Вівторок, 21 листопада 2017 року 
  
 
Українські міста в Інтернеті ::: Алушта Алчевськ Бахмач Бердичів Біла Церква Бориспіль Бровари Васильків Вишгород Вінниця Вознесенськ
Волочиськ Гадяч Городня Житомир Золотоноша Калуш Карлівка Київ Ковель Коростень Коростишів Куп'янськ Миколаїв Миргород
Нетішин Ніжин Нікополь Новоград-Волинський Новомиргородський район Пирятин Прилуки Прилуцький район Ромни
Сарни Свалява Світловодськ Севастополь Сєвєродонецьк Скадовськ Сміла Фастів Хмільник Черкаси Чернігів Южноукраїнськ
<OSP-UA.INFO> <Вибiр народу України> <Сайт Інституту Трансформації Суспільства> <Інтернет-конференції> <Міські оголошення>
<Робота і навчання в Україні> <Мій вибір - NATO>
Проекти ІТС
Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами!! (2013)
Роль брендингу міст в епоху змін: Європейський досвід для України
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади в контексті фінського досвіду
Центри НАТО в регіонах України
Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України
Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)
Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії
Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти
Налагодження співпраці між діловими колами українських та польських міст
Україна - НАТО - Росія
Web-проекти
Українські міста в Інтернеті
Інтернет-конференції
Вибір народу України
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України
Робота і навчання в Україні
Міські оголошення
OSP - аналітика, новини
19 листопада 2017
Адвокат: Роман Труба фальсифицировал дела против майдановцев
19 листопада 2017
Доба в АТО: 30 обстрілів, 4 бійців ЗСУ поранено
18 листопада 2017
Олег Соскін: Усі, хто не прийшов голосувати на вибори, мають автоматично заплатити штраф
18 листопада 2017
Соскін: В руках бандитів держава це інструмент для захоплення чужої власності
18 листопада 2017
До Польщі не пустили першого українця з "чорного списку" Ващиковського
17 листопада 2017
Олег Соскин: Под видом борьбы с коррупцией идет борьба с инакомыслием и устанавливается диктатура
17 листопада 2017
Анонс. Олег Соскін в ефірі UkrlifeTV 17 листопада, 11.00
17 листопада 2017
ЗМІ: Антикорупційна прокуратура отримала викривальні матеріали щодо діяльності НАЗК
17 листопада 2017
Олег Соскин: Обмен всех на всех легитимизирует террористов
16 листопада 2017
Анонс. Олег Соскін на телеканалі ZIK сьогодні о 21:30


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Аналітичні матеріали, події, коментарі
RSS  Олег Соскін на Facebook
ForUm 31 січня 2011

Льоню, Льоню, де ти, де ти?

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив голові Київської міської держадміністрації (КМДА) Олександру Попову знайти мера столиці Леоніда Черновецького. «Олександре Павловичу, він у відпустці в нас, так?», - запитав Азаров у Попова після запитання, чому київський градоначальник не з'являється на роботі. Потім глава уряду звернувся до журналістів: «А хтось страждає від його відсутності?». По цьому питанню дав свій коментар Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства. [ForUm, 31 січня 2011 р.]. 

  далі >>>
Экономические новости 27 січня 2011

Олег Соскин: Тигипко не оставит чиновников без льгот

"Тигипко никогда не пойдет против чиновников государственного аппарата. И поэтому он ни при каких обстоятельствах не будет понижать им пенсии и не изменит саму модель начисления пенсии. Он по сути занимается демагогией, социальным популизмом и политиканством. Он также избегает дискуссий на эту тему с независимым экспертным сообществом", - сказал в эксклюзивном комментарии "Экономическим новостям" директор Института трансформации общества Олег Соскин [Экономические новости, 27.01.2011 г.].

  далі >>>
UBR.ua 26 січня 2011

Олег Соскин: Политика эмиссии – путь к скачку доллара

Экономическая ситуация государства в цифрах говорит о том, что Правительство не в состоянии обслуживать свои обязательства, и не в состоянии поддерживать денежный и материальный баланс воспроизводственного процесса. А продолжение политики неконтролируемой эмиссии гривны повлечет за собой рост курса доллара. Такое мнение выразил в эксклюзивном комментарии UBR.UA директор Института трансформации общества Олег Соскин. " Для того чтоб печатать гривну необходимо, чтоб были экономические предпосылки – реальный рост материального производства, свободного предпринимательства, самозанятости. Наоборот мы наблюдаем стагнацию", - говорит эксперт [UBR.ua, 25.01.2011 г.].

  далі >>>
UBR.ua 26 січня 2011

Олег Соскин: В феврале доллар достигнет 12 гривен

В Украине сейчас происходит искусственное удержание гривны, которая может в любой момент "упасть" как минимум до 10-11 гривен за американский доллар. Такое мнение высказал директор Института трансформации общества Олег Соскин. Курс гривны, по убеждению эксперта, сохранится только за счет увеличения внутренних и внешних заимствований, из-за чего в стране увеличиваются внутренний и внешний долги, а также за счет эмиссии [UBR.ua, 25 января 2011 г.].

  далі >>>
ІМК 24 січня 2011

У лютому долар США може "розкачатися" аж до 12 грн. – О.Соскін

В Україні зараз відбувається штучне утримання гривні, яка може в будь-який момент "упасти" щонайменше до 10-11 гривень за американський долар. Таку думку в ексклюзивному коментарі ІМК висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Курс гривні, на переконання експерта, утримається лише за рахунок збільшення внутрішніх і зовнішніх запозичень, через що у країні збільшуються внутрішній і зовнішній борги, а також за рахунок емісії [ІнтерМедіа консалтинг, 24 січня 2011 р.].

  далі >>>
ForUm 21 січня 2011

Вибухи в Макіївці: випадковість чи політична технологія?

Учора вранці в Україні, в місті Макіївка (Донецька область) пролунали два вибухи. За даними ЦГЗ ГУ МВС України в Донецькій області, перший вибух стався близько шостої ранку в центрі міста в районі адмінбудинку державного підприємства «Макіїввугілля», другий - у районі торгового центру «Голден Плаза». Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін: Зараз ми знаємо чітко, що правляча кланова сім'я Януковича жорстко забирає всі бізнеси під себе. Існує версія, за якою Юрію Єнакіївському доручено, якраз, встановити контроль над вугільною промисловістю, над найбільш ласими її шматками, які не контролює Ахметов. Я думаю, що макіївські вибухи є початком саме «дерибану» [ForUm, 21.01.2011 р.].

  далі >>>
УНКП 21 січня 2011

Заява з нагоди 93-ї річниці проголошення незалежності Української держави

22 січня 1918 року Центральна Рада Української Народної Республіки вперше в новітній історії відновила державну незалежність, яка з часів найдавнішої Княжої Держави Володимира Великого неодноразово втрачалась і відроджувалась. Доводиться констатувати, що влада впродовж останніх 20-ти років незалежності фактично не визнала УНР як першу в новітній історії незалежну Українську державу, а Михайла Грушевського – як першого її Президента. Це свідчить про те, що за своєю суттю влада є антиукраїнською. З огляду на це, ми заявляємо про нагальну необхідність реабілітації УНР, її провідників та символів на державному рівні. Читати текст Заяви!!!

  далі >>>
UBR.UA 19 січня 2011

Олег Соскин: Это не реформы – это воздушные замки и дерибан бюджета

Запланированные Президентом Украины Виктором Януковичем реформы, призваны отвлечь внимание людей от расхищения государственных средств. Такое мнение высказал эксклюзивно для UBR.UA директор Института трансформации общества Олег Соскин. "Виктор Янукович поступает в лучших традициях Коммунистической партии Советского Союза: она тоже принимала различные планы развития страны и построения коммунизма, чтобы отвлечь внимание людей от бесчинств, которые она совершает", - считает Соскин [UBR.UA, 17.01.2011 г. ].

  далі >>>
Анонс 18 січня 2011

Олег Соскин: Украину надо отпустить в свободное плавание

"Репрессивными методами детенизацию осуществить невозможно и достаточного пополнения финансовых ресурсов достичь нельзя. А если вывести экономику из тени, то проблема пенсий и социальных выплат будет элементарно решена", - сказал экономист, директор Института трансформации общества Олег Соскин в комментарии "Экономическим новостям". По его словам, украинскую экономику необходимо вывести из тени, но только экономическими методами, а не репрессивными, как это делается сегодня [Экономические новости, 14.01.2011 г.].

  далі >>>
Медіастар 14 січня 2011

Олег Соскін:Влада перейшла до відкритих репресій державницьких національних сил

Чого очікувати наступного тижня у житті України: продовження політичних репресій, чи стане Бандера героєм і чи відбудуться вибори до Верховної Ради цієї весни? Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає: Влада перейшла до відкритих репресій державницьких національних сил – в політичні та економічній царині. Тому наступний тиждень може бути вирішальним. Одним з основних є відкрите питання чи відбуватимуться вибори до Верховної Ради 2011 навесні, чи ні [Медіастар, Львів, 13 січня 2011 р.].

  далі >>>
ІМК 13 січня 2011

О.Соскін: 100 млрд грн прямих інвестицій у 2011 році – це фантазія

Коментуючи заяву Прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо того, що уряд розраховує за 2011 рік отримати близько 100 млрд грн інвестиційних ресурсів, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін відзначив: "Якщо портфельних, то це може бути, тому що це означає, що вони запланували ще збільшити наш державний борг десь саме на 100 млрд грн. Отже, якщо говорити про прямі інвестиції, то вони сюди не прийдуть. Прямі інвестиції – це інвестиції, які вкладають іноземні приватні власники чи корпорації, чи інвестиційні фонди в якісь об’єкти в Україні і набувають контрольного пакету над нашими компаніями", - наголосив О.Соскін [ІнтерМедіа консалтинг, 12.01.2011 р.].

  далі >>>
Известия в Украине 12 січня 2011

Что подорожает в 2011 году

Подорожание жилищно-коммунальных тарифов, рост цен на электричество, газ и бензин — факторы, которые смогут взвинтить цены на все товары и услуги. Эксперты уверяют, единственным выходом для Украины будет эффективное влияние на ценовую политику своих производителей.  Директор Института трансформации общества Олег Соскин считает, что рост цен на энергоносители может подтолкнуть годовую инфляцию к росту до 15-18%. Повышение стоимости электроэнергии потянет за собой накопительный эффект, который выразится в 15%-ном увеличении цены всех потребительских товаров [Известия в Украине, 11.01.2011 г.].

  далі >>>
Новый Регион – Киев 11 січня 2011

Олег Соскин: жителям Украины следует готовиться к новому витку роста цен

В ближайшие месяцы на Украине начнется новый виток роста цен. Об этом «Новому Региону» заявил украинский экономист Олег Соскин. По его мнению, рост цен произойдет после анонсированного повышения тарифов на электроэнергию. [Новый Регион – Киев, 11 января 2011 г.].

  далі >>>
ForUm 04 січня 2011

Олег Соскін: 2011 розділить українців на «творців» і «пожирачів»

Олег Соскін: Шановні читачі, колеги, друзі! Всього пару днів тому в наші двері постукав новий рік. І я майже впевнений, що кожен з нас, як і в переддень, так і опівночі, під магічний бій курантів, хоча б на половину миті задумався про те, а яким він буде, цей 2011 рік. А буде він, на жаль, зовсім не спокійним і тихим, як хотілося б. Навпаки, якщо врахувати, що «патронує» його символ - Кролик (Кіт), істота в достатній мірі жвава і яка стрибає, то логічно припустити, що і рік цілком може виявитися йому «до пари»....[ForUm, 3 січня 2011 р.].

  далі >>>
ІТС 01 січня 2011

У світ вийшов «Економічний часопис –ХХІ» №9-10-2010

Шановні пані та панове! Нещодавно вийшов друком черговий номер наукового журналу "Економічний часопис-ХХІ" №9-10-2010. Головні рубрики номера: «Політичні процеси та інститути», «Економічна теорія», «Економіка та управління національними господарством», «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка», «Соціальна та економічна безпека», «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», «Наукова інформація». Пропонуємо Вам ознайомитися з науковими статтями та науковою інформацією, вміщеними в цьому числі нашого видання!

  далі >>>
Новини України   RSS
Проект „Вибір народу України”
24 листопада 2017
Подписывайтесь на канал Олега Соскина в Youtube
24 листопада 2017
У Львові оголосили про створення ініціативної групи для формування східного дивізіону проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
У Львові відбувся круглий стіл щодо перспектив проекту Міжмор‘я
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України" Олега Соскина в английской версии
24 листопада 2017
Народний капіталізм: економічна модель для України
15 листопада 2017
Співпраця з Україною має спиратися на правду
15 листопада 2017
Польща і Україна підписали декларацію про навчання мови
Новини міст   RSS
Проект „Українські міста в Інтернеті”
04 грудня 2017
До відома депутатів міської ради!
Золотоноша
21 листопада 2017
Шановні земляки!
Ромни
20 листопада 2017
21 листопада відзначається День Гідності та Свободи
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Нарада з питань будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Нарада з питань виборчого законодавства
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
На особистому прийомі у міського голови
Новоград-Волинський
20 листопада 2017
Першу у ВДВ ЗСУ групу імітаційного моделювання бойових дій JCATS відкрили у Житомирі
Житомир
20 листопада 2017
Бойовий шлях легендарного десантника Віталія Пилипчука з Житомирщини
Житомир
20 листопада 2017
Проводяться роботи з впорядкування на полігоні твердих побутових відходів
Ромни
20 листопада 2017
План роботи виконавчих органів міської ради на 21 листопада 2017 року
Новоград-Волинський
Новини Києва   RSS
Проект „КИЇВ - інформаційно-аналітичний сервіс столиці України”
21 листопада 2017
На бізнес чекає майже 30 тисяч перевірок
21 листопада 2017
Порошенко звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки
21 листопада 2017
Україна вислала білоруського дипломата
21 листопада 2017
Турецька ліра оновила історичний мінімум у парі з доларом
21 листопада 2017
Путин сегодня проведет телефонный разговор с Дональдом Трампом
21 листопада 2017
Путін зустрівся з Асадом у Сочі
20 листопада 2017
З Нацагенства з питань запобігання корупції почали звільнятися люди, — Соломатіна
20 листопада 2017
У НАЗК зарухались: розпочато повну перевірку декларації Богдана Дубневича
20 листопада 2017
КДБ Білорусі заявляє, що українського журналіста затримали за шпигунство
20 листопада 2017
Оппозиция в сговоре с властью". Михо рассказал, почему идет в премьеры
TyTa