання цукру [ІМК, 23 лютого 2010 р.].

  далі >>>
ІТС 22 лютого 2010

Місцеві вибори: який закон врятує демократію?

23 лютого 2010 р., в медіа-холі інформаційного агентства ІМК («ІнтерМедіа консалтинг») відбулася прес-конференція на тему: «Місцеві вибори: який закон врятує демократію?” До участі запрошені: Олег Соскін – директор Інституту трансформації суспільства; Ігор Попов - заступник голови Секретаріату Президента; Євген Суслов - народний депутат України, член фракції БЮТ у ВР.

  далі >>>
ІТС 22 лютого 2010

З обранням В.Януковича Президентом України економічний дефолт не розсмоктався, а політична криза загострилася - Олег Соскін

Олег Соскін: Вже очевидно, що президентські вибори в України не принесли і не принесуть покращення економічної ситуації в державі. Економіка країни знаходиться у колапсі. Окрім того, як прогнозувалося, економічна революційна криза в результаті президентських виборів буде доповнена політичною революційною кризою.Можна прогнозувати, що революційна ситуація в країні й надалі буде загострюватися, оскільки український народ виступає проти олігархів й не погодиться на встановлення олігархічної диктатури [Аналітичний матеріал].

  далі >>>
ІнтерМедіа Консалтинг 22 лютого 2010

Долар буде триматися, поки Нацбанк не почне емісію – Олег Соскін

Для стабілізації долара, який вже досить тривалий час тримається на рівні 8 гривень, є кілька причин. Про це у коментарі ІМК повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. За словами економіста, перша причина - це те, що Національний банк використовує для стабілізації курсу свої золотовалютні запаси. Друге - він використовує золотовалютні запаси для того, щоб НАК "Нафтогаз" міг здійснювати розрахунки за російський газ. [ІнтерМедіа Консалтинг, 22 лютого 2010 р.]

  далі >>>
Гарт 22 лютого 2010

Зміна виборчої системи потрібна не тільки Коломойському – Олег Соскін

Пересічних громадян Конституційний суд слухати не буде, а Коломойського буде. Таку думку в коментарі ГАРТу висловив директор інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На погляд експерта, пропорційна система дійсно не відповідає Конституції. Оскільки вона позбавляє окремого громадянина права бути висунутим, в той час як за Конституцією таке право має кожен громадянин, який досяг відповідного віку, має відповідне громадянство. [Гарт, 19 лютого 2010 р.].

  далі >>>
ІТС 19 лютого 2010

Глухий кут української політичної системи. Як не повторити лютий 1917 року

18 лютого 2010 р. в інформаційному агентстві «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: „Глухий кут української політичної системи. Як не повторити лютий 1917 року?” Учасники прес-конференції: Олег Соскін - директор Інституту трансформації суспільства; Олексій Голобуцький - заступник директора Агентства моделювання ситуацій; Тарас Березовець – політтехнолог. ЗМІ про захід!!!

  далі >>>
РосБалт-Украина 19 лютого 2010

Эксперт: За дефолт придется посадить и Януковича

«Нужно будет открывать уголовные дела против действующего президента Ющенко, против действующего премьера Тимошенко, против Януковича и Литвина. Потому что это они довели страну до такого состояния. И они должны признать, что все, что они делали, привело к полному экономическому финансовому краху Украины как государства», —  заявил директор Института трансформации общества Олег Соскин [РосБалт-Украина, 19.02.2010 р.].

  далі >>>
ІТС 18 лютого 2010

Стан економіки України на порозі виходу з фінансово-економічної кризи

19 лютого 2010 року в приміщенні медіа-холдингу «Главред-медіа» відбулася прес-конференція на тему: «Стан економіки України на порозі виходу з фінансово-економічної кризи». Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Віктор Лисицький, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; Віталій Кравчук, старший дослідник Інститут економічних досліджень і політичних консультацій.

  далі >>>
Голос.UA 18 лютого 2010

В грудні-січні за газ Україна розраховувалась за кошти золотовалютного резерву

Схема розрахунку за газ НАК «Нафтогазу» із ВАТ «Газпромом» у грудні, в січні була однакова, і в лютому буде така ж. Стельмах віддає з золотовалютних запасів, забираючи з облігацій внутрішньої державної позики гроші за газ. Фактично, сьогодні ті компанії, які споживають газ — не розраховуються за нього, виплачують із золотовалютного резерву України. Таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на прес-конференції в Києві[ГолосUA, 18.02.2010 р.]

  далі >>>
ІМК 18 лютого 2010

Україна знаходиться у стані дефолту – Олег Соскін

"Україна зараз знаходиться у стані дефолту, бо таке шалене збільшення боргу - і зовнішнього, і внутрішнього, воно не прийнятно", - повідомив у коментарі ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Та ми не те, що розрахуватись, обслуговувати вже не зможемо. І чим більше ми не приймаємо бюджет 2010 року, тим більше ми йдемо шляхом Ісландії і Греції, де приблизно така ж сама ситуація. У них теж були приховані реальні цифри державного боргу, і тепер у них така страшна криза. І у нас теж таке є. Але їх хоч підтримує Європейський Союз, а нас хто підтримає? Ми взяли все, що могли від МВФ, але більше грошей ми звідти не отримаємо. Таким чином, ми не зможемо жити навіть за відсотки", - повідомив експерт.

  далі >>>
ІМК 18 лютого 2010

Люди скуповують євро та долар – Олег Соскін

"За січень наш народ викупив на 833 млрд дол. більше, ніж продав. А за 2009 рік він скупив валюти на 8,4 млрд дол. більше, ніж продав", - заявив під час прес-конференції в медіа-холі ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Він також зазначив, що за січень на 5% зменшилося споживання, що у свою чергу означає, "що люди абсолютно настирливо скуповують євро та долар і переводять свою гривню у фазу скарбів".

  далі >>>
Гарт 18 лютого 2010

Тимошенко має йти до депутатів і Тігіпка – Олег Соскін

Для збереження нинішньої коаліції Тимошенко має зняти усі протиріччя між БЮТ і НУНС та розколоти фракцію Блоку Литвина, посприявши створенню групи Тігіпка. Зазначає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На його думку, фракціям, що входять в діючу коаліцію, потрібно консолідуватися. Тимошенко має не чекати, а «спустити свої ніжки на грішну землю» і йти до депутатів НУНС, знімати усі накопичені протиріччя, суперечки, непорозуміння та гуртувати навколо себе якомога більше політсил [Гарт, 18 лютого 2010 р.].

  далі >>>
Гарт 15 лютого 2010

Посада прем’єра НУНС не світить – Олег Соскін

Посаду прем’єр-міністра України «регіонали» в будь-якому випадку залишать собі. Очолить уряд або Борис Колесніков, або Микола Азаров, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Експерт висловлює сумнів з приводу того, що «Наша Україна - Народна самооборона» взагалі піде в коаліцію з Парією Регіонів [Гарт, 15 лютого 2010 р.].

  далі >>>
Главное 13 лютого 2010

Антиолігархічна революція неминуча - Олег Соскін

Президентська кампанія показала, що, незважаючи на вимоги Майдану, країні не вдалось подолати кланово-олігархічну модель, в якій звичайна людина кинута державою напризволяще. Як діяти в такій ситуації громадянину, аби захистити свої права, що повинна робити інтелігенція та середній клас в нинішніх умовах руйнації влади, чи слід нам чекати нових потрясінь – на ці та інші питання кореспонденту газети "Главное" (Харків) відповів директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

  далі >>>
УНКП 09 лютого 2010

Звернення Олега Соскіна, Голови УНКП, до українського народу з приводу попередніх результатів ІІ туру виборів Президента України

Шановні українські громадяни, ми б хотіли застерегти вас від ейфорії з приводу результатів ІІ туру президентських виборів і закликати обережніше ставитися до подій, що невдовзі відбуватимуться в Україні. Вони можуть набути непрогнозованого характеру, спричинити загострення кризи в політичній та економічній площинах. 

  далі >>>
Гарт 09 лютого 2010

Тимошенко вимагає перевірки і абсолютно права – Олег Соскін

Те, що європейські спостерігачі визнали вибори в Україні чесними і демократичними, не має бути вирішальним. Є і внутрішні норми, зауважує директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На погляд експерта, потрібно здійснити повний перерахунок голосів в Криму, в Луганській, Донецькій і Харківській областях. І це має робитись прилюдно, в прямому ефірі [Гарт, 9.02.2010 р.].

  далі >>>
ІТС 03 лютого 2010

Навіщо Ющенко дав звання Героя України Степану Бандері?

Олег Соскін: Присвоєння звання Героя України Степану Бандері викликає подив як у Польщі, так і в Україні. Дії Віктора Ющенка послаблюють єдність українського народу і сприяють його міжнародній ізоляції. Фактично Ющенко діє так само, як і Бандера, завдаючи удар в спину по єдності українського народу.

  далі >>>
ІТС 03 лютого 2010

Президентські вибори: результати першого туру і що робити далі

Олег Соскін: Другий тур президентських виборів відбуватиметься в умовах подальшого погіршення соціально-економічної ситуації. До того ж у суспільстві наростає політична напруга. Другий тур буде проходити в умовах, коли до стадії революційної кризи вже піднялась не тільки економічна складова революційної ситуації, а піднімається й політична складова. Можна казати, що 7 лютого 2010 року в Україні в повному обсязі розгорнеться як економічна революційна криза (фактично країна вже в стані внутрішнього економічного дефолту), так і відкрите політичне протистояння між лідерами двох бандократичних угруповань, до якого долучаться й інші кланово-корпоративні групи. Можна висловити версію, що ні Тимошенко, ні Янукович остаточно не переможе, оскільки між ними буде дуже невеликий розрив і жоден не визнає перемоги іншого. Як результат післявиборча ситуація набуде невизначеності і надзвичайної гостроти.

  далі >>>
Гарт 03 лютого 2010

Об‘єднання Тимошенко та Ющенка перспективний варіант для обох – Олег Соскін

Тимошенко знаходить ходи, які навіть при, здавалося, програній партії роблять її переможцем. Об‘єднання з Ющенком суттєво збільшує її шанси на перемогу у другому турі. Це досить грамотний хід і якщо вдасться домовитися про прем‘єрство Ющенка, то її шанси на президентство стають значно серйознішими. Про це сказав ГАРТу директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. [Гарт, 03 лютого 2010 р.].

  далі >>>
Гарт 02 лютого 2010

Відміняти кворум для виборчих комісій не можна – Олег Соскін

Не можна перед фінальним змаганням міняти правила гри за бажанням сторони, якій так вигідно. Таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. За його словами, Партія регіонів зацікавлена змінити закон про вибори, щоб здійснити фальсифікації в Донецькій і Луганській областях, там де «регіонали» можуть контролювати виборчі комісії [Гарт, 2.02.2010 р.].

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
30 грудня 2018
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
30 грудня 2018
Народний капіталізм: економічна модель для України
19 лютого 2018
Україна заборонила в’їзд майже 1500 особам за візити в анексованому Криму
19 лютого 2018
Пріоритет Польщі – повернення цілісності України
19 лютого 2018
Калінінградська область знову перетворюється у військову фортецю
19 лютого 2018
67 років тому змінено польсько-радянський кордон
19 лютого 2018
У Польщі зростає кількість хворих на грип
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
21 лютого 2018
У День закоханих в Житомирі зареєстрували 30 шлюбів
Житомир
21 лютого 2018
Під Житомирам врятували лебедів, які опинилися у крижаній пастці
Житомир
21 лютого 2018
Сергій Плетінь вдруге очолив місцевий осередок ГО ВФСТ «Колос»
Пирятин
21 лютого 2018
Новоград-Волинський
21 лютого 2018
Як повернути заподіяні збитки, якщо побутова техніка пошкодилася через перепади напруги?
Новоград-Волинський
21 лютого 2018
Житомир:Десантника 95 бригади, який після кульового поранення в голову 5 днів був у комі, чекає тривала реабілітація
Житомир
21 лютого 2018
Висловлюємо співчуття
Новоград-Волинський
21 лютого 2018
Новоград-Волинський
21 лютого 2018
Новоград-Волинський
21 лютого 2018
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
21 лютого 2018
Новоизбранный глава Конституционного суда Шевчук укрепит контроль Президента над судебной ветвью власти - политолог
21 лютого 2018
Из редакции "Вестей" титушки выбрасывают документы и технику. Вещи летят вниз с 32 этажа "Гулливера
21 лютого 2018
Доля госбанков в Украине выросла до рекордных 55%
21 лютого 2018
США почали розслідування проти оточення Порошенка – Наливайченко
21 лютого 2018
Сирийская армия вошла в Африн под носом у Эрдогана - СМИ
21 лютого 2018
В Анкаре заявили о гибели двух турецких военных на границе с Ираком
21 лютого 2018
Обвал доллара прекратился. Надолго ли?
21 лютого 2018
Биржи АТР закрылись 21 февраля ростом после выхода статданных из Японии
21 лютого 2018
Гривня укрепилась до 27,00
21 лютого 2018
Конституційний суд обрав свого голову
TyTa