Субота, 22 липня 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
22 липня 2017
Олег Соскин: В условиях шоколадной диктатуры креативные ростки нации погибнут
22 липня 2017
Трьох ізраїльтян зарізали на Західному березі ріки Йордан
22 липня 2017
Президент Палестины объявил о заморозке всех контактов с Израилем из-за ситуации с мечетью Аль-Акса
21 липня 2017
Олег Соскин: Электрички в Украине напоминают эшелоны для узников концлагеря
21 липня 2017
Олег Соскин: Балоги довели Мукачево до ужасного состояния
21 липня 2017
Курсы криптовалют выросли к концу недели
21 липня 2017
Парламент Молдови вимагає вивести російські війська з Придністров'я
21 липня 2017
У Тернопільській області моляться за Росію і її кривавих царів
21 липня 2017
Дебаты Навального и Гиркина: журналист указал на печальный для Украины факт
21 липня 2017
У Греції через землетрус загинули дві людини, більше 100 постраждали


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
УНКП 29 лютого 2008

Звернення Олега Соскіна до голови Держкомітету телебачення та радіомовлення України

Звертаюся до Вас з приводу надзвичайної події, яка сталася на підпорядкованій Вам Київській державній регіональній телерадіокомпанії (КДРТРК). 21 і 28 лютого 2008 року не вийшла наживо в ефір телепрограма „Український інтерес”, що транслюється КДРТРК щочетверга о 19.45, автором та ведучим якої є Ігор Хсів. Вихід на каналі зазначеної телепрограми припинився після ефіру 14 лютого 2008 року, коли учасниками програми були народний депутат України Ярослав Джоджик та я. Українська Національна Консервативна партія вважає, що зняття таких телепрограм, як „Український інтерес”, неприпустиме і є свідченням того, що особи, які здійснюють подібні заходи, проводять антидержавну, антиукраїнську політику і є угодовцями московитів.

  далі >>>
ITC 29 лютого 2008

Інститут трансформації суспільства звернувся до Івана Вакарчука

Інститут трансформації суспільства (ІТС) звернувся до Міністра освіти і науки України Івана Вакарчука з проханням підтримати діяльність ІТС спрямовану на створення Центрів євроатлантичної інтеграції в регіонах України.
  далі >>>
АМИ "Новости-Украина", 27.02.08 28 лютого 2008

Эксперты заявляют, что в инфляции виноваты не потребители, а государственная машина

В Украине была неправильно определена природа инфляции. Как передает корреспондент АМИ "Новости-Украина", такое мнение в ходе круглого стола "Украина: деньги, финансы, валюта. Что есть и чего ожидать. Экономические оценки и прогнозы" высказал главный научный сотрудник Института законодательства ВР Владимир Черняк. Ректор Национальной академии управления Сергей Ерохин в ходе круглого стола заявил, что Украине необходимо выходить на уровень инфляции не выше 5% годовых, поскольку показатель выше 5% во всех странах с развитой экономикой считается большой неудачей. Директор Института трансформации общества, заведующий кафедрой международной экономики и предпринимательства Национальной академии управления Олег Соскин согласился с коллегами и добавил, что "экономика не терпит популизма. Нельзя делать никаких прорывов и разрывов".

  далі >>>
ITC 28 лютого 2008

Перспективи СНД та ГУАМ на пострадянському просторі

28 лютого 2008 року в прес-центрі Російсько-Українського інформаційного центру відбулася міжнародна конференція „Перспективи СНД та ГУАМ на пострадянському просторі”. У заході взяв участь  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.
  далі >>>
Укрінформ, 27.02.08 28 лютого 2008

Україна: гроші, фінанси, валюта. Що є і чого очікувати. Економічні оцінки і прогнози

27 лютого в Укрінформі відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Україна: гроші, фінанси, валюта. Що є і чого очікувати. Економічні оцінки і прогнози". Під час заходу були обговорені питання зовнішньоторгового балансу у 2007 році, що становив 10 мільярдів доларів, скорочення кількості угод на ринку житла у Києві, випуску Ощадбанком України внутрішніх та зовнішніх облігацій, перекриття дефіциту державного бюджету на 2008 рік, можливості виплат компенсації за заощадження з валютного рахунку Кабінету Міністрів України у Держказначействі, недооцінення гривні та необхідності її ревальвації, необхідності робити велику приватизацію та інші. Учасники "круглого столу" також обговорювали питання визначення інфляції в Україні.

  далі >>>
ІТС 26 лютого 2008

Засідання Українського клубу економістів

27 лютого 2008 року відбулося засідання Українського клубу економістів. У роботі засідання взяли участь: Валерій Литвицький, керівник групи радників голови Національного банку України; Сергій Єрохін, ректор Національної академії управління, доктор економічних наук, професор; Володимир Черняк, головний науковий співробітник Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор економічних наук, професор; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва НАУ.  

  далі >>>
ІТС 26 лютого 2008

Політичні, економічні та безпекові переваги євроатлантичної інтеграції України: регіональний вимір

26 лютого 2008 року у Житомирі відбувся семінар „Політичні, економічні та безпекові переваги євроатлантичної інтеграції України: регіональний вимір”. У семінарі взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління, заступник голови Координаційної ради Громадської Ліги Україна – НАТО.

  далі >>>
„Газета по-українськи” від 21.02.08 22 лютого 2008

Чи варто розпустити Верховну Раду?

Український парламент у глибокій кризі. Партія регіонів і комуністи вже кілька тижнів блокують його роботу. Із 13 лютого офіційно розпочався місячний термін бездіяльності Верховної Ради, після якого президент має право її розпустити. То чи варто було б так зробити? З таким питанням звернувся кореспондент „Газети по-українськи” до директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна.
  далі >>>
ІТС 22 лютого 2008

Центр євроатлантичної інтеграції у Чернігові

22 лютого 2008 року у Чернігові відбулася презентація ідеї створення Чернігівського Центру євроатлантичної інтеграції. Захід організували Інститут трансформації суспільства (Київ) та Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Після презентації відбулися зустрічі Олега Соскіна із заступником голови Чернігівської ОДА, а також з ректорами Чернігівського державного технологічного університету та Чернігівського державного педагогічного університету.

  далі >>>
ІТС 19 лютого 2008

Сучасні медіа-технології як засіб забезпечення відкритості та прозорості діяльності міської влади

19 лютого 2008 року Інститут трансформації суспільства (ІТС) провів тренінг «Сучасні медіа-технології як засіб підвищення ефективності роботи прес-секретарів та забезпечення прозорості в діяльності місцевих органів влади». Захід відбувся у рамках проекту «Створення професійної системи місцевих медіа-ресурсів – важлива умова формування світогляду та інформованості громадян України», що здійснює ІТС за програмою Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Огляд!

  далі >>>
ОБОЗ 13 лютого 2008

Зманіпулював газом – отримуй крісло!

Директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін вважає, що дострокові вибори, а вони є цілком вірогідними, будуть, скоріше за все, президентськими. "Юлії Володимирівні потрібно, щоб дострокові президентські вибори відбулися до листопада. За будь-яких умов. Чи то за станом здоров’я Ющенка, чи то у зв’язку з корупційними схемами, чи з політичною кризою системи, чи збуренням опозиції, як це було в Грузії"
  далі >>>
КИЯНИ 13 лютого 2008

Ющенко + Черновецкий = Дружба

Директор Института трансформации общества Олег Соскин считает, что поддержка, которую оказывает Черновецкому Президент Ющенко и его секретариат, обусловлена серьезной угрозой досрочных президентских выборов. Сегодня они представляются вполне реальными. С помощью Черновецкого Президент надеется в какой-то мере укрепить свои позиции в Киеве. Ибо кто владеет Киевом, тот владеет и Украиной.
  далі >>>
Громадська Ліга Україна – НАТО 12 лютого 2008

Громадська Ліга Україна – НАТО зустрілася з Послом Бельгії

12 лютого 2008 року відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні пана Марка Вінка з членами Громадської Ліги Україна – НАТО. Члени Ліги звернулися до пана Вінка з проханням, аби Королівство Бельгія підтримало заявку України на приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО. Вони також запросили пана Посла до участь в заходах, які проводитиме Громадська Ліга Україна – НАТО впродовж року.
  далі >>>
ІТС 12 лютого 2008

Україна та Київ в очікуванні нового Михайла Муравйова?!

Сучасні політичні події в Україні та за її межами знову загрожують суверенітету держави та інтересам українського народу. Пропонуємо Вашій увазі деякі факти з української історії та сьогодення. Після порівняльного аналізу подій в УНР та Україні, виникає певний асоціативний ряд. У 1917-1918 рр. бездіяльність і некомпетентність Центральної Ради з одного боку та військова агресія російських та українських більшовицько-комуністичних банд з другого боку призвели до руйнації та втрати української державності.

  далі >>>
Громадська Ліга Україна – НАТО 11 лютого 2008

Звернення членів Громадської Ліги Україна – НАТО до керівників Української держави щодо практичних заходів по прискоренню євроатлантичної інтеграції України

Дозвольте висловити Вам повагу та задоволення у зв’язку із прийняттям дуже важливого для нашої держави рішення – подання на ім’я Генерального секретаря НАТО листа про зацікавленість України приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО. Члени Координаційної Ради та Колегії Громадської Ліги Україна – НАТО переконані, що цей лист про наміри відіграє вирішальну роль у формуванні України як євроатлантичної держави.

  далі >>>
ІТС 08 лютого 2008

Адміністративно-територіальна реформа в Україні

9 лютого (субота) 2008 року о 16.00 на першому каналі Українського Радіо звучатиме Програма «Євроатлантичний вибір». Ведучий Іван Діденко та його гість директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін розкажуть про впровадження в Україні реформи місцевого самоврядування, проаналізують існуючі моделі адміністративно-територіальної реформи.
  далі >>>
ІТС 07 лютого 2008

Всеукраїнська рада міських голів звернулася до Голови ВРУ А.Яценюка

Міські голови України – учасники робочої наради прийняли ряд важливих рішень, зокрема звернутися до Вас із пропозицією провести відкриті слухання щодо проведення адміністративно-територіальної реформи і реформи місцевого самоврядування в Україні. Для підготовки слухань пропонується створити робочу групу, до складу якої увійдуть усі зацікавлені громадські науково-дослідні організації та аналітичні центри, що опікуються питаннями місцевого самоврядування в Україні.

  далі >>>
ІТС 02 лютого 2008

Моделі адміністративно-територіальної реформи в Україні: порівняльний аналіз та оцінка ефективності

1 лютого 2008 року Всеукраїнська рада міських голів із проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні та Інститут трансформації суспільства скликали в Києві нараду членів Координаційного Бюро і Комітету Ради, до складу якої наразі входять 200 міських голів України.

  далі >>>
ОБОЗ 01 лютого 2008

Грошове підгрунття політичної кухні

Пропонуємо ознайомитися із повним текстом інтерв’ю Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства, Володимиру Заманському для Інтернет-видання «Обозреватель». «В центрі конфлікту стоїть питання землі, і землі найбільш дорогої – київської. Задіяні основні лідери всеукраїнських фінансово-корпоративних груп і не тільки їх української частини, бо кожна група має якусь офшорну складову. Конфлікт досяг такого рівня, що Черновецький, один з головних операторів київського ринку землі, який обслуговує всі фінансово-корпоративні групи, вирішив нейтралізувати тиск на себе і відкрив вогонь по своєму головному опоненту й особистому ворогові Луценку. Луценко також є одним з тих, за ким стоять зацікавлені споживачі київської землі»
  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
31 липня 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
31 липня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
31 липня 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
17 липня 2017
Польська армія зможе сама захистити Польщу через 12 років
17 липня 2017
Росія намагається вбивати клин між Польщу та Україну
17 липня 2017
Польща отримає доступ до таємниць технологічної зброї США
17 липня 2017
У 2018 році на півночі Польщі відкриють виставку радянських пам’ятників
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
21 липня 2017
На Пирятинщині розпочала роботу екологічна експедиція
Пирятин
21 липня 2017
ПЛАН РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКОЇ РАДИ на 24 липня 2017 року
Новоград-Волинський
21 липня 2017
В Новограді-Волинському облаштовано нове місце для відпочинку городян
Новоград-Волинський
21 липня 2017
У Новограді-Волинському проведено загальноміські громадські слухання питання щодо пропозиції депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради
Новоград-Волинський
21 липня 2017
Відбувся черговий прийом громадян
Новоград-Волинський
21 липня 2017
ТИЖНЕВИЙ ПЛАН РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКОЇ РАДИ З 24 липня по 30 липня 2017 року
Новоград-Волинський
21 липня 2017
ТИЖНЕВИЙ ПЛАН РОБОТИ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН МІСЬКОЇ РАДИ з 24 липня по 28 липня 2017 року
Новоград-Волинський
21 липня 2017
Оглянули хід проведення будівельних робіт хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО
Новоград-Волинський
21 липня 2017
На засіданні постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку обговорили проекти рішень чотирнадцятої сесії міської ради
Новоград-Волинський
21 липня 2017
Над проектами рішень чотирнадцятої сесії міської ради працювали депутати постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
22 липня 2017
Олег Соскин: В условиях шоколадной диктатуры креативные ростки нации погибнут
22 липня 2017
Провластные политтехнологи отрабатывают возможность избрания президента Верховной Радой – Трепак
22 липня 2017
Одеський НПЗ конфісковано на користь держави
22 липня 2017
Тиллерсон срочно отправляет в Киев Волкера
22 липня 2017
Чорна мітка Лукашенка: Голова прикордонслужби України після зустрічі з Лукашенком лежить в реанімації
22 липня 2017
Сенат Польши утвердил спорную реформу Верховного суда
22 липня 2017
Повышение на 70%: прокуроры в Украине будут получать в 4 раза больше денег, чем воюющие на фронте бойцы
22 липня 2017
Израиль: во время протестов и столкновений убито шесть человек
22 липня 2017
Трьох ізраїльтян зарізали на Західному березі ріки Йордан
22 липня 2017
Президент Палестины объявил о заморозке всех контактов с Израилем из-за ситуации с мечетью Аль-Акса
TyTa